Προς το περιεχόμενο

Battlefield 1 [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η αντίσταση των 217 ημερών, ήταν με τους Ιταλούς. Των Γερμανών τους πήρε 14 μέρες να φτάσουν Αθήνα (6-20 Απριλίου 1941) και άλλες 9 για την Κρήτη (20-29 Μαϊου 1941).

Επειδή ο στρατός πουλήθηκε, οχι τίποτ' άλλο...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

μηπως ξερει καποιος ποια ειναι η διαφορα μεταξυ standard edition.και frontline edition?

ειναι σχεδον ιδια τιμη στο σκρουτζ

 

https://www.skroutz.gr/s/9022368/Battlefield-1-PC.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχει δοκιμάσει κανένας να κάνει emblems? για προσπαθώ να κάνω login στο battlefield.com/companion με το origin account (που έχω το BF1) και μου λέι ότι πρέπει να συνδεθώ με ΕΑ account...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν δεν παίρνεις τα μπικικίνια από την dice, κάνεις χωρίς παρωπίδες παρουσίαση. ειδικά αυτό με το support και τον medic πόσο αλήθεια είναι. για αυτό και εγώ παίζω medic, να μην έχω ανάγκη κανέναν :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξέρω τί άλλαξαν 2 μέρες τώρα πάνω στους servers,ΑΛΛΑ...συνέχεια έχω το θαυμαστικό και πολύ συχνά σε κόκκινη ένδειξη...και το βλέπω ότι έχω χαμηλά fps χωρίς να χω κάποιο πρόγραμμα..

Στο high έπαιζα και συνεχίζω..και τίποτα..και το έβαλα στο LOW τα πάντα και πάλι τα ίδια..

Να είναι το pc μου;

Δεν άλλαξα τίποτα..Μόνο 2 παιχνίδια έβαλα από το steam και το photoshop τίποτα άλλο.Που πάλι τίποτα δεν είναι,αφού χτες βράδυ ενώ έπαιζα μια χαρά ξαφνικά έγινε αυτό..

 

Θα δοκιμάσω με κλειστό dx12

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερώτηση :

Τα retail dvd-rom μπορώ να τα κάνω image για να τα περάσω σε pc που δεν έχει οπτικό μέσο ή έχει κάποιο τύπου "κλείδωμα " κλπ;

Ξέρει κάποιος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...