Προς το περιεχόμενο

Προσφορές για τα εγκαίνια της MediaMarkt στην Αγ.Παρασκευή άυριο 31/3/2016


SKRUTZ

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 132
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μην ξεχνάτε ότι στα MediaMarkt έιχαν ανοιχτά καταστήματα και έβαλαν τον κοσμάκη να δουλέψει 2/1/2016...

Και εμένα ο μαστρογιωργης με έχει απλήρωτο 3 μήνες,με έχει δηλώσει τετραωρο,δουλεύω 13ωρο τι να μου πουν τα γατάκια του Mediamarkt;

 

Αν δεν έχεις δουλέψει σε πολυεθνική αστο!

Ότι και να πεις είναι άκυρο και δεν είναι προσφορά

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω σκέφτομαι την F&U για τους γονείς που ξέμειναν από μεγάλη TV - μια 32'' Toshiba με σωλήνα 15ετίας τουλάχιστον τα φτυσε, με άγνωστο κόστος επισκευής......

Εγώ έχω την γνωστή 50άρα F&U FLS50222 (πάνελ LG) και είμαι υπέρ-ευχαριστημένος για τα λεφτά που είχα δώσει (βλ παλιά προσφορά του you, "τυπογραφικά" λάθη κλπ).

Φυσικά δεν βρίσκω τίποτα στο internet για την FLS39224 των εγκαινίων......Λογικά είναι μια μικρότερη της όλης σειράς FLSXX224. Από πάνελ τι λέει? Την έχει κανείς? Εντυπώσεις? Το smart κομμάτι της?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι SKU της Microsoft και όχι του MediaMarkt.

 

Αδιάφορο.

 

Είναι refurbished σε φυλλάδιο ΠΡΟΣΦΟΡΩΝ ΕΓΚΑΙΝΙΩΝ. Είναι ξεφτίλα αν όχι τρολλιά!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω σκέφτομαι την F&U για τους γονείς που ξέμειναν από μεγάλη TV - μια 32'' Toshiba με σωλήνα 15ετίας τουλάχιστον τα φτυσε, με άγνωστο κόστος επισκευής......

Εγώ έχω την γνωστή 50άρα F&U FLS50222 (πάνελ LG) και είμαι υπέρ-ευχαριστημένος για τα λεφτά που είχα δώσει (βλ παλιά προσφορά του you, "τυπογραφικά" λάθη κλπ).

Φυσικά δεν βρίσκω τίποτα στο internet για την FLS39224 των εγκαινίων......Λογικά είναι μια μικρότερη της όλης σειράς FLSXX224. Από πάνελ τι λέει? Την έχει κανείς? Εντυπώσεις? Το smart κομμάτι της?

Αν είναι για να βλέπουν ντολμαδοπαρασκευαστές και υαλουρονικά μια χαρά θα είναι. Συνήθως οι μεγάλοι άνθρωποι κοιτάνε «να 'ναι μεγάλη οθόνη να φαίνονται καθαρά τα γράμματα» κτλ. Πιο πολύ θα μ' ένοιαζε η εγγύηση που με τα 3 έτη έχεις μαξιλαράκι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...