Προς το περιεχόμενο

[πολυμηχάνημα]Canon MG5752 59€ (44€ με cashback + 5ε δωροεπιταγή) @Κωτσόβολος


arxaggelos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αρχική τιμή 59 ευρώ. Προσφορά χριστουγεννιάτικου φυλλαδίου.

Παίζει 15 ευρώ cashback από την Canon και ταυτόχρονα 5 ευρώ δωροεπιταγή για μελλοντικές αγορές εάν γίνει ηλεκτρονική παραγγελία. Πιστεύω κάτι παραπάνω από καλή τιμή για μηχάνημα της σειράς MG5xxx. Παίρνει 5 μελάνια και διαθέτει αυτόματο duplex και Wi-Fi.

 

Δεν υπάρχει πουθενά αλλού στο skroutz για σύγκριση, αλλά κάτι μου λέει ότι είναι ουσιαστικά ολόιδιο με το MG5550 μου. Για να προλάβω τις ερωτήσεις, εάν πράγματι παίρνει τα ίδια μελάνια, οι κεφαλές είναι στον εκτυπωτή και όχι στα cartridges (αν και νομίζω όλη η σειρά είναι έτσι).

 

Λινκ:

http://www.kotsovolos.gr/site/computing/printing-consumables/all-in-one/156558-canon-pixma-mg5752-black-/-silver

Επεξ/σία από arxaggelos
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 54
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τα after market που παίρνω κάνουν 3 ευρώ το ένα και τα cartridges δεν επιστρέφονται (αφού δεν έχουν κεφαλή, τί να τα κάνουν; :) ) Ως τώρα κανένα πρόβλημα. Δεν ξέρω αν είναι τα ίδια και δεν μπορώ να κοιτάξω αυτήν τη στιγμή.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Cashback της Canon πως το εξαργυρωνεις;

Επίσης, ισχύει μόνο για το συγκεκριμένο μοντέλο;

Τέλος, τα μελάνια που λες 3€ το ένα (άρα 15€ η 5αδα) για πόσες σελίδες φτάνουν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τσίμπησα σήμερα έναν από Κωτσόβολο. Ξέχασα βέβαια να τον κρατήσω μέσω net και έχασα τα 5€ δωροεπιταγή, αλλά εντάξει, μικρό το κακό.

 

Το βασικό είναι ότι δίνει 15€ επιστροφή μετρητών σε λογαριασμό που δηλώνεεις στην cannon και το ακόμη πιο βασικό είναι ότι είναι εξαιρετικό μηχάνημα για light χρήση πάντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν βγάζει πουθενά ότι σου δίνει 5€ επιστροφή, και στην Canon δεν έχει για τον συγκεκριμένο εκτυπωτή επιστροφή.αν και την έκανα την παραγγελία ηλεκτρονικά πρώτα, και μετά εψαξα για επιστροφή.παρακαλώ τα φώτα σου.<br><br>

Από ότι διάβασα η προσφορά στην Canon είναι για τα maxify ,i-sensys.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Cashback της Canon πως το εξαργυρωνεις;

Επίσης, ισχύει μόνο για το συγκεκριμένο μοντέλο;

Τέλος, τα μελάνια που λες 3€ το ένα (άρα 15€ η 5αδα) για πόσες σελίδες φτάνουν;

Για το cashback υπάρχει λινκ μέσα στη σελίδα του προϊόντος που έδωσα. Ισχύει επίσης για τον MG7753 αλλά δεν έχω γνώμη για αυτόν γιατί δεν ξέρω καθόλου τη σειρά. Το φυλλάδιο του κωτσόβολου υπάρχει στη σελίδα του. Δεν μπορώ να σου πω σελίδες γιατί τυπώνω αρκετά αραιά. Για αυτόν άλλωστε δεν πήρα και laser. Βεβαιώσου ότι υπάρχουν/θα βγουν συμβατά μελάνια.

 

το θεμα ειναι αν θα μπορουμε να βρουμε μελανια με 3 ευρω πριν το αγορασουμε ,αν γινει η αγορα μετα ειναι αργα

 

Δεν ξέρω αν είναι τα ίδια μελάνια. Πιστεύω η καλύτερη λύση είναι να πάρεις τηλέφωνο σε ένα μαγαζί που έχει σίγουρα μελάνια για τη σειρά mgxxxx και να ρωτήσεις τί υπάρχει. Εγώ συνήθως παίρνω από το Planetink (Θεσσαλονίκη). Προσωπικά αυτό θα έκανα και καλό θα είναι να ξεκαθαριστεί πριν προχωρήσει κάνεις σε παραγγελία.

 

Δεν βγάζει πουθενά ότι σου δίνει 5€ επιστροφή, και στην Canon δεν έχει για τον συγκεκριμένο εκτυπωτή επιστροφή.αν και την έκανα την παραγγελία ηλεκτρονικά πρώτα, και μετά εψαξα για επιστροφή.παρακαλώ τα φώτα σου.<br><br>

Από ότι διάβασα η προσφορά στην Canon είναι για τα maxify ,i-sensys.

Δες ξανά τη σελίδα του Κωτσόβολου έχει ακριβώς μπροστά σου λινκ για την επιστροφή και στο ίδιο σημείο λέει και για τα 5€.
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει κανένας που να εξαργύρωσε την επιταγή των €5 επί τόπου κατά την αγορά και αντί για €59 να πλήρωσε €54; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...