Προς το περιεχόμενο

Γερμανία: Σεξουαλικές επιθέσεις την Πρωτοχρονιά..


jmirko15

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγω βλεπω οτι εσυ παιζεις παιχνιδι, απο τη μια λες δε θες κανενα πνιγμενο, απο την αλλη κατηγορεις τις αρχες που τους μαζευουν αντι να τους αφησουν να πνιγουν.

Τι προτεινεις να γινεται?

Οι προσφυγες βεβαιως και εχουν δικαιωμα ασυλου σε ολο το κοσμο. Θυμισου ποσοι ελληνες προσφυγες εχουν υπαρξει στη ιστορια.

Τι προβλημα εχεις με το Μπαγκλαντες, το Πακισταν και το Αφγανισταν, τους υπηκοους αυτων των κρατων τους θεωρεις ανθρωπους β΄κατηγοριας?

Bλεπεις τι γραφεις..?Πουλας εντυπωσεις.. :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 112
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

 

Fire_Shot_Screen_Capture_001.jpg

 

Aμα σε λενε οι φιλοι και γνωστοι donalhiou τοτε ναι...

 

Μαλλον μπερδευτηκες φιλε μου, στο #66 φαινεται οτι quotaρησες μηνυμα μου.

Bλεπεις τι γραφεις..?Πουλας εντυπωσεις.. :)

 

Ποιες εντυπωσεις πουλαω? Εσυ μιλησες για παιχνιδι.

 

Σου μιλαω με λογικη και επιχειρηματα, και αναμενω αναλογες απαντησεις.

Προσπαθησε λοιπον να απαντησεις, θεωρεις τον εαυτο σου ανωτερο απο υπηκοο αλλου κρατους?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελεγχος και ταυτοποιηση ειναι τοσο δυσκολο

 

Ναι για πες πώς ακριβώς θα γίνεται η ταυτοποίηση; Θα τους ρωτάνε πώς τους λένε (εννοείται φοβερίζοντάς τους πως αν πουν ψέματα θα τους φάει ο μπαμπούλας) και μόλις πάρουν την απάντηση θα την ελέγχουν με την απευθείας ηλεκτρονική σύνδεση που έχουμε με όλες τις άλλες χώρες του κόσμου και βλέπουμε ονόματα ταυτότητες δακτυλικά αποτυπώματα χρώμα μαλλιών και μέγεθος μαλαπέρδας σε πραγματικό χρόνο;

 

Και πες ότι υπήρχαν όλα αυτά τα πράγματα. Έρχομαι και σου λέω ότι είμαι ο Γιώργος Παπαδόπουλος. Με ταυτοποίησες τώρα;

 

Επίσης, η ταυτοποίηση πόση ώρα χρειάζεται; Ας πούμε ότι έρχεται η Τινκερμπελ να βοηθήσει και μέσα σε 1 λεπτό έχουμε ξεπετάξει 1 μετανάστη. Η ώρα έχει 60 λεπτά, η βάρδια 8 ώρες, μια ανθρωποβάρδια ελέγχει 480 μετανάστες, άρα θέλουμε περίπου 10 άτομα να δουλεύουν μόνο για να κάνουν αυτό το πράγμα.

 

Φαντάσου τώρα να μην έρθει η Τινκερμπελ στην ώρα της και να χρειάζεται ας πούμε καμια ώρα η ταυτοποίηση. Που θα γίνει τελικά με την απευθείας ηλεκτρονική σύνδεση τουλάχιστον, κάτι είναι κι αυτό.

 

Ναι τελικά όσο το σκέφτομαι τόσο περισσότερο καταλαβαίνω ότι τα πράγματα είναι απλούστατα και η ανώνυμη ξέρει τη λύση, απλά οι ψυχοπαθείς δεν την ακούνε.

 

ΥΓ Στο επόμενο επεισόδιο ο defacer αρχίσει να κάνει ερωτήσεις του στυλ "ΟΚ και τώρα που τους ταυτοποίησες τι κάνεις?" χαρίζοντας στιγμές ξενοιασιάς στο ακροατήριο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαλλον μπερδευτηκες φιλε μου, στο #66 φαινεται οτι quotaρησες μηνυμα μου.

 

Ποιες εντυπωσεις πουλαω? Εσυ μιλησες για παιχνιδι.

 

Σου μιλαω με λογικη και επιχειρηματα, και αναμενω αναλογες απαντησεις.

Προσπαθησε λοιπον να απαντησεις, θεωρεις τον εαυτο σου ανωτερο απο υπηκοο αλλου κρατους?

Βλεπεις εξω απο το σπιτι σου 100 ατομα..δεν θα ρωτησεις ποιοι ειναι? ή αν σου πουν ειμαι ο Σακης Ρουβας θα στηριχτεις στον λογο τους και θα ανοιξεις την πορτα σου να μπουκαρουν ολοι οι Ρουβαδες? Σου μιλαω για την εθνικη ασφαλεια μιας χωρας και των πολιτων και εσυ μου κοπανας αντιρατσιστικο μανιφεστο.

Ναι για πες πώς ακριβώς θα γίνεται η ταυτοποίηση; Θα τους ρωτάνε πώς τους λένε (εννοείται φοβερίζοντάς τους πως αν πουν ψέματα θα τους φάει ο μπαμπούλας) και μόλις πάρουν την απάντηση θα την ελέγχουν με την απευθείας ηλεκτρονική σύνδεση που έχουμε με όλες τις άλλες χώρες του κόσμου και βλέπουμε ονόματα ταυτότητες δακτυλικά αποτυπώματα χρώμα μαλλιών και μέγεθος μαλαπέρδας σε πραγματικό χρόνο;

 

Και πες ότι υπήρχαν όλα αυτά τα πράγματα. Έρχομαι και σου λέω ότι είμαι ο Γιώργος Παπαδόπουλος. Με ταυτοποίησες τώρα;

 

Επίσης, η ταυτοποίηση πόση ώρα χρειάζεται; Ας πούμε ότι έρχεται η Τινκερμπελ να βοηθήσει και μέσα σε 1 λεπτό έχουμε ξεπετάξει 1 μετανάστη. Η ώρα έχει 60 λεπτά, η βάρδια 8 ώρες, μια ανθρωποβάρδια ελέγχει 480 μετανάστες, άρα θέλουμε περίπου 10 άτομα να δουλεύουν μόνο για να κάνουν αυτό το πράγμα.

 

Φαντάσου τώρα να μην έρθει η Τινκερμπελ στην ώρα της και να χρειάζεται ας πούμε καμια ώρα η ταυτοποίηση. Που θα γίνει τελικά με την απευθείας ηλεκτρονική σύνδεση τουλάχιστον, κάτι είναι κι αυτό.

 

Ναι τελικά όσο το σκέφτομαι τόσο περισσότερο καταλαβαίνω ότι τα πράγματα είναι απλούστατα και η ανώνυμη ξέρει τη λύση, απλά οι ψυχοπαθείς δεν την ακούνε.

 

ΥΓ Στο επόμενο επεισόδιο ο defacer αρχίσει να κάνει ερωτήσεις του στυλ "ΟΚ και τώρα που τους ταυτοποίησες τι κάνεις?" χαρίζοντας στιγμές ξενοιασιάς στο ακροατήριο.

Χαρτια δεν εχει κανεις..smartphone ομως ολοι..

Καλα που δινουν τοσα λεφτα το κεφαλι για να μπουν στην μαουνα.. Οταν ξυπνησεις απο τον ληθαργο θα ριχνεις και Γαλλικα μαζι εκτος απο τα αγγλοελληνικα που τοσο αγαπας :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρτια δεν εχει κανεις..smartphone ομως ολοι..

Καλα που δινουν τοσα λεφτα το κεφαλι για να μπουν στην μαουνα.. Οταν ξυπνησεις απο τον ληθαργο θα ριχνεις και Γαλλικα μαζι εκτος απο τα αγγλοελληνικα που τοσο αγαπας :)

 

Τώρα ονειρεύεσαι ότι μου απάντησες;

 

Εγώ ας πούμε που έχω και smartphone και λεφτά και είμαι και φακελωμένος ευρωπαίος πολίτης, πώς ακριβώς θα με ταυτοποιήσεις αν δε θέλω να ταυτοποιηθώ;

 

Τελικά ήταν απλούστατη η λύση έτσι; Τουλάχιστον αν κρίνουμε από το ότι δε σου πήρε ούτε 5 λεπτά από τη στιγμή που ζήτησα πρόταση μέχρι τη στιγμή που μοίρασες απλόχερα τη σοφία στους βυθισμένος σε λήθαργο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα ονειρεύεσαι ότι μου απάντησες;

 

Εγώ ας πούμε που έχω και smartphone και λεφτά και είμαι και φακελωμένος ευρωπαίος πολίτης, πώς ακριβώς θα με ταυτοποιήσεις αν δε θέλω να ταυτοποιηθώ;

Oχι μην ανησυχεις σε εσενα δεν απανταει κανεις , ποιος να φτασει αυτο το μυαλο..? Εσυ θαρρεις οτι μου απαντησες? Ελληνικα μιλαω , εσυ μαλλον τα ξεχασες και αυτα.

Οπως και πριν που κολλησες στο "hey baby" . 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλεπεις εξω απο το σπιτι σου 100 ατομα..δεν θα ρωτησεις ποιοι ειναι? ή αν σου πουν ειμαι ο Σακης Ρουβας θα στηριχτεις στον λογο τους και θα ανοιξεις την πορτα σου να μπουκαρουν ολοι οι Ρουβαδες? Σου μιλαω για την εθνικη ασφαλεια μιας χωρας και των πολιτων και εσυ μου κοπανας αντιρατσιστικο μανιφεστο.

 

Εσυ δηλαδη δεν εισαι αντιρατσιστρια? τι εισαι?

Η εθνικη ασφαλεια ειναι πολυ σοβαρο θεμα και ασφαλως δε το διαπραγματευομαστε.

Το παραδειγμα που εγραψες περι ρουβαδων ομολογω δε το καταλαβα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσυ δηλαδη δεν εισαι αντιρατσιστρια? τι εισαι?

Η εθνικη ασφαλεια ειναι πολυ σοβαρο θεμα και ασφαλως δε το διαπραγματευομαστε.

Το παραδειγμα που εγραψες περι ρουβαδων ομολογω δε το καταλαβα.

Εχεις δικιο ηταν πολυ δυσκολο.. Καλο βραδυ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσυ θαρρεις οτι μου απαντησες? Ελληνικα μιλαω , εσυ μαλλον τα ξεχασες και αυτα.

 

Εγώ θαρρώ ότι σου ζήτησα μια πρόταση, είπες "έλεγχος και ταυτοποίηση" (που βασικά δε λύνει κανένα πρόβλημα ακόμα κι αν το κάνεις) και έδωσα μια σειρά από επιχειρήματα με τα οποία προκύπτει ότι η πρόταση ήταν μαλακία.

 

Υποθέτω ότι δεν το θεωρείς απάντηση επειδή ήταν διαφορετικό από "Α ναι".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι για πες πώς ακριβώς θα γίνεται η ταυτοποίηση; Θα τους ρωτάνε πώς τους λένε (εννοείται φοβερίζοντάς τους πως αν πουν ψέματα θα τους φάει ο μπαμπούλας) και μόλις πάρουν την απάντηση θα την ελέγχουν με την απευθείας ηλεκτρονική σύνδεση που έχουμε με όλες τις άλλες χώρες του κόσμου και βλέπουμε ονόματα ταυτότητες δακτυλικά αποτυπώματα χρώμα μαλλιών και μέγεθος μαλαπέρδας σε πραγματικό χρόνο;

 

Και πες ότι υπήρχαν όλα αυτά τα πράγματα. Έρχομαι και σου λέω ότι είμαι ο Γιώργος Παπαδόπουλος. Με ταυτοποίησες τώρα;

 

Επίσης, η ταυτοποίηση πόση ώρα χρειάζεται; Ας πούμε ότι έρχεται η Τινκερμπελ να βοηθήσει και μέσα σε 1 λεπτό έχουμε ξεπετάξει 1 μετανάστη. Η ώρα έχει 60 λεπτά, η βάρδια 8 ώρες, μια ανθρωποβάρδια ελέγχει 480 μετανάστες, άρα θέλουμε περίπου 10 άτομα να δουλεύουν μόνο για να κάνουν αυτό το πράγμα.

 

Φαντάσου τώρα να μην έρθει η Τινκερμπελ στην ώρα της και να χρειάζεται ας πούμε καμια ώρα η ταυτοποίηση. Που θα γίνει τελικά με την απευθείας ηλεκτρονική σύνδεση τουλάχιστον, κάτι είναι κι αυτό.

 

Ναι τελικά όσο το σκέφτομαι τόσο περισσότερο καταλαβαίνω ότι τα πράγματα είναι απλούστατα και η ανώνυμη ξέρει τη λύση, απλά οι ψυχοπαθείς δεν την ακούνε.

 

ΥΓ Στο επόμενο επεισόδιο ο defacer αρχίσει να κάνει ερωτήσεις του στυλ "ΟΚ και τώρα που τους ταυτοποίησες τι κάνεις?" χαρίζοντας στιγμές ξενοιασιάς στο ακροατήριο.

Η ταυτοποίηση προφανώς δεν αφορά μόνο το πως σε λένε και "ποιανού είσαι συ ωρέ".

Το τι αφορά προβλέπεται από τις διαδικασίες της νόμιμης μετανάστευσης.

Τι σας θύμισα τώρα ε;

Πρέπει να τις ξέρεις εσύ κιόλας σε κάποιο βαθμό μιας και ζεις έξω.

Επειδή δηλαδή το κάνουν δύσκολο να γίνει λέμε "δεν βαριέσαι, όποιος μοιάζει για ανατολίτης παιρνάει";

Αν ξαφνικά αποφασίζαμε πως όποιος δεν έχει τα έγγραφα που χρειάζονται γυρίζει πίσω στη χώρα του να τα βρει θά βλεπες πως θα σταματούσαν να τα πετάνε στη θάλασσα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι φίλος, με συγχωρείς. Αδύνατο μπορεί να είναι για μένα ή για σένα, οι δικοί μας ορίζοντες όμως δεν περιορίζουν και όλη την υπόλοιπη ανθρωπότητα γιατί έτσι.

 

Εγώ προσωπικά δεν τους φοβάμαι παραπάνω απ' όσο θα φοβόμουν ένα πατριωτάκι (δηλαδή προφανώς θα φοβηθώ αν δω δέκα νταγλαράδες με ρόπαλα, αλλά αυτό ισχύει και για τα πατριωτάκια -- όταν είμαι στην πολυθρόνα μου και δε βλέπω ούτε μετανάστες ούτε πατριωτάκια με ρόπαλα, τους φοβάμαι επίσης το ίδιο: καθόλου).

 

Αυτό τώρα μπορείς να επιχειρηματολογήσεις, και δε θα προσπαθήσω καν να το αντικρούσω, ότι μου δίνει περισσότερες πιθανότητες να πέσω θύμα εγκλήματος από μετανάστη παρά αν άλλαζα δρόμο όποτε έβλεπα κανέναν τέτοιο. Και στατιστικά, αν βάλεις σε μια χώρα πολλούς σαν και μένα κάποιος θα την πατήσει που αλλιώς δε θα την πατούσε, και θα είναι κρίμα κι άδικο.

 

Αλλά αν βάλεις πολλούς σαν αυτούς που φοβούνται όλους τους μετανάστες ξέρεις τι θα γίνει;

 

 

Και τι κάνεις γι' αυτό εφόσον σε στεναχωρεί; (όχι εσύ συγκεκριμένα, γενικότερη η ερώτηση)

 

 

Γιατί "πειράματα"; Το να πεις κλείνουμε τα σύνορα a la Trump είναι ας πούμε "σίγουρο" σε αντίθεση με τα πειράματα;

 

Τι ακριβώς έχεις στο μυαλό σου όταν λες "πληρώνουν"; Το θέμα του topic; Αν ναι, τότε είναι καλύτερα αντί να τα πληρώσουν οι 10-100-1000 παραπάνω πολίτες που θα πέσουν θύματα εγκλήματος, να την πληρώσουν όλοι ανεξαιρέτως οι μετανάστες με ποιά λογική; Ότι ένας δικός μας αξίζει 100 δικούς τους;

 

Αλλά φυσικά έχεις δίκιο ότι δε θα μείνουν ποτέ όλοι ευχαριστημένοι.

 

Δώσε μία ρεαλιστική πρόταση για το τι θα μπορούσε να κάνει η χώρα χωρίς τις υποδομές αντί να τους δέχεται.

 

Αν βάλεις πολλούς που φοβούνται τους μετανάστες θα ψηφίσουν μία συντηρητική κυβέρνηση. Αν τους φοβούνται πάρα πολύ και έχει ξεφύγει εντελώς η κατάσταση θα ψηφίσουν μία ακροδεξιά κυβέρνηση. Στην πρώτη περίπτωση ίσως αυτό να είναι καλό. Στη δεύτερη περίπτωση το θέμα είναι να μην φτάσουμε εκεί. 

 

Η πολυπολιτισμικότητα είναι ένα πείραμα. Η πρόταση του Trump θα είναι και αυτή ένα πείραμα, τουλάχιστον προς την αντίθετη κατεύθυνση. Δεν είναι παράλογο όταν έχεις πρόβλημα τρομοκρατίας από μία συγκεκριμένη κουλτούρα που έχει να κάνει με Ισλαμικές χώρες να κλείσεις τα σύνορα σου σε αυτές τις χώρες. Το αν θα λειτουργήσει κάτι τέτοιο η το αν θα έχει χειρότερα αποτελέσματα δεν ξέρω. 

 

Οι πολίτες το πληρώνουν με τα προβλήματα που δημιουργούνται στην οικονομία που επιβαρύνεται το σύστημα πρόνοιας και υγείας με έξτρα ανθρώπους που σε μεγάλο βαθμό δεν μπορούν να παράξουν και να συμμετέχουν, και πιθανότατα κάποιοι να μην θέλουν κιόλας. Επίσης το πληρώνουν με την αυξημένη εγκληματικότητα όσοι πέφτουν θύματα της, καλή ώρα στην Κολονία. 

 

Δεν πιστεύω ότι μπορούμε να το βγάλουμε με μαθηματικά αυτό το ζήτημα και να κρίνουμε αν έχει μεγαλύτερη αξία μία Δυτική ή μία Ανατολική ζωή. 

 

Δεν έχω ιδέα φίλε μου τι θα ήταν ρεαλιστική πρόταση. Μπορεί κάποιες από τις παρακάτω ιδέες να βοηθούσαν κάπως:

 

Μία ιδέα θα ήταν να εξαφανίσουμε τα κίνητρα που έχουν για να έρχονται αποκλείοντας την πρόσβαση στην πρόνοια. Να θέσουμε αυστηρά στάνταρ συμπεριφοράς πριν κάποιος αποκτήσει το δικαίωμα να γίνει πολίτης του Δυτικού κόσμου και να διώχνουμε μόνιμα οποιονδήποτε παρουσιάζει εγκληματική συμπεριφορά. Επίσης κάποιο είδος παρέμβασης Δύσης και Ανατολής που να εξαφανίσει την ISIS από προσώπου γης μπορεί να είναι καλή ιδέα. Ίσως κάποιο είδος συμφωνίας με άλλες Ανατολίτικες χώρες για να τους πάρουν από την Ευρώπη. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ταυτοποίηση προφανώς δεν αφορά μόνο το πως σε λένε και "ποιανού είσαι συ ωρέ".

Το τι αφορά προβλέπεται από τις διαδικασίες της νόμιμης μετανάστευσης.

Τι σας θύμισα τώρα ε;

Πρέπει να τις ξέρεις εσύ κιόλας σε κάποιο βαθμό μιας και ζεις έξω.

Επειδή δηλαδή το κάνουν δύσκολο να γίνει λέμε "δεν βαριέσαι, όποιος μοιάζει για ανατολίτης παιρνάει";

Αν ξαφνικά αποφασίζαμε πως όποιος δεν έχει τα έγγραφα που χρειάζονται γυρίζει πίσω στη χώρα του να τα βρει θά βλεπες πως θα σταματούσαν να τα πετάνε στη θάλασσα.

 

Το πρώτο μισό είναι γεγονός, αλλά δεν είναι επιχείρημα. Το όλο point μου είναι πως ο,τι κι αν φορά η ταυτοποίηση, δεν είναι δυνατόν να πραγματοποιηθεί (μη πιάσουμε καν το πρακτικό της υπόθεσης).

 

Όσον αφορά το bold, πώς ακριβώς θα τους γυρίσεις πίσω στη χώρα τους; Ας ξεκινήσουμε από το πώς θα μάθεις ποιά είναι η χώρα τους.

Δεν έχω ιδέα φίλε μου τι θα ήταν ρεαλιστική πρόταση. Μπορεί κάποιες από τις παρακάτω ιδέες να βοηθούσαν κάπως:

 

Δε συμφωνώ απαραίτητα μ' αυτά που λες, αλλά πραγματικά συγχαρητήρια για το επίπεδο. Νιώθεις ότι μιλάς σε σκεπτόμενο άτομο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσον αφορά το bold, πώς ακριβώς θα τους γυρίσεις πίσω στη χώρα τους; Ας ξεκινήσουμε από το πώς θα μάθεις ποιά είναι η χώρα τους.

 

Με τον ίδιο τρόπο που γίνονταν οι απελάσεις μέχρι τώρα.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γελάω,γελάω,γελάω!

Οι ευρωπαίοι είναι πολιτισμένοι;

Φούστηδες οι Άγγλοι ,κτηνοβάτες οι Γερμανοί,πρεζόνια οι Ολλανδοι.

Μήπως οι Γερμανοί κατάφεραν και έγιναν άνθρωποι μετά το τέλος του δευτέρου παγκοσμίου πολέμου;

Τι λέτε ρε;Ξεχάσατε τι λέγανε επι Βυζαντίου;
Καλύτερα σαρικι τουρκικο παρα τιαρα παπικη

Ξέρετε πως ήταν το αφγανισταν πριν τους βαλτούς ταλιμπάν;
http://www.onalert.gr/stories/pws-htan-oi-gynaikes-sto-afganistan-prin-tous-taliban/31888.


Ο δυτικός πολιτισμός (Ευρώπη-ΗΠΑ) είναι οτι χειροτερο υπάρχει στον πλανήτη.

Καταστήσανε όλα τα υπόλοιπα έθνη σε φρικτή κατάσταση βλέπε χώρες Μέσης Ανατολής -Αφρικής-Λατινικής Αμερικής
για να περνάνε αυτοί καλά.Φύτευσαν παντού δικούς τους για να αρπάζουν τις πλουτοπαραγωγικές πηγές
των υπόλοιπων χωρών του πλανήτη.

Οι Ευρωπαίοι ξεπαστρέψανε τους ινδιάνους και οτι φυλή ζούσε εις την αμερικανική ήπειρο και εσεις μου λέτε οτι είναι πολιτισμένοι;

Ο φραγκάτος ευρωπαίος που πάει στην Ταυλάνδη και μαμάει τα πιτσιρίκια είναι καλός,ε; Πολιτισμένος,ε;

Είναι θέμα βρε παιδί μου αγωγής και παιδείας,πως να το κάνουμε;

Άλλο πράγμα να είσαι φτωχός και να βιάζεις στην μέση του δρόμου μια ευρωπαία προσβάλλοντας την δημοσία αιδώ  και άλλο να μαμάς ένα πιτσιρίκι μέσα σε ένα χλιδάτο ξενοδοχείο πίνοντας σαμπάνια και ακούγοντας μότσαρτ

 

Ξυπνήστε!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...