Προς το περιεχόμενο

Γνώμη για αγορά Refurbished E360DN


koukouti

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και πάλι είναι κάτι που θέλει απλή λογική.

Όταν σε συμβατό το τόνερ ξεκινάει κάπου στα 30 ευρώ και ανεβαίνει, το θεωρώ απίθανο να στον δίνουν με καινούριο τόνερ στα 39,90 ευρώ.

Ίσως στην καλύτερη περίπτωση να το δίνουν με το τόνερ που έχει μέσα μεταχειρισμένο όπως ήρθε.

Πήρα ένα από cosmodata 40€ .

Το τόνερ είναι στο 70% (το μεγάλο μέγεθος) και η φθορά του kit στο 0% (καινούργιο) . Εχει τυπώσει 20.000 σελίδες . Αυτό το πήρα αντικαθιστοντας το πρώτο που είχε τόνερ 0% (άδειο ) , kit 60% (αρκετή φθορά) . Εκανα την αντικατάσταση αυθημερόν .

Οι εντυπώσεις μου από τον εκτυπωτή: Αριστες .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Οχι τυπώνει σχεδόν άμεσα . Αν μπεις στο μενού του , στις ρυθμίσεις εκτύπωσης , έχει και ρύθμιση για καθυστέρηση πριν την εκτύπωση . Δες μήπως εκεί είναι το πρόβλημα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα ένα από cosmodata 40€ .

Το τόνερ είναι στο 70% (το μεγάλο μέγεθος) και η φθορά του kit στο 0% (καινούργιο) . Εχει τυπώσει 20.000 σελίδες . Αυτό το πήρα αντικαθιστοντας το πρώτο που είχε τόνερ 0% (άδειο ) , kit 60% (αρκετή φθορά) . Εκανα την αντικατάσταση αυθημερόν .

Οι εντυπώσεις μου από τον εκτυπωτή: Αριστες .

Δηλαδή πήρες από cosmodata εκτυπωτή χωρίς τόνερ και φθαρμένο και τον αντικατέστησες άμεσα με τον πρώτο που έγραψες ;

Το ρωτάω αυτό γιατί εγώ είμαι από Κατερίνη και μεταφορικά μόνο είναι κοντά 20 ευρώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι πήρα τον πρώτο και μόλις πήγα σπίτι και τον συνέδεσα είδα την κατάσταση του και μέσα σε μια ώρα τον είχα γυρίσει πίσω και διάλεξα προσεκτικά τον δεύτερο (τον καλό ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...