Προς το περιεχόμενο

Προσφορές για τα εγκαίνια της MediaMarkt στην Αγ.Παρασκευή άυριο 31/3/2016


SKRUTZ

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η Sammy η 50αρα στο πεντακοσάρικο τα αξίζει τα λεφτά της;

 

...εάν όντως τη χρειάζεσαι, μην το σκέφτεσαι καθόλου. Την πήρα σε 60'' και δεν το μετάνιωσα στιγμή. Την πρότεινα σε φίλο την 50άρα (στα 600 ευρώ) και ακόμη με ευχαριστεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 132
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

H 39" F&U εξαντλήθηκε.

Πήγα χθες για την f&u και μου είπαν ότι έχει εξαντληθεί από προχθές! Το τραγικό είναι ότι στο τηλέφωνο λένε πως υπάρχει στο κατάστημα αλλά σε περιορισμένο απόθεμα με αποτέλεσμα να πάω τζάμπα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγα χθες για την f&u και μου είπαν ότι έχει εξαντληθεί από προχθές! Το τραγικό είναι ότι στο τηλέφωνο λένε πως υπάρχει στο κατάστημα αλλά σε περιορισμένο απόθεμα με αποτέλεσμα να πάω τζάμπα.

 

Τραγικοί απλά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγα χθες για την f&u και μου είπαν ότι έχει εξαντληθεί από προχθές! Το τραγικό είναι ότι στο τηλέφωνο λένε πως υπάρχει στο κατάστημα αλλά σε περιορισμένο απόθεμα με αποτέλεσμα να πάω τζάμπα.

 

 

Τραγικοί απλά...

 

ή κάποιος/κάποιοι την/τις είχαν κρατήσει για γνωστό/στούς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ή κάποιος/κάποιοι την/τις είχαν κρατήσει για γνωστό/στούς

 

Μια πιθανή εξήγηση που μου έδωσαν είναι ότι μπορεί να πρόκειται για τηλεοράσεις που έχουν πουληθεί και δεν τις έχουν παραλάβει ακόμα.

 

Πάντως δεν κρατήθηκα που με έστειλαν τζάμπα στο κατάστημα(μένω μακριά) και τους πήρα τηλέφωνο μέσα από το κατάστημα και τους ρώτησα αν υπάρχει διαθέσιμη η τηλεόραση. Η απάντησή τους ήταν και πάλι ότι υπάρχει. Όταν τους λέω είμαι στο κατάστημα, πείτε μου που ακριβώς είναι γιατί δεν την βρίσκω και οι πωλητές μου λένε ότι έχει εξαντληθεί από την προηγούμενη μέρα, πάγωσαν για λίγο και δεν ήξεραν τι να μου πουν.

  • Like 18
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια πιθανή εξήγηση που μου έδωσαν είναι ότι μπορεί να πρόκειται για τηλεοράσεις που έχουν πουληθεί και δεν τις έχουν παραλάβει ακόμα.

 

Πάντως δεν κρατήθηκα που με έστειλαν τζάμπα στο κατάστημα(μένω μακριά) και τους πήρα τηλέφωνο μέσα από το κατάστημα και τους ρώτησα αν υπάρχει διαθέσιμη η τηλεόραση. Η απάντησή τους ήταν και πάλι ότι υπάρχει. Όταν τους λέω είμαι στο κατάστημα, πείτε μου που ακριβώς είναι γιατί δεν την βρίσκω και οι πωλητές μου λένε ότι έχει εξαντληθεί από την προηγούμενη μέρα, πάγωσαν για λίγο και δεν ήξεραν τι να μου πουν.

Ίσως το κάνουν κατόπιν εντολής, για να πας και αφού δεν βρεις τον κράχτη που ψάχνεις, να αγοράσεις κάτι ακριβότερο. Το θέμα είναι να πας εκεί.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια πηρα την Samsung HW-J7501 sound bar, κ μπορω να πω οτι παρα πολυ ευχαριστημενος!

 

Δυνατο μπασσο, καθαροι διαλογοι, τεσταρα διαφορα Blueray rips, δεν παρατηρησα τπτ distortions στις δυνατες εντασεις κ σε ταινιες με πολλα εφε κ σκηνες δρασης. Ωραιο το surround κ τα διαφορα modes. Bluetooth κ wifi. 

Δεν ειχα κανενα προβλημα στο σεταρισμα, κ η  Samsung TV την αναγνωρησε αμεσως κ συνδεθηκε ασυρματα.

 

αυτα προς το παρον γιατι ειχε παει αργα κ ηδη πρεπει να εχει τρελανει τους γειτονες με την ενταση :ρ. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ίσως το κάνουν κατόπιν εντολής, για να πας και αφού δεν βρεις τον κράχτη που ψάχνεις, να αγοράσεις κάτι ακριβότερο. Το θέμα είναι να πας εκεί.

 

Μεταξύ σοβαρού και αστείου μου το είπε αυτό ο υπάλληλος που με εξυπηρέτησε. Εν το μεταξύ στην θέση της 39άρας έχουν βάλει μια 32άρα f&u στα 149€, η οποία όμως ξεκινάει από τα 155€ στο σκρουτζ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεταξύ σοβαρού και αστείου μου το είπε αυτό ο υπάλληλος που με εξυπηρέτησε. Εν το μεταξύ στην θέση της 39άρας έχουν βάλει μια 32άρα f&u στα 149€, η οποία όμως ξεκινάει από τα 155€ στο σκρουτζ.

 

kremmedia markt...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάντως εγώ το Σάββατο κανονικά την παράγγειλα το απόγευμα και μου την φέραν Τετάρτη στα 200 ευρώ ,επομένως όσο ίσχυε κανονικά η προσφορά μια χαρά μπορούσες να την πάρεις !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 εβδομάδες αργότερα...

τρέχει και στον γερμανο τωρα το xbox one refurbished στα 199 με 12 μηνες εγγυησης για οποιον ενδιαφερεται. https://www.germanos.gr/product/xbox-one-500gb-refurbished-console/20327927/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...