Προς το περιεχόμενο

Το PlayStation 4.5 θα διαθέτει AMD Polaris GPU με 2304 stream processors


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 250
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 

παιδιά το gameplay και του 360 είναι φανταστικό δεν έχουν επαφή με PC

 
το PC όσο τέλειο και να είναι δεν έχεις το gameplay , smoothness

 

Σταματα ρε φιλε να γραφεις σε παρακαλω δηλαδη.Δεν μπορουμε να βλεπουμε αλλο να γραφονται ασυναρτησιες.Λυπησου μας δηλαδη....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φανταστικο PS4K, δεν ειναι τιποτα 400ε οταν θα ΔΙΑΛΥΕΙ τα pc στα γραφικα, πειτε μου ειδατε το UNCHARTED 4 τη φωτοσκιαση πισω απο το αυτι του drake?? ε λοιπον αυτο ηταν στο απλο ps4, επιδειξη δυναμης στο παλιο οποτε φανταστειτε τι θα δουμε με PS4K. Και το αλλο για να παιξετε 4K στο pc θελετε μια περιουσια εμεις θα παιζουμε με 400ε και smooth και gameplay, ονειρο ζω μη με ξυπνατε..

 

Μονο sony δεν υπαρχει τιποτα αλλο..

 

 

λυπάμαι που είσαστε άσχετοι

 

Πες τα φιλε μου...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι ακλαφτο ρε φιλε? Με 82 εκατομμυρια πωλησεις? Το 3DS εκανε 58 εκ. Εκει τι εχεις να πεις?

 

Άκλαφτο πήγε ρε φίλε. Σε σύγκριση με το 3DS και τους τίτλους που το 3DS έχει. Άκλαφτο και απίστευτο είναι. Σου είπα...α ναι ,το psp ήταν ανταγωνιστής του DS, το οποίο DS σε πωλήσεις έκανε σκόνη το PSP....just saying

λυπάμαι που είσαστε άσχετοι

Διαφώτισε μας σε παρακαλώ με την γνώση σου. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φανταστικο PS4K, δεν ειναι τιποτα 400ε οταν θα ΔΙΑΛΥΕΙ τα pc στα γραφικα, πειτε μου ειδατε το UNCHARTED 4 τη φωτοσκιαση πισω απο το αυτι του drake?? ε λοιπον αυτο ηταν στο απλο ps4, επιδειξη δυναμης στο παλιο οποτε φανταστειτε τι θα δουμε με PS4K. Και το αλλο για να παιξετε 4K στο pc θελετε μια περιουσια εμεις θα παιζουμε με 400ε και smooth και gameplay, ονειρο ζω μη με ξυπνατε..

 

Μονο sony δεν υπαρχει τιποτα αλλο..

 

 
 

Πες τα φιλε μου...

 

 

φιλε μου δεν νιώθουν

Άκλαφτο πήγε ρε φίλε. Σε σύγκριση με το 3DS και τους τίτλους που το 3DS έχει. Άκλαφτο και απίστευτο είναι. Σου είπα

Διαφώτισε μας σε παρακαλώ με την γνώση σου. 

άλλο κονσόλα άλλο PC για να παίξεις ότι παίζει το sony ps4 τώρα σε pc θες 1200-1500 με monitor 144hz με gsync κτλ 
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καθετσε και αναλωνεστε και στεναχωριεστε για μια φημη! Μεχρι να ανακοινωθει επισημα και να κυκλοφορησει εχουμε χρονο μπροστα μας. 

Επισης καποιοι λενε οτι θα χρυσοπληρωνουν κονσολες καθε δυο χρονια. Χα Χα! Τα 700αρια που (ισως) δινετε καθε δυο χρονια για καινουργιο κινητο δεν μετρανε ε; 

Επισης καποιοι λενε οτι οι ανθρωποι της Sony ειναι απληστοι (;). Η Sony λοιπον και η καθε Sony ειναι κερδοσκοπικος οργανιμος και οχι φιλανθρωπικος, αρα ειναι λογικο να κοιταει το συμφερον της, σωστα;

Επισης δε μπορω να καταλαβω αυτη τη νοοτροπια, που πρεπει (οπωσδηποτε) να εχεις οτι τελευταιο εχει κυκλοφορησει. Σας κανει τη δουλεια για την οποια αγορασατε την κονσολα, τη δεδομενη χρονικη στιγμη που το κανατε και για τα λεφτα που διαθεσατε; Αν ναι, τοτε δεν υπαρχει λογος να γκρινιαζετε (θεωρω). Γιατι ειναι σχεδον σιγουρο οτι οσοι γκρινιαζουν οτι αγορασαν προσφατα ps4 (και δεν το ειχαν κανει πιο νωρις) περιμεναν να πεσει η τιμη για να το κανουν. ΑΡΑ δεν εχουν σκοπο να αγορασουν τη νεα κονσολα day one, αλλα θα περιμενουν να πεσει η τιμη (μετα απο 2 χρονια, αν κρινουμε απο το ps4). Οποτε εχετε στη διαθεση σας αλλα δυο χρονια τουλαχιστον απο την ημερομηνια κυκλοφοριας της νεας.

Εχω και γω ps4 (αυγουστος 2014) και πραγματικα δεν αισθανομαι οτι με κοροιδεψε καποιος ουτε ριχνω τις ευθυνες σε κανεναν. Τη νεα κονσολα θα σκεφτω να την αγορασω με βασικο κριτηριο να βγει σε slim και μετα για τα παραπανω specs. Γιατι για να μη γελιομαστε, πραγματικο 4Κ σε αυτο το μηχανακι δεν παιζεις!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

φιλε μου δεν νιώθουν

άλλο κονσόλα άλλο PC για να παίξεις ότι παίζει το sony ps4 τώρα σε pc θες 1200-1500 με monitor 144hz με gsync κτλ 

 

Επισης τα μισα δεν μπορουν να τα παιξουν καν και να ηθελαν με 10000ε γιατι ειναι EXCLUSIVES..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι ακλαφτο ρε φιλε? Με 82 εκατομμυρια πωλησεις? Το 3DS εκανε 58 εκ. Εκει τι εχεις να πεις?

 

Το οτι εκανε πωλησεις δεν σημαινει οτι το χρησιμοποιουν για αρκετο καιρο, απλα ειδαν τα μικρα παιδια οτι υπαρχει μικρο playstation και οι γονεις τους τα αγοραζαν.

Οι πωλησεις ηταν θεμα marketing απλα για να πουλησουν μουρη (σαν την apple) και να μας τρωνε τα λεφτα ,αμα πουλουσε ποιοτικο psp τοτε θα ειχε ακομη πωλησεις μεχρι τωρα αλλα βεβαια η Sony βγαζει psp με μετρια speιc και υστερα βγαζουν επιτηδες το ps vita και παρατανε το psp.

 

To PC θα παραμενει καλυτερο στα γραφικα + επιδοσεις στα fps (αν υπαρχει και καλο hardware εννοειται)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι smoothness δεν έχει το pc? Απο τα λίγα παιχνίδια που εχω παίξω και σε ps3/4 και στο pc, η εμπειρία είναι πολύ καλύτερη στο pc. Το skyrim είναι ασύγκριτα καλύτερο απο του ps3, τα final fantasy 13 επίσης πολύ καλύτερα στα γραφικα και εξίσου smooth όπως στου ps3. Και στα mass effect πολύ καλύτερo gaming experience απο του ps3. Στο ps4 επίσης τα γραφικά του dirt rally είναι χειροτερα απο ότι στο pc, με λιγότερες λεπτομέρειες στο γρασιδι και στα αυτοκίνητα , το δε gameplay μου είχε φανεί περισσότερο ομαλό και smooth στον υπολογιστη. Και στα λέω αυτά με μια απλή 750ti, μέχρι πρόσφατα έναν παλιο fx 6350 και για monitor μια 40 tv full hd, 60 Hz.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι smoothness δεν έχει το pc? Απο τα λίγα παιχνίδια που εχω παίξω και σε ps3/4 και στο pc, η εμπειρία είναι πολύ καλύτερη στο pc. Το skyrim είναι ασύγκριτα καλύτερο απο του ps3, τα final fantasy 13 επίσης πολύ καλύτερα στα γραφικα και εξίσου smooth όπως στου ps3. Και στα mass effect πολύ καλύτερo gaming experience απο του ps3. Στο ps4 επίσης τα γραφικά του dirt rally είναι χειροτερα απο ότι στο pc, με λιγότερες λεπτομέρειες στο γρασιδι και στα αυτοκίνητα , το δε gameplay μου είχε φανεί περισσότερο ομαλό και smooth στον υπολογιστη. Και στα λέω αυτά με μια απλή 750ti, μέχρι πρόσφατα έναν παλιο fx 6350 και για monitor μια 40 tv full hd, 60 Hz.

 

ps4 μιλάμε αρχηγέ μου

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι ειναι σχεδον σιγουρο οτι οσοι γκρινιαζουν οτι αγορασαν προσφατα ps4 (και δεν το ειχαν κανει πιο νωρις) περιμεναν να πεσει η τιμη για να το κανουν. ΑΡΑ δεν εχουν σκοπο να αγορασουν τη νεα κονσολα day one, αλλα θα περιμενουν να πεσει η τιμη (μετα απο 2 χρονια, αν κρινουμε απο το ps4). Οποτε εχετε στη διαθεση σας αλλα δυο χρονια τουλαχιστον απο την ημερομηνια κυκλοφοριας της νεας

 

giphy.gif

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...