Προς το περιεχόμενο

Battlefield 1 [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

κανε μου μια χαρη plz, βαλε cap 60 fps η vsync και πες μου ποσο usage εχεις στο  cpu σε 64αρη map

 

Στο σύστημα της υπογραφής ο i5 [email protected] έχει μονίμως 100% usage αλλά χωρίς προβλήματα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Λεω αργοτερα σημερα η αυριο να δοκιμασω να δω πως ειναι το multiplayer. Ο 2500κ στα 4.2 φτανει για 1440p max settings 60  fps η θα πρεπει να το βαλω high? Θα παιξω μερικα matches να δω πως ειναι αν και δεν νομιζω να μου αρεσει αφου δεν ειναι fighting(mortal kombat street fighter )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από μνήμη ναι, από ισχύ όχι (για "60ρια" σε Ultra, πάντα).

 

Και τις βουτιές του θα έχει, και κάτω των 50 θα βλέπει κλπ.

 

Αυτή τη συμπεριφορά έχω εγώ με τη 290 με μίξη, που δεν τη λες και κατώτερη της 970.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτι που θυμήθηκα, εκεί στην πίστα στη γραμμή Μαζινό που μπαίνεις στα κανόνια υπάρχει bug που κολλάνε οι πόρτες και δεν ανοίγουν ή έτσι είναι φτιαγμένες; Πριν 3 μέρες που μπήκα και έπαιξα λίγο μόνο απο μέσα άνοιγα και ας έλεγε απ'έξω press E.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Κάτι που θυμήθηκα, εκεί στην πίστα στη γραμμή Μαζινό που μπαίνεις στα κανόνια υπάρχει που κολλάνε οι πόρτες και δεν ανοίγουν ή έτσι είναι φτιαγμένες; Πριν 3 μέρες που μπήκα και έπαιξα λίγο μόνο απο μέσα άνοιγα και ας έλεγε απ'έξω press E.

 

Έχουν από μέσα μοχλό για να κλειδώνει.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...