Προς το περιεχόμενο

antoxi ston xrono Arcade stick


nivek

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας σε 2 βδομαδες ερχετε το Arcade stick τις hori που εχω παραγγειλει,. θελω να ρωτησω κατι..

 

ποσες ωρες πρεπει να παιζω καθε μερα με το  Arcade stick   για να μην χαλασουν τα  κουμπια του;;;

 

δηλαδη αν παιζω πχ  8 ωρες καθε μερα  υπαρχει περιπτωση να χαλασουν σε 1  χρονο;;;;

 

αν παιζω καθημερινα;;; πειτε μου σας παρακαλω;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες την εβδομάδα για να σου κράτήσει 10 μήνες. Αν πάίζεις λιγότερο π.χ. 4 ώρες την εβδομάδα μπορει να κρατήσει και 1 χρόνο.

 

Δυστυχώς αυτό που πήρες έχει ημερομηνία λήξεως στους 18 μήνες και 1 εβδομάδα. Αλλά επειδή δεν είναι πολύ καλό μπορεί να σου χαλάσει και αμέσως.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε λες βλακειες ουτε εχεις ιδεα πιο αγορασα.. και περα απο αυτο τα  hori εινε καλυτερα απο τα ,matcaz


http://www.ebay.com/itm/291627091730?_trksid=p2057872.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε λες βλακειες ουτε εχεις ιδεα πιο αγορασα.. και περα απο αυτο τα  hori εινε καλυτερα απο τα ,matcaz

http://www.ebay.com/itm/291627091730?_trksid=p2057872.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

γιατι ρε φιλε εσενα ποιος σου ειπε οτι μπορει να σου πει καποιος αυτο που ρωτας;;;;;γιατι δεν ρωταγες τον ιδιο τον πωλητή του μπιχλιμπιδιου που πειρες να σου πει εκεινος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sigh παλι ο Nivek χτυπησε...

Λοιπον και η δημοσιευση των pm ειναι bannable offense και ο Nivek εχει θεματακια.

Οποιος θελει μπορει ευκολα να βρει την διευθυνση του να του πει 2 λογακια ενα search ειναι αρκετο μεχρι τοτε ομως report μπας και κλειδωθει το θεμα.

PS 
Nivek οντως πεταξες τα λεφτα σου στα σκουπιδια 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω τα πεταξα,στα σκουπιδια γιατι  φιλε;;;; οταν ο αλλος λεει βλακειες και μου λεει οτι  5 ώρες την εβδομάδα για να σου κράτήσει 10 μήνες. Αν πάίζεις λιγότερο π.χ. 4 ώρες την εβδομάδα μπορει να κρατήσει και 1 χρόνο.

Δυστυχώς αυτό που πήρες έχει ημερομηνία λήξεως στους 18 μήνες και 1 εβδομάδα. Αλλά επειδή δεν είναι πολύ καλό μπορεί να σου χαλάσει και αμέσως. 

 

 

αυτες εινε ασυναρτησιες

 

πως τα λεει ολα αυτα..;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διακοπτες ειναι,ασε τα θεωρητικα ορια αντοχης που εχουν.

Και οι HDD λενε 20 χρονια και εχω στα χερια μου εναν με 9% ζωη και εχει δουλεψει 85 μερες...

 

Δεν υπογραφεις συμβολαιο με καμια εταιρια αλλα ειναι ψιλογεγονος οτι οσο καλυτερο διακοπτη εχεις τοσο περισσοτερο θα σου κρατησει.

 

Δεν ξερω και τι χρηση θες να του κανεις.

Αν θα το παιρνεις αγκαλια και πηγαινεις σε Tournaments υπαρχουν και καλυτερες λυσεις αν το θες στο σπιτι και να το σοδομιζεις με μπουνιες υπαρχουν και φτηνοτερες.

Το ποτε βγηκε το μοντελο δεν λεει τιποτα λαμπρο παραδειγμα τα Logitech Z5000

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

@nivek

Προτεινω περισσοτερη ηρεμια και ευγενεια με την επιστροφη σου. Κανεις δεν σου χρωσταει τιποτα εδω μεσα.

Btw, οταν σου γινεται νυξη και αλλη φορα απο αλλον moderator για το ιδιο θεμα, μαλλον θα πρεπει να την παιρνεις στο σοβαρα. Οπως επισης, θα πρεπει να παιρνεις στα σοβαρα και τις δικες μου νυξεις στους προηγουμενους λογαριασμους σου.

Για οτι χρειαστεις ειμαι στη διαθεση σου. Σε 30 ημερες.

 

ΥΓ Tα greeklish δεν επιτρεπονται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...