Προς το περιεχόμενο

Το μέλλον του Xbox; Ταχύτερες αναβαθμίσεις hardware και backward compatibility


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε τι πινουν και δε μας δινουν εκει στη microsoft? Βαζουν τα χερια και βγαζουν τα ματια τους.

Ποιος ονειρευεται 4Κ στις κονσολες απο τωρα? Εχετε ιδεα τι καρτες γραφικων και τροφοδοτικα χρειαζεται? Εδω δε μπορουν τα πισι να σηκωσουν τετοιες αναλυσεις. Ασε που ειναι γεματα με ανεμιστηρες των 12cm. Εχουν και τρυπες γυρω-γυρω. Που θα χωρεσουν ολα αυτα στις μικρουλες κονσολιτσες?

Εχουν ιδεα που απευθυνονται οι κονσολες? Ξερουν τι θα πει κονσολα? Τον ορισμο της κονσολας?

Γιατι να παρουμε Xbox κι οχι πισι?

Οτι θα ξαναεβλεπα το τερατουργημα Sega Mega Drive φορτωμενο με ολα τα περιφερειακα πανω του, δε το περιμενα.

Αυτοκαταστροφικοι οσο δε παει.

Το μελλον βρισκεται στο Steam Machine, playstation και mobile gaming.

 

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ, ναι εκεί είναι το μέλλον. πάω να πουλησω τo pc μου για να παίζω candy crush και angry birds στις 5 ίντσες. Ή ακόμα καλύτερα, θα πάρω PlayStation 4 για να παίζω με 30 fps στα 900p χωρίς mods, με κατώτερα γραφικά και controls και με ένα game να κοστίζει 70€ χωρίς backward compatibility. Συγχαρητήρια στα σαΐνια που το αγόρασαν, ευχαριστουμε που κρατατε το gaming 5 χρόνια πίσω παιδιά και αφήνετε την sony να σας κανει ο,τι θελει και να σας αρμεγει.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια σορρυ για το οφ τοπικ,αλλα σκεφτομαι να αγορασω μια next gen κονσολα.Γενικα ειμαι ενας πολυ casual gamer και τη θελω κυριως για να παιξω φιφα,2κ,cod και κανα racing οπως τις παλιες καλες εποχες(ps1).Ποια θα μου προτεινατε να παρω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια σορρυ για το οφ τοπικ,αλλα σκεφτομαι να αγορασω μια next gen κονσολα.Γενικα ειμαι ενας πολυ casual gamer και τη θελω κυριως για να παιξω φιφα,2κ,cod και κανα racing οπως τις παλιες καλες εποχες(ps1).Ποια θα μου προτεινατε να παρω?

Xbox one

Γιατί έχει καλύτερο χειριστήριο

Φθηνοτερο online gaming, με περισσότερα παιχνίδια δώρο γιατί παίρνεις τσάμπα καθε μηνα παιχνίδια του Xbox one και του Xbox 360

Γιατί παίρνει πολυ πιο συχνά αναβαθμίσεις με νεες προσθήκες

Και γιατί έχει το Forza, αφού θες racing, που είναι το καλύτερο racing game που έχει βγει ποτε σε κονσολα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Xbox one

Γιατί έχει καλύτερο χειριστήριο

Φθηνοτερο online gaming, με περισσότερα παιχνίδια δώρο γιατί παίρνεις τσάμπα καθε μηνα παιχνίδια του Xbox one και του Xbox 360

Γιατί παίρνει πολυ πιο συχνά αναβαθμίσεις με νεες προσθήκες

Και γιατί έχει το Forza, αφού θες racing, που είναι το καλύτερο racing game που έχει βγει ποτε σε κονσολα.

Ευχαριστω φιλε.Μαλλον το ονε θα παρω γι'αυτα που λες συν το οτι ειναι πιο φτηνο απ'οτι ειδα.
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...