Προς το περιεχόμενο

Γνωμες για 207 RC / Golf 5 GT / Astra GTC 1.6T


Liapisftw

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τι να σου πω φιλε για να λες οτι το ειχες κατι θα ξερεις,αν κ καποια ακουγονται αστεια αλλα δεν εχω λογο να μην σε πιστεψω!  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 109
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αστεία;Ισως.Όπως είπα,εξαρτάται σε τι κατάσταση θέλεις να έχεις το αμάξι.

Σε διαβεβαιώνω όμως οτι το το κοστολόγιο,για τα περισσότερα απο το προαναφερθέντα, μόνο αστείο δέν είναι...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ σε Γερμανό θα πήγαινα μόνο σε audi.

 

Φίλε ts βρες audi και κάνε την δουλεια σου. Δεν ξέρω τι έχεις στο μυαλό σου αλλά ένα s3 Θα ήταν ότι καλύτερο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ σε Γερμανό θα πήγαινα μόνο σε audi.

 

Φίλε ts βρες audi και κάνε την δουλεια σου. Δεν ξέρω τι έχεις στο μυαλό σου αλλά ένα s3 Θα ήταν ότι καλύτερο.

Υπάρχει s3 με αυτά τα λεφτά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ σε Γερμανό θα πήγαινα μόνο σε audi.

 

Φίλε ts βρες audi και κάνε την δουλεια σου. Δεν ξέρω τι έχεις στο μυαλό σου αλλά ένα s3 Θα ήταν ότι καλύτερο.

5 χρονια το ειχα κ εμεινα πολυυ ευχαριστημενος.Κινητηρας σκυλι κ απροβληματιστος,οταν το πουλησα ηταν 15 χρονων αλλα ηταν τοσο προσεγμενο π δεν του φαινόταν, δυσκολο να βρεις καλοδουλεμενο s3 σε αυτην την ηλικια γιατι ολα θα ειναι 12-15 χρονων !!

Υπάρχει s3 με αυτά τα λεφτά;

Προφανώς αναφερεται στο 1800cc το οποιο ναι καπου εκει παιζει !!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 χρονια το ειχα κ εμεινα πολυυ ευχαριστημενος.Κινητηρας σκυλι κ απροβληματιστος,οταν το πουλησα ηταν 15 χρονων αλλα ηταν τοσο προσεγμενο π δεν του φαινόταν, δυσκολο να βρεις καλοδουλεμενο s3 σε αυτην την ηλικια γιατι ολα θα ειναι 12-15 χρονων !!

Προφανώς αναφερεται στο 1800cc το οποιο ναι καπου εκει παιζει !!

Ποιας χρονιάς s3 έχει τόσο; Πρόσφατα πήρε φίλος μου απλό 1600 a3 του 2007 6.5 χιλιάρικά (όσα λέει να δώσει ο ts δηλαδή)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η πρωτη γενια S3 ειναι απο 1999-2003 το οποιο βασιζεται στο πρωτο a3 που κυκλοφορησε νομιζω το 1996..Φοβερο αμαξι αλλα πρεπει να ξερεις απο που θα το παρεις γτ πλεον εχει πατησει την 15ετια..Ο φιλος σου πηρε το Α3 δευτερης γενιας,πιστευω καλα το πηρε !

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά εδώ παίρνεις καγιεν με 7000 δεν θα βρει s3; θα ψάξει και θα βρει.. Είναι φοβερά αυτοκίνητα τα audi,δεν είχα χρήματα γιαυτό δεν πήρα τότε..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και για καθημερινο για τα ψωνια που λεμε δεν ειναι κανενα...

 

Θα πήγαινα με βαση την αξιοπιστια με σειρα προτεραιοτητας :

 

  1. Αstra
  2. Peugeot ( RC ομως οπως λες..οχι rallye)
  3. Golf 

Ψαχτο πολυ ομως να δεις μηχανικα πως θα ειναι...Θα ειναι αρκετα πιεσμενα ολα και περισσοτερο το RC  B)  

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ως κάτοχος bravo tjet 150hp θα έλεγα να του ρίξεις μια ματιά αν δεν έχεις κάποιο θέμα με τα ιταλικά...δε νομίζω ότι υστερεί κάπου σε σχέση με αυτά που κοιτάς, ούτε έχουν ακουστεί σοβαρά θέματα αξιοπιστίας απ'όσο ξέρω

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ως κάτοχος bravo tjet 150hp θα έλεγα να του ρίξεις μια ματιά αν δεν έχεις κάποιο θέμα με τα ιταλικά...δε νομίζω ότι υστερεί κάπου σε σχέση με αυτά που κοιτάς, ούτε έχουν ακουστεί σοβαρά θέματα αξιοπιστίας απ'όσο ξέρω

Μου εχει περασει απο το μυαλο απλα δεν εχω καμια μα καμια αποψη για το συγκεκριμενο.

Ως κατοχος τι εχεις να μου πεις για το bravo?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ ομορφο αμαξι το bravo,απο κινητηρα κ πατημα στο δρομο τι λεει;;τι τιμες παιζουν;;

 

 

Μου εχει περασει απο το μυαλο απλα δεν εχω καμια μα καμια αποψη για το συγκεκριμενο.

Ως κατοχος τι εχεις να μου πεις για το bravo?

 

Προσωπικά είμαι πολύ ευχαριστημένος. Το βρίσκω ομορφότερο εξωτερικά και εσωτερικά από αυτά που του θέματος, ταξιδεύει άνετα, έχει όση δύναμη χρειάζομαι, προβλήματα σημαντικά δεν είχα, πέρα από μια βλάβη στον κλιματισμό που φτιάχτηκε εντός εγγύησης.

 

Η κατανάλωση ίσως είναι λίγο τσιμπημένη αφού είναι στα 8 και κάτι μικτά αν και δε νομίζω ότι τα άλλα θα έχουν σημαντικά χαμηλότερη. Επίσης έχει βγει και νεότερος κινητήρας από τον tjet, με 10 άλογα λιγότερα αλλά χαμηλότερη κατανάλωση νομίζω.

 

Τιμές δεν ξέρω ακριβώς αλλά νομίζω 7-8 χιλιάρικα, ίσως να βρεις στα χρήματα που ψάχνεις με λίγο ψάξιμο και λίγα παζάρια. Επιπλέον συν είναι ότι δεν έχει κυκλοφορήσει τόσο πολύ όσο τα υπόλοιπα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά είμαι πολύ ευχαριστημένος. Το βρίσκω ομορφότερο εξωτερικά και εσωτερικά από αυτά που του θέματος, ταξιδεύει άνετα, έχει όση δύναμη χρειάζομαι, προβλήματα σημαντικά δεν είχα, πέρα από μια βλάβη στον κλιματισμό που φτιάχτηκε εντός εγγύησης.

 

Η κατανάλωση ίσως είναι λίγο τσιμπημένη αφού είναι στα 8 και κάτι μικτά αν και δε νομίζω ότι τα άλλα θα έχουν σημαντικά χαμηλότερη. Επίσης έχει βγει και νεότερος κινητήρας από τον tjet, με 10 άλογα λιγότερα αλλά χαμηλότερη κατανάλωση νομίζω.

 

Τιμές δεν ξέρω ακριβώς αλλά νομίζω 7-8 χιλιάρικα, ίσως να βρεις στα χρήματα που ψάχνεις με λίγο ψάξιμο και λίγα παζάρια. Επιπλέον συν είναι ότι δεν έχει κυκλοφορήσει τόσο πολύ όσο τα υπόλοιπα :)

Αν οτι λεει ισχυει και δεν τα βγαζει απο την κοιλια του ισως ειναι ευκαιρια :P.

 

http://www.car.gr/classifieds/cars/view/7310575/

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...