Προς το περιεχόμενο

Sony PS4 1terrabyte απο τον Κωτσόβολο


souloumoudou

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το οτι ισως αρχιζει το ξεστοκαρισμα ενοψη του καινουριου PS4 το σκεφτηκε κανεις???

Περιμενετε λιγο και θα δειτε πολυ καλυτερες προσφορες....

Νεο Ps4 χωρις καν επισημη ανακοινωση????

 

Και στην τελικη εστω οτι συμφωνω με τις φημες που λες αν ισχυει η τιμη των 500ευρω που διαβαζω και παλι μιλαμε για μιση τιμη απο αυτο.

Στα παμπλικ ρε παιδιά 409 μου βγαίνει το street fighter με δεύτερο dualshock

Ο τιτλος λεει για Κωτσοβολο οχι για Public. Οι αλλες αλυσιδες οπως Public,Πλαισιο κλπ απλα εφαρμοζουν και αυτη την πολιτικη του δωρεαν Dualshock 4. 

 

Εγω παλι αυτες τις προσφορες τις βλεπω κατι σαν πιο νωρις απο το Πασχα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια συγνωμη αλλα εχετε καθολου επαφη με την πραγματικοτητα αυτοι που σχολιαζετε???

 

Μιλαμε για κονσολα 1tb που μονη της ξεκιναει απο 370ευρω

https://www.skroutz.gr/s/7076266/Sony-Playstation-4-PS4-1TB-Ultimate-Player-Edition.html

 

Με ενα controller δωρο sta 408ευρω https://www.skroutz.gr/s/7880258/Sony-Playstation-4-PS4-C-Chassis-1TB-Dualshock-4.html

 

Και η αξια του παιχνιδιου ειναι 50ευρω παλι με τιμη σκρουτζ 51.50+

 

Δηλαδη στην ουσια ο Κωτσοβολος στα χρηματα αυτα σου δινει το μοντελο του 1TB και δωρα αξιας 100ευρω.

 

Οποιος δεν εχει ηδη Ps4 και ενδιαφερεται θεωρω πως ειναι απο τις καλυτερες προσφορες που εχουν παιξει,αν οχι η καλυτερη για ps4.

 

Εδω προς τα Χριστουγεννα μπηκε σκετη η κονσολα με 500gb σκληρο στα 300ευρω και ετρεξαν ολοι να την παρουν και δεν ειναι προσφορα το παραπανω???Μην τρελαθουμε κιολας.

εγω πιστευω οτι το πασχα θα πεσει κ αλλο η τιμη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολλά δεν είναι; εγώ το περίμενα στα 269 με ένα κοντρολ σκέτο.

Εγραψες το παραπανω σου γραφω πιο κατω οτι αν βγαλεις παιχνιδι και controller που κοστιζουν 100+ευρω βγαινει στα χρηματα που λες και μαλιστα για εκδοση 1tb ενω οι φθηνοτερες εκδοσεις με τα 500gb ειναι αυτες που πεφτουν περισσοτερο και τωρα μου γραφεις οτι το Πασχα θα πεσει και αλλο. Δεν νομιζω οτι βοηθας και πολυ τον κοσμο που ενδιαφερεται.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγραψες το παραπανω σου γραφω πιο κατω οτι αν βγαλεις παιχνιδι και controller που κοστιζουν 100+ευρω βγαινει στα χρηματα που λες και μαλιστα για εκδοση 1tb ενω οι φθηνοτερες εκδοσεις με τα 500gb ειναι αυτες που πεφτουν περισσοτερο και τωρα μου γραφεις οτι το Πασχα θα πεσει και αλλο. Δεν νομιζω οτι βοηθας και πολυ τον κοσμο που ενδιαφερεται.

Εμενα μου φαινονται πολλα την στιγμη που ειναι στα σκαρια νεο ps4, ας κανουν καλυτερη τιμη !!! . Βοηθα εσυ τον κοσμο οκ. καλο βραδυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν κάποιος θέλει PS4 αύριο το χτυπάει, η καλύτερη τιμή που παίζει είναι αυτή τη στιγμή και καλύτερη από τα bundle των 369 των 500 GB που παίζανε τα Χριστούγεννα κατα τη γνώμη μου. Αν δεν το θέλεις πολύ περιμένεις ελπίζοντας σε καλύτερη προσφορά όταν έρθει. Όσο για το καινούργιο PS4... πάντα βγαίνει κάτι καλύτερο αν και εφόσον βγει σε κάποιο χρονικό διάστημα, έτσι είναι με όλα τα προϊόντα τεχνολογίας .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα μου φαινονται πολλα την στιγμη που ειναι στα σκαρια νεο ps4, ας κανουν καλυτερη τιμη !!! . Βοηθα εσυ τον κοσμο οκ. καλο βραδυ

Ειναι στα σκαρια νεο ps4 χωρις να εχουμε επισημη ανακοινωση της Sony απλα με βαση φημες. Και η παραπληροφορηση παει συννεφο.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι ρε παιδια εγω ασχολουμαι με το γκειμιν και αυτο που λετε δεν υπαρχει πουθενα,αν εννοειται  οτι μπορει να βγει καποιο σλιμ μοντελο με αλλο σχημα η λιγοτερη καταναλωση η κατι τετοιο   μην το παρουσιαζεται σαν νεο πσ4,και δεν θα εχει καποια αλλαγη στο χαρντγουερ σε θεμα δυναμης,

 

και στην προηγουμενη γενια ειχαν βγει 15 μοντελα για το πσ3,αυτο δεν σημαινει τπτ,ειδικα απο την στιγμη που η προσφορα αναφερει ηδη οτι ειναι το  c chassis

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καποιοι νομιζουν οτι με 400ευρω θα κυκλοφορησει απο το πουθενα η sony playstation(με οτι ονομασια θελει να του δωσει ο καθενας)2φορες δυνατοτερο απο το ps4 και σε λιγο καιρο κιολας.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορείς να προσθέσεις και άλλα τζάμπα χειριστήρια; Γιατί στο καλάθι δίνει την δυνατότητα να βάλω μέχρι 5 και παραμένει η τιμή 0€.

Δεν γνωριζω μηπως ειναι καποιο κολλημα του συστηματος ετσι οπως το περιγραφεις.Δηλαδη στο τσεκουτ σου βγαζει με 5 controller την ιδια τιμη???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν γνωριζω μηπως ειναι καποιο κολλημα του συστηματος ετσι οπως το περιγραφεις.Δηλαδη στο τσεκουτ σου βγαζει με 5 controller την ιδια τιμη???

 

Όχι, άλλαζα την ποσότητα απο 1 σε 5 χειριστήρια και το δεχότανε αλλά τελικά στο τέλος δεν το κρατησε αποθηκευμένο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από ότι φαίνεται το νέο PS4 θα βγει σε 1 χρόνο από σήμερα περίπου. Οι retailers έχουν ήδη αρχίσει να γίνονται brief. Γνώμη μου είναι όποιος μπορεί να περιμένει να περιμένει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πιστεύω ότι πολύ καλύτερη τιμή πολύ δύσκολα θα παίξει σύντομα, για κάποιον που θέλει να έχει 2 χειριστήρια και την κονσόλα με το 1tb.

Εγώ πάντως έπεισα τον κολλητό μου και το πήρε οπότε τώρα θα λιώνουμε παρέα online :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από ότι φαίνεται το νέο PS4 θα βγει σε 1 χρόνο από σήμερα περίπου. Οι retailers έχουν ήδη αρχίσει να γίνονται brief. Γνώμη μου είναι όποιος μπορεί να περιμένει να περιμένει.

Έλεος... Και εγώ πιστεύω ότι σε δύο μήνες θα βγει το ps6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...