Προς το περιεχόμενο

επιβεβαιοση στοιχειον pey-pal acc


nivek

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Γεια σας επειδη με εχει πιασει ενα ανχος  γιατι θελω να κανω μια αγορα απο το e-bay  απλα εχω μια αμφιβολια σχετικα  για το πως εχω ορισει τα στοιχεια μου  γιατι δεν θελω να κανει λαθος ο coyrier οταν  φερει  το αντικειμενο  που θελω να αγορασω .. εχω  ορισεη τα εξεις στοιχεια και θελω να μου πειτε αν εινε σωστα..

 

 

εγω μενω στον γερακα  και θελω να μου πειτε αν τα εχω βαλει σωστα..

 

εχω κανει ενα  Print screen με τα στοιχεια που εχω βαλει στο pay-pal..   και  θελω να  μου πειτε αν εινε σωστα  οπως τα εχω βαλει....

 

 

n380i9.jpg

 

 

 

 

μηπως πρεπει να  γραψω makrigianni 87 gerakas Attikis΄;;;;; η ετσι που τα εχω βαλει εινε καλυτερα;;;;

 

 

επισης και κατι αλλο καπου διαβασα οτι  το paypal χρησιμοποιει σαν προεπιλογη την δικια του μετατροπη

 

πρεπει εγω να την αλλαξω;;; γιατι  νομιζω δεν την  εχω αλαξει την μετατροπη..

 

παω εδω ΄΄΄΄΄΄΄;;;;

 

 Conversion Options (for card you'd like to change this option)-> Bill me in the currency listed on the seller's invoice -> Submit΄΄΄΄;;;

 

και μετα επιλεγω αυτο;;;

 
pixel.gifBill me in the currency listed on the seller's invoice.
I will not know which foreign exchange rate has been applied to this transaction until I receive my card statement from my card issuer. I acknowledge that by choosing this option, my card issuer will determine the foreign exchange rate to apply to this transaction, and that I will not be informed of the foreign exchange rate or any additional foreign exchange fees applied until I am billed by my card issuer.
Επεξ/σία από nivek
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η οδος ειναι σωστή πολλές φορές που παραγγέλνω απλά ο πωλητής εχει τυπωσει σε χαρτάκι τα στοιχεια τα έχει κολήσει πάνω και μου έρχονται πάντα τα πράγματα.Το θεμα ειναι να ειναι σωστα η οδος και ο ΤΚ για να παει στο σωστο κεντρο διαλογης ωστε να σου ερθει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ετσι  που τα εχω βαλει ολα εινε σωστα;';;;

 

street adress..,,,city  ,  state;;;;; η εχω κανει   καπιο λαθος;;;

 

 

μηπως πρεπει να  γραψω makrigianni 87 gerakas Attikis΄;;;;; η ετσι που τα εχω βαλει εινε καλυτερα;;

 

 

στα  ελληνικα η διευθυνση εινε Μακρυγιάννη 87 Γέρακας  

ετσι που την εβαλα στα λατινικα εινε σωστη΄;;;  η  θα  γινει μπερδεμα;;;

 

απλα συγνωμη που εχω αμφιβολιες απλα δεν  θελω να  γινει καποιο λαθος./.

 

οπου εχω κανει  καπιο λαθος πειτε  μου... να το διορθωσω τωρα αν  εινε.,.,

 

περα απο αυτο..

 

 

 

 

επισης και κατι αλλο καπου διαβασα οτι  το paypal χρησιμοποιει σαν προεπιλογη την δικια του μετατροπη

 

πρεπει εγω να την αλλαξω;;; γιατι  νομιζω δεν την  εχω αλαξει την μετατροπη..

 

 

παω εδω ΄΄΄΄΄΄΄;;;;

Bill me in the currency listed on the seller's invoice.
I will not know which foreign exchange rate has been applied to this transaction until I receive my card statement from my card issuer. I acknowledge that by choosing this option, my card issuer will determine the foreign exchange rate to apply to this transaction, and that I will not be informed of the foreign exchange rate or any additional foreign exchange fees applied until I am billed by my card issuer.

 

 

αυτο να ορισω;;;;;  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα εχω βαλει σωστα πειτε μου σας παρακαλω;;;

αν εχω κανει καπου  λαθος πειτε μου .......

 

street adress..,,,city  ,  state;;;;; η εχω κανει   καπιο λαθος;;;

μηπως πρεπει να  γραψω makrigianni 87 gerakas Attikis΄;;;;; η ετσι που τα εχω βαλει εινε καλυτερα;;

Στα  ελληνικα η διευθυνση εινε Μακρυγιάννη 87 Γέρακας  

ετσι που την εβαλα στα λατινικα εινε σωστη΄;;;  η  θα  γινει μπερδεμα;;;

 

απλα συγνωμη που εχω αμφιβολιες απλα δεν  θελω να  γινει καποιο λαθος./.

 

οπου εχω κανει  καπιο λαθος πειτε  μου... να το διορθωσω τωρα αν  εινε.,.,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγχώνεσαι πολύ χωρίς λόγο! Μια χαρά θα σου έλθει. Το "Bill me in the currency..." είναι για να μην κάνει το paypal τη μετατροπή νομίσματος, αλλά η κάρτα σου. Απ' ό,τι θυμάμαι κάτι έγραψες για Revolut, οπότε σε συμφέρει να την κάνει η Revolut τη μετατροπή.

 

State = πολιτεία. Στην Ελλάδα αν δεν είναι υποχρεωτικό από τη φόρμα, την αφήνουμε κενή (μπορείς να βάλεις το νομό σου, αλλά δεν παίζει ιδιαίτερο ρόλο, καθώς η διαλογή θα γίνει με το Τ.Κ.)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αττικι να βαλω;;;  γιατι δεν βαζουμε  στο state  greece:;;;;

 

και κατι ακομα..στο paypal ειδα οτι εινε η μαρκαρισμενη η επίλογη να κανει το paypal..,   οποτε επιλεγω την δευτερη επιλόγη;';;;

 

 

 

τωρα ετσι φενετε στο e-bay τωρα  που το αλλαξα

 

DIMITRIOS ARVANITAKIS

makrigianni 87 gerakas
athens, Attiki 15344
Greece
69xxxxxx36
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...