Προς το περιεχόμενο

Sony PS4 1terrabyte απο τον Κωτσόβολο


souloumoudou

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έλεος... Και εγώ πιστεύω ότι σε δύο μήνες θα βγει το ps6

Δεν ξέρω αν πιστεύεις ότι σε δύο μήνες θα βγει ps6, αλλά για τα στοιχεία που έγραψα πιο πάνω έχει βουίξει ο τόπος και μάλλον τα πιστεύεις και συ, αλλιώς δεν θα έτρεχες να πουλήσεις το δικό σου ps4 τώρα στις αγγελίες. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 51
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Το δικό μου αδερφέ το πουλουσα για να πάρω την έκδοση uncharted. Οπότε πάλι την είπες. Όσο για τα στοιχεία που αναφέρεσαι μάλλον μπερδεύεις την ελληνική γλώσσα. Άλλο φήμες, άλλο στοιχεία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το δικό μου αδερφέ το πουλουσα για να πάρω την έκδοση uncharted. Οπότε πάλι την είπες. Όσο για τα στοιχεία που αναφέρεσαι μάλλον μπερδεύεις την ελληνική γλώσσα. Άλλο φήμες, άλλο στοιχεία.

Τότε ελπίζω να σου αρέσει πολύ η φάτσα του Drake πάνω στην κονσόλα γιατί το hardware σε 1 χρόνο περίπου θα είναι ο φτωχός αδελφός. Τώρα όσον αφορά τις πληροφορίες που έχουν διαρρεύσει, ο καθένας διαβάζει και κρίνει εάν είναι σοβαρά στοιχεία ή φήμες. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια, ηρεμηστε. Το PS4 4Κ οπως το λενε προς το παρον (και ακομα ειναι ανεπιβεβαιωτο, αλλα μαλλον πραγματικο) φημολογειται πως θα εχει ως κυρια διαφορα το οτι θα μπορει να παιζει 4Κ video. Το οτι θα ειναι αναβαθμισμενο οσον αφορα τα γραφικα του ειναι κατι που ακομα κανεις δεν ξερει και μαλλον θα ειναι δυσκολο να συμβει κατι τετοιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια, ηρεμηστε. Το PS4 4Κ οπως το λενε προς το παρον (και ακομα ειναι ανεπιβεβαιωτο, αλλα μαλλον πραγματικο) φημολογειται πως θα εχει ως κυρια διαφορα το οτι θα μπορει να παιζει 4Κ video. Το οτι θα ειναι αναβαθμισμενο οσον αφορα τα γραφικα του ειναι κατι που ακομα κανεις δεν ξερει και μαλλον θα ειναι δυσκολο να συμβει κατι τετοιο.

Και 4Κ και καλύτερο πιθανώς στο VR αν και δεν είμαι κονσολάς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απ' ότι φαίνεται η προσφορά του Κώτσου στα 370€ για το 1ΤΒ τελείωσε.. Τώρα σε πολλές αλυσίδες βγήκε η προσφορά με το 2ο χειριστήριο μια και είναι προωθητική ενέργεια της Sony για τα 20 χρόνια Playstation και σε όλα οι τιμές είναι 359€ για την 500GB και 409€ για την 1ΤΒ. Σε αυτήν την περίπτωση σε σχέση με τις ελάχιστες τιμές στο skroutz είναι οριακά προσφορά μια και αγορά ξεχωριστά πάει κανένα 10€ παραπάνω. Αν τώρα βάλει και κάποιο κατάστημα που έχει την 500αρα στα 320€ και το 2ο χειριστήριο δώρο τότε ξαναγίνεται ενδιαφέρον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Skroutz

10% μετα βίας απο τον επόμενο....

 

 

Και το θεωρείς λίγο και μάλιστα για κονσόλα ελληνικής αντιπροσωπείας; Άσε που τα άλλα παίζει να μην έχουν 2ο χειριστήριο. Όποιος σκόπευε να πάρει ps4 απλά "τρέχει"!

 

Το θέμα δεν ειναι τι θεωρώ εγώ και τι θεωρείς εσύ το θέμα είναι οτι σύμφωνα με τους κανόνες του forum 10% δεν ειναι προσφορά.

Στο πρακτικό της υπόθεσης "τρέχει" μόνο οποιος θέλει να αγοράσει το Street Fighter....

Επεξ/σία από Themos3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτσι μπράβο από χτες τα λέω. Αναμένουμε σωστή προσφορά της γιορτές... Κάπου στα 269 σκέτο.

Από που προκύπτει αυτό, έχει γίνει κάτι αντίστοιχο παλιότερα,υπάρχει inside info?
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θέμα δεν ειναι τι θεωρώ εγώ και τι θεωρείς εσύ το θέμα είναι οτι σύμφωνα με τους κανόνες του forum 10% ΔΕΝ ειναι προσφορά.

Στο πρακτικό της υπόθεσης "τρέχει" μόνο οποιος θέλει να αγοράσει το Street Fighter....

 

To 10% φαντάζομαι ισχύει αν είναι το ίδιο προϊόν. Του κωτσόβολου δίνει (έδινε βασικά) και 2ο χειριστήριο...

Νομίζω αυτή η προσφορά και αυτή των χριστουγέννων που είχε παίξει στα 300 ευρώ σκέτη κονσόλα, ήταν οι καλύτερες ως τώρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από που προκύπτει αυτό, έχει γίνει κάτι αντίστοιχο παλιότερα,υπάρχει inside info?

Αν θέλουν να κάνουν προσφορά κανονική τόσο θα το βάλουν, αν θέλουν απλά να δουλεύουν κόσμο ας τα κρατήσουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν θέλουν να κάνουν προσφορά κανονική τόσο θα το βάλουν, αν θέλουν απλά να δουλεύουν κόσμο ας τα κρατήσουν.

Οπότε πρόκειται για προσωπική σου εκτίμηση... Ευχαριστώ.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...