Προς το περιεχόμενο

Αγορα απο amazon.co.uk και αποστολη με i-parcel προβλημα!


SOMAN21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Trollaki 1 εκτος αν συνεισφερει καπως στην κουβεντα.(του εκανες Like)

 

Μετα το "Οπως το καταλαβαίνει ο καθενας" του Zio,πεσανε μερικα post για να εξηγησουμε οτι δεν ειναι θεμα κατανοησης αλλα διαφορετικων επιλογων αποστολης παραγγελιων κλπ κλπ αλλα ο zio ειναι παλια καραβανα εδω μεσα και δεν παρεξηγει.

Trollaki 2 (και σε αυτον εκανες Like) μαλλον και αυτος καπως βοηθησε την κατασταση

 

Οι οροι διαλογος (εστω και εντονος) και σεβασμος σε μπερδευουν,βγαζεις ενα παραπονο και δεν ξερω τι φταιει.

 

Τεσπα ο σεβασμος κερδιζεται και ο διαλογος εχει νοημα μονο οταν ο αλλος καταλαβαινει 2 3 πραγματα οποτε δεν εχει νοημα.

 

Το Αποτελεσμα του "off topic" μετραει

 

Οποιος θα μπει στο θεμα θα μεινει μακρια απο το I-Parcel,θα ξερει πως να απαντησει στο Amazon,θα μπει να δει τι ειναι η ΓΓΚ και ο Συνηγορος,οτι το Estimate δεν ισχυει σε ολες μεθοδους αποστολης,θα δει 5 6 τροπους που στελνει το Amazon τα προιοντα και πολλες νομικες συμβουλες και Links που μπορει να χρησιμοποιησει ;)

 

Καληνυχτα

 

Σε εχουν πειραξει μαλλον πολυ ολα αυτα που γραφω που εβγαλες τη δικια σου διαστρεβλωμενη  αποψη των πραγματων αναλυοντας μεχρι και την καθε μου κινηση. Γιατι πολυ απλα επειδη εισαι παλιος νομιζες θα συμφωνησω σε ολα με εσενα και  σε κατι που κατα τα γνωμη μου  δεν ειναι σωστο. Και δεν καλεσα κανενα μοντ ουτε τιποτα. Σε πειραξε τοσο πολυ η αποψη μου που ριχνεις λασπη και προσπαθεις να την παρερμηνευσεις. Μεχρι και το καθε τι  το ψιλαφιζεις για να βρεις κατι. Λοιπον εγω δεν θα το συνεχισω αλλο αυτο γιατι εχω καταλαβει σε εχει πειραξει το ξερολες και νομιζες οτι το ειπα για σενα, αλλα δε το ειπα μονο για σενα φιλε το ειπα για ολους και για τα ''τρολακια'' που αναφερεις. Οταν βλεπω κατι το λεω,οταν μου φανει σαν ξερολας κατι, και το ειπα μπροστα. Ετσι ειμαι τι να κανουμε αλλα αυτο δε δικαιολογει μετα την συμπεριφορα σου. Γιατι εγω δεν μειωσα κανεναν μετα. Και ο σεβασμος αναμεσα σε 2 πολιτισμενους ευγενικους ανθρωπους που μιλανε πρεπει να υπαρχει δεν κερδιζεται.Τωρα για τα like μου φανηκαν αστεια τα posts και εκανα like γιατι μας πηρανε στο δουλεμα με τις αναλυσεις και τις αντιπαραθεσεις. 

Και ακομα σεβομαι την αποψη σου αλλα το οχι οπως μιλας. Ξερω που ειμαι λαθος. Τελοςπαντων.

Ας το τελειωσουμε εδω γιατι ο ενας αντιπαραθετει τον αλλον και δε θα βγει ποτε νοημα και οπως ειπα θα βλεπουν και θα γελανε. Ο καθε ενας ας βγαλει την αποψη του.

Και για να μπω παλι λιγο στο θεμα σημερα παρελαβα το δεμα και εγω αλλα χωρις ειδοποιητηριο. Με ελουσε λιγο κρυο ιδρωτας (οπως ειπε ο φιλος σωτηρης και συνονοματος)  οταν πηγα στο ταχυδρομειο αλλα εμενα μου τα βαζουν στη θυριδα οτι εχω δε περνανε απο το σπιτι με ειδοποιητηρια απλα με περνουν τηλεφωνο κατι φορες (οποτε το θυμηθουν).

Καληνυχτα σε ολους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 61
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

 

Και για να μπω παλι λιγο στο θεμα σημερα παρελαβα το δεμα και εγω αλλα χωρις ειδοποιητηριο. Με ελουσε λιγο κρυο ιδρωτας (οπως ειπε ο φιλος σωτηρης και συνονοματος)  οταν πηγα στο ταχυδρομειο αλλα εμενα μου τα βαζουν στη θυριδα οτι εχω δε περνανε απο το σπιτι με ειδοποιητηρια απλα με περνουν τηλεφωνο κατι φορες (οποτε το θυμηθουν).

Καληνυχτα σε ολους.

Το δέμα δηλαδή ήρθε χωρίς να σου έρθει e-mail με tracking number από τα ΕΛΤΑ; Δηλαδή έτυχε να τσεκάρεις την θυρίδα σου και είδες ότι υπήρχε δέμα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...