Προς το περιεχόμενο

Αγορα νεου Gaming Mouse.


iCyd

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Ουτε το deathadder ειναι palm επειδη δεν ειναι ψιλη η πλατη του πισω....Τουλαχιστον εγω δεν μπορω να το κανω palm, και κανω κατι σαν palm+claw

 

Δεν μπορεις να πας σε κανενα μαγαζι να τα πιασεις, να τα δεις απο κοντα?

Οι περισσοτεροι που ακουω μπορουν να το κανουν palm μια χαρα, ουτε εγω ειμαι ενας απο αυτους ομως, τα μοναδικα που μπορω να κανω full palm ειναι το rival και το ZA11 λογο πλατης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω επίσης πολύ μεγάλα χερια και επειδή τα έχω πιάσει όλα live το deathadder ήταν πάντα το καλύτερο (όχι όμως το μεγαλύτερο) και πιο βολικό, το μονο πρόβλημα είναι ότι στα 2-3 χρονια τα φτύνουν, είμαι ήδη στο τρίτο, ελπίζω στο Chroma τώρα να έχουν φτιάξει τα click problems. Αυτό πάντως που μου κάνει εντύπωση είναι ότι όσο και να ιδρώσει το χέρι δεν μένει μπόχα στο mouse. Καλή αγορά :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω επίσης πολύ μεγάλα χερια και επειδή τα έχω πιάσει όλα live το deathadder ήταν πάντα το καλύτερο (όχι όμως το μεγαλύτερο) και πιο βολικό, το μονο πρόβλημα είναι ότι στα 2-3 χρονια τα φτύνουν, είμαι ήδη στο τρίτο, ελπίζω στο Chroma τώρα να έχουν φτιάξει τα click problems. Αυτό πάντως που μου κάνει εντύπωση είναι ότι όσο και να ιδρώσει το χέρι δεν μένει μπόχα στο mouse. Καλή αγορά :)

 

Eγω ειμαι στο 2ο χρονο στο 2013, καλα κρατιεται.. Επισης επειδη ιδρωνω και γω απειρα,δεν εχει ξεφαψει το map, να κανει γυαλαδα...Ουτε τα στο πλαι τα rubber εχουν τριφτει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Και μένα καλά κρατιέται το DA 13 , το έχω από Νοέμβρη 13**, βέβαια κάτι κουλά double left clicks τα κάνει και με νευριάζει αλλά γενικά ειμαι ευχαριστημένος. Το σίγουρο είναι ότι δε θα ξαναγοράσω Razer μέχρι να ακούσω ότι έφτιαξε η ποιότητα των ποντικιών της όσων αφορά τα θέματα με τους διακόπτες. 

 

 

**60 ευρώ το είχα πάρει τότε 

Επεξ/σία από SpirosKerkyra
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και γω ημουν με DA chroma αλλα το εδωσα χωρις λογο πριν καιρό και το μετάνιωσα. Τωρα βέβαια με αυτα τα double clicks που ακουω γενικα δεν θελω να παω Razer γι αυτο το λογο. Ασε που και το σερβις της ειναι χαλι..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά άμα σκεφτείς ποσα clicks τρώει σε τρία χρονια δεν μου φαίνεται περίεργο αλλα ναι ισχύει ότι κάποια υλικά είναι μούφα, νομίζω ότι τα φτιάξαν αυτά στα φετινά μοντέλα αλλα ποτε δεν ξες. Πάντως κρίμα να αχρηστεύεται το 80 euro ποντίκι για 2 euro και άμα ανταλλακτικό, εκτος άμα γίνετε επίτηδες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Omron εχει θεωρητικα αντεχουν περισσοτερα clicks απο οσα θα κανεις ποτε σου, κατι αλλο φταιει και βγαζει αυτα τα προβληματα. 80ε δεν αξιζει ουτε για πλακα το DA παντως εκτος αν δεν μπορεις να παιξεις με αλλο shape, η αληθεια ειναι οτι το shape του ειναι απο τα top.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...