Προς το περιεχόμενο

Προσφορές για τα εγκαίνια της MediaMarkt στην Αγ.Παρασκευή άυριο 31/3/2016


SKRUTZ

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 132
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Οπως λεει στην τελευταια πισω σελιδα του φυλλαδιου κατω απο την το laptop με πολυ μικρα γραμματα η προσφορα ειναι για 3ημερες ή μεχρι εξαντλησεως των αποθεματω. Γιατι και στα αλλα εγκαινια του Κωτσοβολου ελεγε για 3ημερο οτι ειναι,αλλα το γνωστο κινητο που δινανε σε χαμηλη τιμη στην πρωτη μιση μερα ειχε εξαντληθει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν κυκλοφορουν επισημα απο την καθε εταιρία δεν φταιει το καθε μαγαζι που τα πουλαει μετα

 

 http://www.enternity.gr/Article/Games/News/%CE%A4%CE%BF-Xbox-One-%CE%B1%CF%80%CF%8C-%CF%84%CE%B1-%E2%82%AC249-%CF%83%CF%84%CE%B7%CE%BD-%CE%95%CE%BB%CE%BB%CE%AC%CE%B4%CE%B1!/36115.html

 

Και ρωτάω κι εγω ξανα με την σειρα μου για εμας απο επαρχεία δεν παιζει να στελνουν εκτος καταστηματος ;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και ρωτάω κι εγω ξανα με την σειρα μου για εμας απο επαρχεία δεν παιζει να στελνουν εκτος καταστηματος ;;

Nope!

Αυτες οι προσφορες ειναι κραχτες για να πας απο το καινουργιο καταστημα και να δεις τι ομορφο που το εχουν κανει και να σου αποτυπωθει στην μνημη οταν βγεις στην γυρα για τις επομενες σου αγορες.

 

Αλλιως θα εφτιαχναν μια αποθηκη με το 1/50 των χρηματων και θα τα εστελναν ολα Online.

 

Μπορεις βεβαια να κοιταξεις στις αγγελιες του Insomnia που ολο και καποιος χριστιανος εκανε ντου και τα πουλαει με καπελο 100€ το κομματι   :devil:

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θελω να κανω τον δικηγορο του διαβόλου ουτε να υπερασπιστώ την κινηση αυτη και γιατι εγινε

Αλλα επειδη εχω δουλεψει σε media αλλα και σε αλλα 2-3 μεγαλα καταστηματα Ηλεκτρονικων η συμπεριφορα στα media ολων ηταν απιστευτη.(απο τον διευθηντη μεχρι τον περιφερειρχη κλπ)

Ολα δουλευα ρολοι χωρις φασαριες .

Μπορει να ετυχε και το καταστημα βεβαια.

Στο διαταυτα οι μισθοί παντα στην ωρα τους και υψηλοτεροι απο τα αλλα καταστηματα.

Αν σου πω ποσα παινρει ενας διευθυντής στα media και με τι extra (αυτοκινητα κλπ) θα παθεις εγκεφαλικο.\

Οποτε ας ημουν διευθυντης εκει με αυτα extra και ας πηγαινα και καθε δευτερη κυριακη.

 

3,5 χρόνια δούλευα Media. Αυτά που λές γινόταν πριν το 2010. Μέχρι τότε όλα ρολόι. Από το 2010 και μετά άστο. Χειρότερα και απο το Πλαίσιο..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως παρατήρησε κανείς πόσα τεμάχια είχαν  σε xbox one ? Για να μην ανεβαίνουμε άδικα τόσο δρόμο..

1This product has been refurbished to its original specifications for electrical performance by Microsoft. Unit may contain cosmetic imperfections. 90-Day Limited Warranty. See Limited Warranty inside or at Xbox One Warranty and Service for details. New Xbox One systems and accessories may be covered by a longer Limited Warranty, but it does not apply to refurbished systems or accessories

 

Refurbished 500GB Xbox One Console $249.00

    Refurbished 500GB Xbox One console1

    Wireless controller

    Chat headset

    Kinect sensor sold separately

3,5 χρόνια δούλευα Media. Αυτά που λές γινόταν πριν το 2010. Μέχρι τότε όλα ρολόι. Από το 2010 και μετά άστο. Χειρότερα και απο το Πλαίσιο..

Γιαυτο εχουν πεσει σε επιπεδο know-how, σε επιπεδα σουπερ μαρκετ...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...