Προς το περιεχόμενο

HP ή Canon εκτυπωτής


jonhh

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα,

 

Θέλω να πάρω έναν εκτυπωτή για το σπίτι και επειδή το budget ειναι χαμηλό έχω καταλήξει σε 

 

HPDESKJET 3630 = 60 Ευρώ

CANONPIXMA MG3550 = 66.50 Ευρώ

 

Τα μελάνια απότι ειδα είναι πάνω κάτω τα ίδια σε τιμή. Εχετε καποια πρόταση ποια εταιρία να προτιμήσω?

 

Επίσης έχω δει και πιο φτηνά, που δεν εχουν WIFI σύνδεση, αλλά έχω ένα print server οπότε δεν με πολυνοιάζει..

 

HP DESKJET 1512 = 40 Ευρώ

CANON PIXMA MG2450 = 43 Ευρώ

 

Ευχαριστώ.

Επεξ/σία από jonhh
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κάθε εταιρία έχει φροντίσει να έχει τα προβλήματα της, επίτηδες. Όλα τα consumer μοντέλα είναι σχεδιασμένα να πεθαίνουν στη διετία τριετια. Ότι και να πάρεις κοιτά να έχει φθηνά συμβατά ή να ξαναγεμίζει εύκολα. Προσωπικά αγοράζω μηχανήματα max 50-80 ευρώ τα λιώνω στο τύπωμα και την ανάγνωση, χαλάνε εντός εγγύησης ΟΛΑ ! και τα φτιάχνει ή εταιρεία. Με την πρώτη βλάβη εκτός ...ΣΟΥΤαρισμα και πάλι από την αρχή.

 

Υ.Γ. πάντα παίρνω ένα επιπλεον σετ γνησίων μελανιών εκτός από αυτα που έχει μέσα ο εκτυπωτής, για καβατζα κατα την αναγομωση. αλλά ποτέ δεν πηρα δεύτερο...!

Επεξ/σία από stelrp
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις τιμές που ψάχνεις όλοι έχουν παρόμοιες δυνατότητες και θα σου βγάλουν πάνω κάτω 3-4 χρόνια χρήσης το πολύ.Μιλάμε για εκτυπωτές που είναι φθηνότεροι από τα γνήσια μελάνια τους. Στην ουσία τους κάνουν δώρο με την τιμή που θα αγοράσεις τα μελάνια που περιλαμβάνονται.

Δεν χρειάζεται λεπτομερή έρευνα αγοράς σε αυτή την κατηγορία. Πάρε αυτόν που θα βρίσκεις ευκολότερα συμβατά ή επαναγεμιζόμενα μελάνια και σε καλές τιμές.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...