Προς το περιεχόμενο

Μελάνι MLT-D111S για Samsung Laser εκτυπωτή


zarzonis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα,

έχω τον εκτυπωτή Samsung M2070FW και τον Samsung M2070W. Και οι δύο παίρνουν το μελάνι MLT-D111S. Έχουν σχεδόν τελειώσει τα μελάνια τους και θέλω να τα αλλάξω. Βλέπω στο skroutz υπάρχουν ανακατασκευασμένα και συμβατά. Αξίζει να ασχοληθώ με αυτά ή θα μου βγάλει πρόβλημα ο εκτυπωτής; Έχουν αρκετή διαφορά στην τιμή σε σχέση με τα αυθεντικά. Τα ανακατασκευασμένα έχουν τρύπα που μπορείς να τα ξαναγεμίσεις μετά μόνος σου; Η βοήθειά σας θα ήταν πολύ χρήσιμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχω τον ίδιο στην επιχείρηση , ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ αλλα βαλε ΜΟΝΟ ΑΥΘΕΝΤΙΚΑ  δοκίμασα να βάλω ανακατασκευασμένα την πρωτη φορα η εκτύπωση ήταν αρκετά υποδεέστερη με κάποιους μικρούς λεκέδες στην σελίδα ,,την δεύτερη φορα το πέταξα σχεδόν γεμάτο το μελανι ,,  με τα βιας φαινόταν το κείμενο μετά την τρίτη  σελίδα και από τότε μονο γνήσιο συν ότι μου λέρωσε εσωτερικά τον εκτυπωτή ακόμα και μετά την αλλαγη με το γνήσιο οι πρώτες 10-20 σελίδες έβγαιναν λερωμένες και αυτές από τα υπολήμματα των προηγουμενων ανακατασκευασμένων  μελανιών    

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχω τον ίδιο στην επιχείρηση , ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ αλλα βαλε ΜΟΝΟ ΑΥΘΕΝΤΙΚΑ  δοκίμασα να βάλω ανακατασκευασμένα την πρωτη φορα η εκτύπωση ήταν αρκετά υποδεέστερη με κάποιους μικρούς λεκέδες στην σελίδα ,,την δεύτερη φορα το πέταξα σχεδόν γεμάτο το μελανι ,,  με τα βιας φαινόταν το κείμενο μετά την τρίτη  σελίδα και από τότε μονο γνήσιο συν ότι μου λέρωσε εσωτερικά τον εκτυπωτή ακόμα και μετά την αλλαγη με το γνήσιο οι πρώτες 10-20 σελίδες έβγαιναν λερωμένες και αυτές από τα υπολήμματα των προηγουμενων ανακατασκευασμένων  μελανιών    

Σε ευχαριστώ για την απάντηση. Επειδή το βιαζόμουν για τον έναν εκτυπωτή σήμερα, πήγα να πάρω αυθεντικό από το Πλαίσιο αλλά δεν είχε ετοιμοπαράδοτο. Πήγα λοιπόν σε ένα κατάστημα που μου το έκανε ανακατασκευή εδώ στη Λάρισα και σήμερα που εκτύπωσα γύρω στις 50 σελίδες έμεινα αρκετά ευχαριστημένος. Δεν είδα διαφορά. Μακάρι να μείνει έτσι και να μη δημιουργήσει πρόβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...