Προς το περιεχόμενο

Battlefield 1 [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ναι μάλλον δε θα παίξουμε αυτό το ΣΚ

http://downdetector.com/status/ea/map/

 

και που ανοίγω το bf1,συνέχεια μου φορτώνει πάνω δεξιά για το level και το δείχνει 0..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Μαζευόμαστε για μπλαμπλα στο discord της NGP τα βράδια και παίζουμε,όποιος θέλει έρχεται και αράζει.Θα μας βρει στο pew pew channel όταν παίζουμε bf,αλλά και στα άλλα κανάλια να κάτσει δεν υπάρχει κανένα θέμα.
(λειτουργεί σαν το teamspeak)

 

1) 
https://discordapp.com 
Κατεβάζετε και κάνετε install το πρόγραμμα, 
δημιουργείτε ένα account. 
Μην ξεχάσετε να κάνετε verify. 
(Υπόψιν όσοι έχετε hotmail/live,το verification email ίσως να μην έρθει ποτέ) 

2) 
Αποδέχεστε την πρόσκληση από το παρακάτω link 
https://discord.gg/3BTDZhw 

3) 
Έτοιμοι.Μπορείτε να συνδέεστε μαζί μας 

ΥΓ, 
όσοι θέλετε μπορείτε να μην χρησιμοποιείτε το app για να συνδέεστε,ο browser σας φτάνει

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πυροβολώ, εγώ τρέμω.

 

Εμένα πυροβολούν, εγώ τρέμω.

 

Πυροβολώ ενώ με πυροβολούν, εγώ τρέμω (λογικό, με χτυπάνε), πεθαίνω.

 

Πυροβολούν ενώ τους πυροβολώ, εγώ τρέμω, πεθαίνω.

 

Τρεις κατάστηθα με το Mondragon, πεθαίνω από πολυβόλο.

 

Το ίδιο, πεθαίνω από πιστόλι.

 

Το ίδιο, πεθαίνω από οτιδήποτε.

 

Το θαυμαστικό εκεί δεξιά, ασταμάτητα, ενώ είμαι με >60, ακόμα και με >70fps!

 

Έλα μωρέ, έλεος.

 

Στον προηγούμρνο server, ο "σκίζωκαιδέρνω" είχε ping=0!

 

0 (μηδέν, όχι όμικρον)...όποτε τον συνάντησα, πρασινομπλέ η οθόνη και κακός χαμός από "θαλασσοταραχή".

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως στα BF παιχνίδια πρέπει να πω ότι δεν βλέπω νουμπάδες, με την έννοια ότι θα fail-άρουν στο σημάδι κλπ. Εάν δεν είσαι πιο γρήγορος, θα σε φάνε. Κατά τα άλλα δυστυχώς το παιχνίδι είναι γεμάτο άτομα που τους νοιάζει μόνο το K/D και τίποτα άλλο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατά τα άλλα δυστυχώς το παιχνίδι είναι γεμάτο άτομα που τους νοιάζει μόνο το K/D και τίποτα άλλο.

Δυστυχώς η κάθε εταιρία κοιτάει το κέρδος (και καλά κάνει).

Οπότε, το όλο franchise έχει πάει σε μία κατεύθυνση που απαιτεί μόνο "πίου-πίου" και K/D. Κανείς δεν παίζει στρατηγικά, κανείς δε νιάζεται για τα objectives, κανείς δε βοηθάει. Ελάχιστες εξαιρέσεις κάποιες ομάδες, που όμως κι αυτές παίζουν για την πάρτη τους, απλά αν είσαι στην ίδια, συνήθως κερδίζεις. Για αυτό πλέον είναι τόσο δημοφιλές στις κονσόλες, που οι περισσότεροι δεν παίζουν στρατηγικά.

Όσοι από εμάς παίζουμε lonewolf (δηλαδή χωρίς παρέα και TS), θα το βαρεθούμε σύντομα και θα μείνει απλά στο δίσκο, για κανένα απόγευμα που θέλουμε λίγο χαλάρωμα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως στα BF παιχνίδια πρέπει να πω ότι δεν βλέπω νουμπάδες, με την έννοια ότι θα fail-άρουν στο σημάδι κλπ. Εάν δεν είσαι πιο γρήγορος, θα σε φάνε. Κατά τα άλλα δυστυχώς το παιχνίδι είναι γεμάτο άτομα που τους νοιάζει μόνο το K/D και τίποτα άλλο.

 

αυτό το τελευταίο ισχύει παίζω conquest βλέπω πχ ακριβώς πίσω μας η b και βλέπω άτομα μπροστά μου που αντί να γυρίσουν να πάνε να κάνουν def την b συνεχίζουν μπροστά και ούτε ο θεος δν ξέρει που έχουν σκοπό να πάνε 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου βγαζει το εξης μηνυμα τωρα που παω να παιξω.

 

Unable to Sync Cloud Storage

A recent sync with  the cloud has been interrupted or a sync is currently in progress on another computer. Please try again later.  Μου φαινεται απο το κακκο στο χειροτερο πανε οι server της ea!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οροκου σακι εχεις μεινει πισω.  http://www.digitaltrends.com/home-theater/lg-2016-super-uhd-tv-series-specs-price-details/

Εσυ εχεις μεινει στα 1440p . Παρε 8κ  με την 970 να παιζεις λες και διαβαζεις κομικ στα 6 fps . 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...