Προς το περιεχόμενο

Battlefield 1 [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ενδιαφερον το οτι συμφωνα με αυτα τα benchmarks http://www.guru3d.com/articles-pages/battlefield-1-pc-graphics-benchmark-review,7.html ειναι απο τα λιγα παιχνιδια που μπορουν να τρεξουν 4κ ultra 30 fps με 970!! Μηπως να επαιρνα 4κ οθονη τελικα αντι για 1440p?

Κλάμα απλά.... Δοκίμασε σε παρακαλώ να παίξεις multi και έλα πες τα fps του συστήματος σου.. ????
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αν έχουμε τέτοιο αποτέλεσμα σε δάσος με 80-100FPS, φαντάζομαι ένα push-αρισμένο οπτικά δάσος με 40FPS πως θα φαινόταν..Θα καραφλιάζαμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανένα πρόβλημα πάντως με τον [email protected], το παιχνίδι πάει σφαίρα.

κανε μου μια χαρη plz, βαλε cap 60 fps η vsync και πες μου ποσο usage εχεις στο  cpu σε 64αρη map

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Medic με το optical το ιταλικό.

 

Μέρα με νύχτα σε σχέση με τα αυτόματα.

 

Άσε που τραβάς και κάτι charge με ξιφολόγχη και το φχαριστιέσαι!

 

Κάτι έφτιαξαν με το patch, κάποια πράγματα έστρωσαν, αλλά θέλει δουλειά ακόμα.

 

Πέτυχα και κάτι που είχα να δω από την "Α"...όταν γύριζα προς συγκεκριμένη κατεύθυνση κάθε φορά, προς συγκεκριμένο "ProPlayer" μάλλον, η εικόνα χαλούσε...γινόταν όλη μπλε ή πράσινη.

 

Πέρασε μετά από λίγο, τον πήραν χαμπάρι μάλλον.

 

Πάντως, αυτή τη *** με το Origin να με πετάει σε window κάθε φορά που κάποιος ξεκινά ή σταματά να παίζει, έλεος.

 

Πόσο να το κλείσω παραπάνω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν γινοτανε να παιξεις multi με την κοπια του θειου τοτε μπορει να σου απαντουσε :P

Αγορασμενο ειναι δεν το εχει ο θειος και το ξερεις πολυ καλα. Στο single παντως τρεχει 60 fps ultra 1440p. Μultι ειπαμε δεν με ενδιαφερει αφου δεν ειναι fighter.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω μέσα στις επιλογές του παιγνιδιού.

 

Κάπου έχει να φαίνονται αναλυτικά στατιστικά του server/δικτύου ή μόνο οι ειδοποιήσεις (τα σηματάκια δηλαδή δεξιά, που btw συνέχεια τα έχω).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

 

δεν εδωσα λινκ απο το '13 επιτηδες,  μπορει να επεσε τοτε το BF4 -50% σε σχεση με την τιμη που ειχε στις 28/10/2013 ( ξαναλεω εγω το πηρα στις 28/10/2015 κουτατο στα 12 ευρω και το εχω ευχαριστηθει αρκετα  ως τωρα, οι 60hz  - με το σχεδον αψογο hit registration - classic server  εχουν κοσμο το βραδυ - καθε βραδυ - και εννοειται πως παιζει third party plugin για να μην εχουν ολοι  οι παικτες σε μια ομαδα sniper  rifle   :)

 

αλλα το launch του παιχνιδιου ητανε μια σκετη αποτυχια   αν εξαιρεσουμε τα προβατα που πηγανε και δωσανε τοσα λεφτα μπροστα.    μην ξεχναμε πως, ενω  το BF4 ειχε περιθωριο να βγει μεχρι την ανοιξη του '14 αυτοι το βγαλανε πιο νωρις επιτηδες για να προλαβουν το cod ( πιο απληστος   πεθαινεις !! ) 

 

 

το BF3 λοιπον που ειχε αρκετα καλυτερο launch  οταν ηρθε το black friday επεσε στα 28$ τι σας κανει λοιπον να πιστευετε  οτι εν μεσω  black friday 2016 to BF1 δεν θα χασει τουλαχιστον 15 ευρω απο το 60αρι που ζηταει τωρα το origin ??? αμα πεσει στο store στα 45 και 40 ευρω δεν θα πρεπει αυτοματα να ριξουν τις τιμες και τα κλειδαδικα για να γινουν ανταγωνιστικα ? 

Προφανως και οχι.Βασικα προφανως και οχι γιατι το Origin δεν προκειται να ριξει την τιμη του παιχνιδιου τοσο πολυ,τοσο συντομα.

 

Τα κλειδαδικα ριχνουν τις τιμες κυριως λογω του τι ενδιαφερον υπαρχει.Το ειχαμε ξαναπει και στην περιπτωση του Overwatch οτι ειχαν φτασει να πουλανε ψηφιακα το παιχνιδι ακριβοτερα απο οσο κοστιζει κουτατο(η ιδια εκδοση παντα)λογω πολυ υψηλης ζητησης

Αγορασμενο ειναι δεν το εχει ο θειος και το ξερεις πολυ καλα. Στο single παντως τρεχει 60 fps ultra 1440p. Μultι ειπαμε δεν με ενδιαφερει αφου δεν ειναι fighter.

Δηλαδη εδωσες 50ευρω(αν θυμαμαι καλα ειχες πει κουτατο θα το επαιρνες)για 5-6ωρες campaign?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για να φτιάξεις emblems https://www.battlefield.com/companion πρέπει να συνδεθείς εδώ σωστά? άλα αυτό ζήτα EA account, origin account δεν είναι το ίδιο πράμα?

 

Ναι. ΕΑ account, Origin account, Battlefield account το ίδιο login θέλουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...