Προς το περιεχόμενο

[GPU] Sapphire Radeon R9 Fury Tri-X 4GB 497€ (τελική τιμή)


ziggywas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

AMD Greenland New R9 400 Series Flagship Coming in 2016.

Υπομονή και θα πέσουν οι τιμές κατακόρυφα πριν κυκλοφορήσουν την σειρά 4ΧΧ. Όλα τα μαγαζιά θα ξεστοκάρουνε αναγκαστικά.

 

Το θέμα είναι πως τα ελληνικά μαγαζιά εδώ και χρόνια δεν κρατάνε καθόλου στοκ. Παραγγέλνεις και το φέρνουν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, και; Η ποσότητα, τα GB δηλαδή, αλλάζουν;

άμα τις βγάζανε με παραπάνω gb θα έπρεπε να ανεβάσουν ακόμη περισσότερο την τιμή, και δεν νομίζω να πλήρωνε κανείς 850+ ευρώ για την ίδια κάρτα με 8gb

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

άμα τις βγάζανε με παραπάνω gb θα έπρεπε να ανεβάσουν ακόμη περισσότερο την τιμή, και δεν νομίζω να πλήρωνε κανείς 850+ ευρώ για την ίδια κάρτα με 8gb

Το θεμα ειναι οτι και η FuryX ειναι κατωτερη της 980ti και στην Ελλαδα(και πιθανως και στο εξωτερικο)κοστιζει τα ιδια χρηματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ναι, και; Η ποσότητα, τα GB δηλαδή, αλλάζουν;

Η πρώτη γενιά των hbm μνημών σήκωνε μέχρι 4gb ακόμα είναι νέα τεχνολογία στις κάρτες γραφικών οπότε θα προσπαθήσουν να μας αρμεξουν όσο μπορούν
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

AMD Greenland New R9 400 Series Flagship Coming in 2016.

Υπομονή και θα πέσουν οι τιμές κατακόρυφα πριν κυκλοφορήσουν την σειρά 4ΧΧ. Όλα τα μαγαζιά θα ξεστοκάρουνε αναγκαστικά.

όπως ξεστοκάρανε τις 2χχ? Φροντίζουν να έχουν χαμηλό στοκ και κρατάνε τις τιμές..Εγώ αυτό βλέπω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όπως ξεστοκάρανε τις 2χχ? Φροντίζουν να έχουν χαμηλό στοκ και κρατάνε τις τιμές..Εγώ αυτό βλέπω..

εγώ πάλι βλέπω ότι οι προσφορές που έβγαλε σήμερα π.χ το άμαζον γαλλίας (και για τροφοδοτικό που έψαξα συγκεκριμένα)δεν είναι και κάτι το ιδιαίτερο σε σχέση με τιμές skroutz.

Και για να μην γκρινιάζουμε συνέχεια παρτε και 2 λινκ 

 

corsair cx600 amazon.fr απο 83.99, τρεχάτε να προλάβετε χριστιανοί 74.99 

το ιδιο σκρουτζ 78.65

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...