Προς το περιεχόμενο

Πολυμηχάνημα Hp photosmart C5200 series


redrose

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα! Έδω και χρόνια έχω αυτο το πολυμηχάνημα και τον τελευταίο καιρό κάθε φορά που δίνω εντολή να εκτυπώσει κάτι μου εμφανίζει το μήνυμα "Εμπλοκή φορέα δοχείων μελάνης ανοίξτε την θύρα πραγματοποιήστε απεμπλοκή και πατηστε οκ" . εν το μεταξύ τα μελανάκια είναι και τα δύο ολοκαινουρια και το χαρτί δεν σκαλώνει πουθενά . Επίσης κάθε φορά που πηγαίνω να τον κλείσω αργεί πάρα πολύ να κλείσει .Που μπορεί να οφείλετε το πρόβλημα? Μπορώ να το στείλω κάπου για δωρεάν έλεγχο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενδεχομενως σου εχει σπασει ο μηχανισμος στο service station.

Σε αυτην την περιπτωση δεν μπορεις να κανεις τιποτα ,τον ευχαριστησεις οτι εχει κανει για σενα και τον πετας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ok. Θέλω έναν οικονομικό εκτυπωτή μόνο για εκτύπωση και σάρωση έχετε κάτι να μου προτείνετε? Παρόλα αυτά αυτόν θα μπορούσα να τον πάω για έλεγχο κάπου για πιο σίγουρα ? Roger δεν αμφισβητώ την γνώμη σου αλλά όπως λες κι εσύ ΕΝΔΕΧΟΜΈΝΩΣ να είναι αυτό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Oκ,αν σε συμφερει να πληρωσεις 45€+φπα για τον ελεγχο,go for it

Aυτα εβγαζαν προβλημα σε αυτο το σημειο

Επεξ/σία από Roger
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μιλάω για inkjet συγκεκριμένα απλά επειδή είμαι άσχετη από εκτυπωτές εάν μπορούσε κάποιος να μου προτείνει κάποιο για οικιακή χρήση εκτύπωση διπλής όψης και σάρωση θέλω τπτ άλλο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...