Προς το περιεχόμενο

Αγορα SAMSUNG XPRESS SL-M2070W WIFI


BluEDr4g0n

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπερα εδω και καιρο ψάχνω για πολυμήχανοι.. η Χρίση που θα το έχω ειναι οικιακή. Διάβασα προηγούμενα θέματα και βλέπω ρωτάγατε για όγκο εκτύπωσης. Δεν γνωρίζω πόσο θα εκτυπώνω, σίγουρα αποδείξεις πληρωμών και συχνά βλέποντας ενδιαφέροντα κείμενα στο ίντερνετ θα ήθελα να τα εκτυπώνω (10-20 σελ). Ο συγκεκριμένος  SAMSUNG XPRESS SL-M2070W WIFI είναι σε προσφορά στα 119,9ευρω και ήθελα την γνώμη σας. Να σας πώ οτι δεν με νοιάζει να είναι έγχρωμος ούτε να κάνω εκτυπώσεις ασύρματα. Τέλος αν έχετε να μου προτείνετε κάτι άλλο σε κοντινές με αυτήν τιμές θα σας ήμουν ευγνώμων  :devil: 

Επεξ/σία από BluEDr4g0n
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει ακριβότερα τόνερ από άλλους, αλλά αν εκτυπώνεις 10-20 σελίδες τον μήνα, εσύ θα χρειαστεί να αγοράσεις τόνερ σε καμια 5ετία και παραπάνω. Για τέτοια χρήση δεν σε νοιάζει πόσο θα βγαίνει το αναλώσιμο. Αν σου αρέσει η προσφορά που τον βρήκες, πάρτον.

 

Από εκεί και πέρα, από την στιγμή που μιλάμε για τόσες λίγες εκτυπώσεις, αρα δεν θα αγοράζεις συχνά τόνερ, κοιτάζεις να βρεις τον φθηνότερο. Τελευταία η ricoh έβγαλε κάποια πολυμηχανήματα πολύ φθηνά. Τσέκαρε τα και εκείνα. Για την ώρα δεν παίζουν σε εκείνα τα μοντέλα συμβατά και αναγεμισμένα τόνερ, αλλά σε μια 5ετία που θα κάνει να τελειώσει το δικό σου (με 10-20 εκτυπώσεις τον μήνα ίσως και παραπάνω), θα υπάρχουν στο εμπόριο και μη γνήσια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει ακριβότερα τόνερ από άλλους, αλλά αν εκτυπώνεις 10-20 σελίδες τον μήνα, εσύ θα χρειαστεί να αγοράσεις τόνερ σε καμια 5ετία και παραπάνω. Για τέτοια χρήση δεν σε νοιάζει πόσο θα βγαίνει το αναλώσιμο. Αν σου αρέσει η προσφορά που τον βρήκες, πάρτον.

 

Από εκεί και πέρα, από την στιγμή που μιλάμε για τόσες λίγες εκτυπώσεις, αρα δεν θα αγοράζεις συχνά τόνερ, κοιτάζεις να βρεις τον φθηνότερο. Τελευταία η ricoh έβγαλε κάποια πολυμηχανήματα πολύ φθηνά. Τσέκαρε τα και εκείνα. Για την ώρα δεν παίζουν σε εκείνα τα μοντέλα συμβατά και αναγεμισμένα τόνερ, αλλά σε μια 5ετία που θα κάνει να τελειώσει το δικό σου (με 10-20 εκτυπώσεις τον μήνα ίσως και παραπάνω), θα υπάρχουν στο εμπόριο και μη γνήσια.

Την είχα πατήσει με μη γνήσια μελανια σε εκτυπωτή inject hp και μου χάλασε (απο πλαίσιο φυσικά μέγιστοι απατεώνες), δεν ξέρω αν είναι το ίδιο και με τους laser αλλά φοβάμαι να ξαναεμπιστευτώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...