Προς το περιεχόμενο

αγορα action camera


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επισκέπτης

παιδες εχω 70 ευρω στην ρεβολουτ και θελω να παρω μια action cam ! δεν μπορω να διαθεσω περισσοτερα ακουω προτασεις ! την θελω για το ποδηλατο και για ψαροντουφεκο ! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

εκανα παραγγελια βιαστικα τη εκεν και μετα μπηκα στην σελιδα στο facebook των χρηστων και στα σχολια και το μετανιωσα ! δεν ξερω η ποιοτητα κατασκευης και τα μπαγκς με εκαναν να κανω refund ! τωρα sj4000 ειναι πολυ πληρες ! η xiaomi καλητερη σε ολα αλλα ''ξεβρακωτη'' .... εχω δει κατι amkov αλλα δεν ειδα πουθενα κανενας να αναφερεται !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εκανα παραγγελια βιαστικα τη εκεν και μετα μπηκα στην σελιδα στο facebook των χρηστων και στα σχολια και το μετανιωσα ! δεν ξερω η ποιοτητα κατασκευης και τα μπαγκς με εκαναν να κανω refund ! τωρα sj4000 ειναι πολυ πληρες ! η xiaomi καλητερη σε ολα αλλα ''ξεβρακωτη'' .... εχω δει κατι amkov αλλα δεν ειδα πουθενα κανενας να αναφερεται !

Οταν εννοεις ξεβρακωτη την xiaomi???!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τσεκαρε και την Gitup git2 !!!

Εχει τα ιδια specs με την xiaomi yi ! Αλλα εχει lcd οθονη και στο gb με coupon code την παιρνεις κατω απο 100!

Επεξ/σία από παυκο13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

εννοω οτι ερχεται τελειως σκετη ! ενω η sj4000 , η original, ερχεται με ολα τα mounts θηκες κολπα κλπ! στα ιδια λεφτα ! η git up ξεφευγει απο το μπατζετ που εχω ! ισως το καλητερο value for money αλλα με κοβω για yi και σιγα σιγα να παρω και τα extra ! μπορει να μην εχει οθονη η yi αλλα ειναι xiaomi που εμπιστευομαι και εχει πολλα accesories στην αγορα ! 

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Απλα σκεψου ομως οτι η git2 εχει ιδιον φακο με την yi και με lcd !

Και το μεγαλο plus οτι εχει gyro stabilization!

98 ευρω βγαινει στο banggood .

Επεξ/σία από παυκο13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Το ξέρω ρε φίλε αλλά είναι δύσκολο για το μπάτζετ ! Γιαυτό έχω τρελαθεί ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ξέρω ρε φίλε αλλά είναι δύσκολο για το μπάτζετ ! Γιαυτό έχω τρελαθεί ...

Για μενα βαλε αλλα 30 στην revolut και περιμενε. Θα τα δωσεις μετα διπλασια για τα περιφερειακα της yi...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Μάγκες σήμερα εριξα παραγγελία την yi σκέτη με μία θηκουλα μεταφορας- αποθήκευσης και ένα προστατευτικό για τον φακό ! Ο λόγος που την επιλεξα είναι ότι έχει την καλύτερη κοινότητα από πίσω μετά τις go pro ! Και για την μεταπώληση που απλά την πουλάς σαν ζεστό ψωμί ! Τα mounts θα τα πάρω σιγά σιγά και θα πάνε γύρω στο 20 τα βασικά ! 10 ευρώ η αδιάβροχη θήκη και όλα τα άλλα πάνε μαζί ένα 10ευρο και κάνα 5ευρω το κοντάρι !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάγκες σήμερα εριξα παραγγελία την yi σκέτη με μία θηκουλα μεταφορας- αποθήκευσης και ένα προστατευτικό για τον φακό ! Ο λόγος που την επιλεξα είναι ότι έχει την καλύτερη κοινότητα από πίσω μετά τις go pro ! Και για την μεταπώληση που απλά την πουλάς σαν ζεστό ψωμί ! Τα mounts θα τα πάρω σιγά σιγά και θα πάνε γύρω στο 20 τα βασικά ! 10 ευρώ η αδιάβροχη θήκη και όλα τα άλλα πάνε μαζί ένα 10ευρο και κάνα 5ευρω το κοντάρι !

Μεγεια! Αντε καλα τραβηγματα !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...