Προς το περιεχόμενο

Προσφορές για τα εγκαίνια της MediaMarkt στην Αγ.Παρασκευή άυριο 31/3/2016


SKRUTZ

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 132
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Όσον αφορά το Xbox,θεωρώ ότι στα 200 + μια επέκταση εγγύησης που δίνει η MediaMarkt (σύνολο 4 χρόνια 44 ευρώ),είναι καλό deal.Προσωπικά προχώρησα σε αγορά κι ότι γίνει έγινε..Πάντως μου είπε ένας τύπος εκεί,ότι έχει την πληροφόρηση πώς πρόκειται για προμο της Microsoft και αμφιβάλλει αν είναι refurbished,αλλά καινούρια,με σκοπό να ανεβάσει τις πωλήσεις της.Επίσης είπε ότι θα γίνει ίδια τακτική και σε άλλα μαγαζιά σύντομα.Όπως και νά'χει,καινούριο ή μη,200 ευρώ με δυνατότητα εγγύησης,άξιζε το ρίσκο για μένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσον αφορά το Xbox,θεωρώ ότι στα 200 + μια επέκταση εγγύησης που δίνει η MediaMarkt (σύνολο 4 χρόνια 44 ευρώ),είναι καλό deal.Προσωπικά προχώρησα σε αγορά κι ότι γίνει έγινε..Πάντως μου είπε ένας τύπος εκεί,ότι έχει την πληροφόρηση πώς πρόκειται για προμο της Microsoft και αμφιβάλλει αν είναι refurbished,αλλά καινούρια,με σκοπό να ανεβάσει τις πωλήσεις της.Επίσης είπε ότι θα γίνει ίδια τακτική και σε άλλα μαγαζιά σύντομα.Όπως και νά'χει,καινούριο ή μη,200 ευρώ με δυνατότητα εγγύησης,άξιζε το ρίσκο για μένα.

 

Εννοειται οτι αξιζει το ρισκο, απο την microsoft ειναι refurbished οχι απο τους ιδιους. 200€ με 1 χρονο εγγυηση ειναι παρα πολυ καλη τιμη. Να το χαρεις φιλε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πέρασα και εγω....γινόταν πανικός...σειρά αναμονής (εντάξει 2-3 λεπτά) για να μπεις μέσα...μικρό μαγαζί σε σχέση με τα άλλα Media (κρίνω από το μαρούσι) ...μου έλειπε ένα πολυμηχάνημα...μπήκα πήρα το MX725 και την έκανα γρήγορα γιατί δεν αντέχω και τον πολύ κόσμο :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερα παιδια. ειπα να γραψω και εγω κατι για την FU που αγορασα χτες μπας και βοηθησω καποιους μιας που δεν υπΡΧΟΥΝ και ιδιατερα reviews για το μοντελο αυτο.

για το μαγαζι οπως ειπε και ο brandon, δεν ειναι κατι το ιδιατερο.μικρο.σε εναν οροφο ολα τα ειδη.σαν διαδρομους σουπερ μαρκετ θα ελεγα που και με 50 ατομα θα φαινεται γεματο..ισως ειμαι λιγο υπερβολικος αλλα τα λεω ετσι για να καταλαβετε πανω κατω την πραγματικοτητα..αυτο που προλαβα να παρατηρησω παντως στηνοντας αυτι σε 2 περιπτωσεις, ειναι η απιστευτη αγενεια που μας διεπει...σε παιδια που προσπαθουσαν να βοηθησουν, οι πελατες αγενεις και αποτομοι.λιγο περισσοτερη ευγενεια δεν βλαπτει βρε παιδια..

παμε παρακατω...

η τηλεοραση ειδικα στα 200Ε ειναι κλοπη... την πηρα για υπνοδωματιο γονιων και ειναι πολυ καλη για τα λεφτα της. μια χαρα εικονα,μια χαρα το media player επαιξε οτι του εβαλα σε στικακι με ελληνικους υποτιτλους, εστειλα video απο το κινητο μου ευκολα γενικως δεν λειπει κατι ακομα και για μενα που ειμαι πιο απαιτητικος απο τους γονεις που τους φανηκε φοβερη οπως καταλαβαινετε μετα απο 29 τρινιτρον που αντικατεστησε,,,:)  επισης να πω 2 πραγματα που μου εκαναν πολυ καλη εντυπωση. στην LG Που εχω και στις samsung αν δεν κανω λαθος δεν υπαρχει app για να ακους internetiko ραδιοφωνο.. εδω λοιπον υπαρχει το γνωστο θεωρω σε αρκετους TUNEIN RADIO! μου εκανε απιστευτη εντυπωση...

και το δευτερο ειναι οτι διπλα απο την τηλεοραση υπαρχει δορυφορικος δεκτης. μολις επιλεγεις την πηγη του δορυφορικου, το τηλεκοντρολ πλεον χειριζεται αυτον και οχι μονο την τηλεοραση...!!  εμεινα.... οταν το ειδα αυτο.οποτε αφηνεις το δορυοφορικο χειριστηριο και τα παντα γινονται απο το μικρο ειναι η αληθεια χειριστηριο της F&U.

αρνητικα ειναι η σιγουρα η ποιοτητα κατασκευης που ομως και παλι για τα λεφτα ειναι εντελως αποδεκτη και ο πολυ μετριος ηχος... 

για μενα τα παντα εχουν να κανουν με τις αναγκες. για τους γονεις μου και κυριως για τα 200Ε ειναι μια πολυ καλη επιλογη θεωρω.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοειται οτι αξιζει το ρισκο, απο την microsoft ειναι refurbished οχι απο τους ιδιους. 200€ με 1 χρονο εγγυηση ειναι παρα πολυ καλη τιμη. Να το χαρεις φιλε!

Συμφωνω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μικρό μαγαζί, πολύ διαφήμιση για τόσο μικρό μαγαζί.

 

20:50 μπήκα, 20:55 βγήκα παρέα με το Dell S2316H.

 

Το monitor έχει πάρα πολύ καλά για monitor ηχεία - πρώτες εντυπώσεις θετικές/ Βέβαια για 200Ε δεν αξίζει δεδομένου ότι με 250 παίρνεις το U24.

 

thx topic starter γιατί έψαχνα για monitor καιρό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μικρό μαγαζί, πολύ διαφήμιση για τόσο μικρό μαγαζί.

Πρώην συνεργείο αυτοκινήτων. Μετασκευάστηκε με μικρό κόστος χρησιμοποιώντας "υλικά" από saturn/media που περίσσεψαν από τα καταστήματα που έκλεισαν. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρώην συνεργείο αυτοκινήτων. Μετασκευάστηκε με μικρό κόστος χρησιμοποιώντας "υλικά" από saturn/media που περίσσεψαν από τα καταστήματα που έκλεισαν. 

δουλευεις στον ομιλο saturn και το γνωριζεις εκ των εσω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρουμε αν υπάρχουν ακόμη οθόνες;

στο κλείσιμο χτες είχε μια στοίβα με 7-8 κομμάτια. Δεν ξέρω για αποθήκη...

 

πάντως για 150 Ε είναι καλή προσφορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...