Προς το περιεχόμενο

Battlefield 1 [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

χαχαχαχα ακριβως η σκεψη μου :P 
τι ωρα ειναι σε εμας ρε αδερφια?και ας το κανεις καποιος sticky/mark/bold/100 γραμματοσειρα η ξαναγραφτε το οταν ειναι :P 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχαχαχα ακριβως η σκεψη μου :P 

τι ωρα ειναι σε εμας ρε αδερφια?και ας το κανεις καποιος sticky/mark/bold/100 γραμματοσειρα η ξαναγραφτε το οταν ειναι :P

 

Μεσάνυχτα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίο και αυτό!

 

 

Πάω στοίχημα, ούτε η δικιά μας νεολαία ξέρει το πότε έγινε ο πόλεμος. Αλλά, ξέχασα τώρα τους ενδιαφέρει να παίζουν multiplayer, όχι να μάθουν 5 πράγματα. Εγώ πάντως έτσι έμαθα αρκετά για τον BΠΠ, μέσα από τα παιχνίδια.

http://www.gamespot.com/articles/battlefield-1-ea-was-concerned-kids-didnt-know-ww1/1100-6440385/

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σύμφωνα με κάποια ποσταρίσματα στο reddit που βρήκα σήμερα.

 

post-376588-0-72065900-1464963227_thumb.jpg

 

post-376588-0-51517300-1464963230_thumb.jpg

 

Also worth noting that he replies to someone on twitter saying its more like Battlefield when questioned about pickups.

 

https://www.reddit.com/r/Battlefield/comments/4m777j/bf_1_one_of_the_best_looking_mp_games_ever_feels/

 

Πάντως το SWBF είχε ΓΡΑΦΙΚΑΡΕΣ και άριστο perfomance/optimization. Ετρεχε άνετα στις περισσότερες gpu και με καλά γραφικά. Επίσης, μιας και το δοκίμασα σε σχέση με τα loading times του BF4 στο Star Wars φόρτωνε αστραπιαία παρόλο που το είχα σε μηχανικό

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...