Προς το περιεχόμενο

Προσφορές για τα εγκαίνια της MediaMarkt στην Αγ.Παρασκευή άυριο 31/3/2016


SKRUTZ

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 132
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν ειδα κατι που να με ενδιαφερει ουτε στο ελαχιστο!

 

Ευτυχώς, γιατι είναι και μακρια... :)

Σαν τις προσφορες των εγκαινιων του καταστηματος του Γερακα οταν αλλαξε απο Saturn σε Media Markt δεν εχει!

 

Αλλα απο το τιποτα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ημουν έτοιμος την περασμένη εβδομάδα να χτυπήσω τον WD elements 1TB.

Τώρα που τον έχει στα 60€ για μένα είναι μια χαρα

Θα δοκιμάσω και την κάρτα club που μου έβγαλαν που λέει κάθε 2 αγορές εχεις δώρο έκπληξη.... δηλαδή στην 1η,3η,5η.....αγορά-απόδειξη

Επειδή θα είναι πατάτα θα σας πω τι μου έδωσαν.καμια δωροεπιταγή 5€ θα είναι.χαχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ηχόμπαρα Samsung HW-J7501 αξίζει στα 300 ευρώ? την εχει κανεις?

Νομίζω ότι είναι πολύ καλή προσφορά. Μισή τιμή είναι ουσιαστικά.

Κοιτάω αυτό το διάστημα για soundbar και εγώ αλλά είναι curved και δεν έχω τέτοια τηλεόραση και δεν ξέρω πως θα φαίνεται.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ημουν έτοιμος την περασμένη εβδομάδα να χτυπήσω τον WD elements 1TB.

Τώρα που τον έχει στα 60€ για μένα είναι μια χαρα

 

 

Ενημερωτικα, με περιπου 25ευρω παραπανω βρίσκεις 2.5αρη 2ΤΒ Ελλαδα και κοντα στα 140€ παιζει ηδη εξω νέο μοντελο 4ΤΒ 2.5αρη. (νέο που σημαινει ότι θα πεσει λογικα και χαμηλοτερα)

 

Τα 60 δεν είναι προσφορα αξια αναφορας εδώ νομιζω, αφου από 62 (χωρις τα μεταφορικα) υπαρχει σε αρκετα καταστήματα, σκρουτζ. Τιμη που υπαρχει εδώ και 2 σχεδόν χρονια αν δεις ιστορικο. 59€ τον ειχε μαλιστα το ΜΜ πριν ένα μηνα.

Επισης υπαρχουν αλλοι 1ΤΒ φορητοι usb3.0 από 53 ευρω.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οποιος θυμαται εγκαινια στο Saturn στην Συγγρου πριν απο 6-7 χρονια εχω να πω οτι στην Ειδωμενη τα πραγματα ειναι πολυ πιο πολιτισμενα.

Οποτε λεω να παραμεινω στο ανθρωπινο ειδος και να αποφυγω τα εγκαινια αν και εχει μερικα πραγματακια που θα τα αγοραζα.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχει ξανα παιξει λαπτοπ με την GTX950M σε τετοια λεφτα. Οπότε οποιος το θελει για gaming και θελει να ψωνισει απο Ελλαδα, ειναι σιγουρα προσφορα. Σε σχεση με το πολυ καλο asus που προτεινεται, http://www.digideli.gr/best_prices/Laptops_best/Asus-K550JF-XX006D-Intel-99674 ενταξει δε συγκρινονται οι επεξεργαστες σε αποδοση, αλλά εχουν τη διαφορα στην τιμη, στην καρτα, στο σκληρο και ειναι και +λειτουργικο. Για μενα καλη ευκαιρια φαινεται, αναλογα τη χρηση που το θελει καποιος.

 

Γενικα και τα 2 αλλα λαπτοπ που εβαλαν ειναι αρκετα τιμια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οποιος θυμαται εγκαινια στο Saturn στην Συγγρου πριν απο 6-7 χρονια εχω να πω οτι στην Ειδωμενη τα πραγματα ειναι πολυ πιο πολιτισμενα.

Οποτε λεω να παραμεινω στο ανθρωπινο ειδος και να αποφυγω τα εγκαινια αν και εχει μερικα πραγματακια που θα τα αγοραζα.

Να δεις τότε τις 40άρες να φεύγουν δύο-δύο μέσα στα καρότσια!!! (σε τηλεοράσεις αναφέρομαι...)

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα δεν νομίζω να γίνει τίποτα αντίστοιχο.

Οι προσφορές είναι μέτριες.

 

Η dell είναι καλή σαν οθόνη;Γιατί η τιμή είναι καλή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά καλοβλέπω τον canon pixma mx725 στα 79 μίας και καιρό κοίταζα για καινούργιο εκτυπωτή με wifi και duplex για να αντικαταστήσω ένα ταπεινό Ηp σχεδόν δεκαετίας.Βλέπω ότι έχει αρκετά καλές κριτικές και φθηνά αναλώσιμα.

 

Αν δεν κάνω λάθος χαμηλότερη τιμή που έχει φθάσει ήταν 93. Τωρινή  skroutz140.

 

Κρατώ μια μικρή επιφύλαξη μόνο γιατί φίλος είχε αναφέρει στο παραπάνω νήμα προβλήματα με το airprint.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμα παρω τηλέφωνο το καταστημα να μου στειλουν την τηλεοραση f&u με αντικαταβολή θα το κανουν ή πρεπει να παω απι κει;

Λογικά να πας απο κει. Ίσως να μπορούν να στην κρατήσουν όμως να πας όποτε μπορέσεις. Αλλά κι αυτό κατόπιν επικοινωνίας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...