Προς το περιεχόμενο

Αγορα xiaomi yi


Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα σας. σκεφτομαι να αγορασω την xiaomi yi εχω ακουσει καλα λογια. ειδα και εδω καποια πραγματακια για αυτην. να την αγορασω απο ελλαδα? 100ευρο απο σκρουτζ? η απο καποιο site εξωτερικο? 60 70ευρω? απο εξωτερικο ομως φοβαμαι μηπως η δεν ερθει η αν ερθει και εχει προβλημα τι κανω? μολις εκανε paypal και δεν ξερω τι παιζει. ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην ανησυχείς τα καταστήματα έξω (τουλάχιστον τα γνωστά) είναι αξιόπιστα και συνήθως δεν έχεις πρόβλημα.Δεν αξίζει λοιπόν η αγορά της Xiaomi από Ελλάδα,αφού από Κίνα είναι πιο φτηνή.Σκέψου επίσης ότι φτάνεις στην τιμή των 100€ (Ελλάδα) αν την πάρεις από έξω με οτιδήποτε άλλο αξεσουάρ θες-χρειάζεσαι.Αφού έχεις και Paypal,μην φοβάσαι τίποτα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημέρα παιδιά.θέλω να θέσω ίσως για εσάς μια χαζή ερώτηση αλλά δεν μπορώ να καταλάβω πως με την xiaomi yi η οποιαδήποτε άλλη action camera εστιάζεις εκει που θέλεις με ακρίβια ενώ δεν έχει οθόνη.είμαι ανάμεσα σε xiaomi yi και gopro hero+ λόγο οτι η gopro πέρνει οθόνη.Καταλαβένω ότι με κάποιο αξεσουαρ έτσι και αλλιώς δεν χρειάζετε άλλα σε μια απλή φωτογράφια? Μήπως έχετε κάτι άλλο να μου προτείνετε: 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε ευχαριστω πολυ. και εγω ετσι λεω να κανω. απο που λες ebay.banggood? 

 

Σε όποιο κατάστημα την βρεις πιο φτηνά...δεν ξερω τιμές τώρα αλλά κάνε μια μικρή έρευνα και πάρτην από που σε συμφέρει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...