Προς το περιεχόμενο

Battlefield 1 [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Οι ενδείξεις που βγαίνουν στα δεξιά της οθόνης:

 

syvzV.png

Τα υπολοιπα εικονιδια λιγο πολυ ειναι γνωστα αλλα τα δυο τελευταια πρεπει να τα βλεπω πρωτη φορα στην ζωη μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως το theme μ' αρέσει, κάθε φορά που ανοίγω το παιχνίδι, το ακούω λίγο και μετά μπαίνω να παίξω :P

 

ViPFaTaLiTY name στο Origin.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως το theme μ' αρέσει, κάθε φορά που ανοίγω το παιχνίδι, το ακούω λίγο και μετά μπαίνω να παίξω :P

 

ViPFaTaLiTY name στο Origin.

 

Πολύ ωραία τα sountracks που βάλανε στο παιχνίδι. Εγώ πάλι το πήγα σε άλλο επίπεδο τα βάζω και στο youtube και τα ακούω   :-D  :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα το αγορασα τωρα. Ειναι 5 dvd. Η εγκατασταση θα γινει απο τα dvd οπως στο mirror edge catalyst η θα το κατεβασει ολο απο origin?

 

 

Ερώτηση, το κουτί ηταν κλειστό με ζελατίνα; Υπάρχει κάποιο διακριτικό στα μαγαζιά στα κουτιά με DVD μέσα ή πρέπει να πάρεις τηλέφωνο; Αν επιτρέπεται από που το πήρες και πόσο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερώτηση, το κουτί ηταν κλειστό με ζελατίνα; Υπάρχει κάποιο διακριτικό στα μαγαζιά στα κουτιά με DVD μέσα ή πρέπει να πάρεις τηλέφωνο; Αν επιτρέπεται από που το πήρες και πόσο;

Ειναι δυνατον να πουλησει καταστημα ανοιχτο κουτι εκτως ζελατινας?

Οσο για το αλλο που ρωτας https://www.skroutz.gr/s/9022368/Battlefield-1-PC.html

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι δυνατον να πουλησει καταστημα ανοιχτο κουτι εκτως ζελατινας?

Οσο για το αλλο που ρωτας https://www.skroutz.gr/s/9022368/Battlefield-1-PC.html

 

Για να ρωτάω, προφανώς δυστυχώς κάτι έχω δεί.

 

Το απο που το αγόρασε, το ρώτησα μπας και παίζει καμια προσφορά που δεν έχω δεί.

 

Ευχαριστώ πάντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να ρωτάω, προφανώς δυστυχώς κάτι έχω δεί.

 

Το απο που το αγόρασε, το ρώτησα μπας και παίζει καμια προσφορά που δεν έχω δεί.

 

Ευχαριστώ πάντως.

Απαγορευεται δια ροπαλου να πουλησει το καταστημα ανοιγμενο dvd μονο και μονο γιατι πολυ απλα μπορεις να βουτηξεις τον κωδικο απλα βγαζοντας φωτογραφια το steam-origin key κλπ. Επισης ποτε μα ποτε δεν μου εχει συμβει να πετυχω ή να διαβασω για ανοιγμενα παιχνιδια να πωλουνται στα καταστηματα.

Δεν πιστευω να μπερδευεις τα μεταχειρισμενα παιχνιδια στις κονσολες.Στο pc ειναι ξεκαθαρα τα πραγματα οσον αφορα τα κουτατα παιχνιδια.

Οσο για προσφορα που λες οχι δεν παιζει κατι τετοιο και το ειχε αναφερει πιο πισω(αλλωστε αν επαιζε προσφορα θα ειχε ηδη αναφερθει στο υπαρχον θεμα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απαγορευεται δια ροπαλου να πουλησει το καταστημα ανοιγμενο dvd μονο και μονο γιατι πολυ απλα μπορεις να βουτηξεις τον κωδικο απλα βγαζοντας φωτογραφια το steam-origin key κλπ. Επισης ποτε μα ποτε δεν μου εχει συμβει να πετυχω ή να διαβασω για ανοιγμενα παιχνιδια να πωλουνται στα καταστηματα.

Και να σκοτώσεις απαγορεύεται δια ροπάλου. Και να κλέψεις. Συμβαίνει;

Αν ψάξεις το forum του battlefield (επίσημο), θα διαπιστώσεις ότι υπάρχουν πολλά κρούσματα, όπου πήγαν να ενεργοποιήσουν κωδικό από κουτί και είχε χρησιμοποιηθεί ήδη. Ευτυχώς η ΕΑ, με εύκολο τρόπο (ημερομηνία απόδειξης αγοράς, μεταγενέστερη της αρχικής ενεργοποίησης) μπορούσε να διαπιστώσει τι είχε γίνει και σου έδινε άλλο κωδικό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και να σκοτώσεις απαγορεύεται δια ροπάλου. Και να κλέψεις. Συμβαίνει;

Αν ψάξεις το forum του battlefield (επίσημο), θα διαπιστώσεις ότι υπάρχουν πολλά κρούσματα, όπου πήγαν να ενεργοποιήσουν κωδικό από κουτί και είχε χρησιμοποιηθεί ήδη. Ευτυχώς η ΕΑ, με εύκολο τρόπο (ημερομηνία απόδειξης αγοράς, μεταγενέστερη της αρχικής ενεργοποίησης) μπορούσε να διαπιστώσει τι είχε γίνει και σου έδινε άλλο κωδικό.

Μην τα μπερδευεις τα πραγματα.Η διαδικασια στο pc ειναι τελειως διαφορετικη απο αυτη στις κονσολες. Βεβαια οντως ακομα και σε παιχνιδι απο ζελατινα μπορει να τυχει κατι τετοιο αλλα ειναι κυριολεκτικα παρα πολυ μικρο ποσοστο.Γιαυτο αλλωστε και παρεχεται και εγγυηση οσον αφορα το παιχνιδι σε περιπτωση που τυχει κατι τετοιο.

 

Το θεμα ομως ειναι οτι το καταστημα δεν μπορει να σου πουλησει ανοιγμενο pc παιχνιδι σε τιμη καινουργιου.Βασικα δεν νομιζω καν να δεχονται πλεον τα Ελληνικα καταστηματα pc παιχνιδια,ακριβως λογω του κωδικου ενεργοποιησης που εχουν τα περισσοτερα απο steam-origin κλπ.

 

Το τι κανουν στο εξωτερικο δεν το γνωριζω γιατι ειναι τεραστιες οι αγορες και παιζουν και αρκετες κομπινες.Κλασσικο παραδειγμα η περιπτωση του Amazon που εδινες σε οσους εκαναν παραγγελια κωδικους παιχνιδιων απο bundle με καρτες γραφικων,τα ενεργοποιουσαν οι ενδιαφερομενοι και μετα ακυρωναν τις παραγγελιες τους. Και μιλαμε και για Amazon παρακαλω οχι το μαγαζι της γειτονιας μας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα παιχνίδια της blizzard έχω δει να μην έχουν ζελατίνα αλλά έχουν την άλλη παπαριά το συναγερμό που δένει το κουτί ή είναι σε πλαστική θήκη που την ανοίγουν στο ταμείο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα παντως περισσοτερο μου κρασαρει το origin παρα το παιχνιδι.Και για να ειμαι ειλικρινης,δεν μου εχει κρασαρει το παιχνιδι ουτε μια φορα ακομη και το origin μαμιεται καθημερινα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για χαρά κ απο εμενα. Εχθες αγόρασα το παιχνίδι κ σημερα δειλά δειλά το ξεκίνησα. Ειμαι εντελώς στα χαμένα. Εχω να παίξω τέτοιου είδους παιχνίδια εδώ κ 3 χρόνια. Οποίος θέλει να με προςθεςει στους φίλους,το όνομα μου ειναι akismixfreak.

 

Καλή διασκέδαση να έχουμε μάγκες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...