Προς το περιεχόμενο

Αγορά οικονομικού εκτυπωτή


tsourakis13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα ενδιαφέρομαι να αγοράσω ένα φθηνό (~100ε) έγχρωμο εκτυπωτή για να εκτυπώνω σημειώσεις και εργασίες για τη σχολή μου(max 100 το μήνα).

 

Λόγω ότι μπορεί να περάσει και ένας μήνας χωρίς να εκτυπώσω σκεφτόμουν για laser. (το προηγούμενο hp inject πολυμηχάνημα έχει χαλάσει για αυτό το λόγο, παρόλα αυτά άντεξε 8 χρόνια).

 

Ωστόσο δεν ξέρω αν αξίζει να πάω σε laser για τόσες λίγες σελίδες συν ότι θα ήθελα να έχω την επιλογή να σκανάρω και να βγάλω φωτοτυπίες, που σε αυτή την τιμή φυσικά δεν υπάρχει σε laser.

Θα πάω αναγκαστικά λοιπόν σε inject και απλώς θα προσέχω περισσότερο ώστε να μην μένει καιρό χωρίς να δουλεύει.

 

Βρήκα λοιπόν κάποια στο skroutz με αυτό να ξεχωρίζει, λόγω ότι έχει φθηνά μελάνια/wifi και φυσικά καλές κριτικές.

Έχετε να προτείνετε κάποιο άλλο σε αυτά τα λεφτά που να αξίζει;

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλυτερα Επσον , οτι μηχανημα ειχα σε χιουλετ μου χαλαγε.
Ασε που αγοραζεις και φθηνα 10μλ δοχεια μελανης απο ebay και εισαι αρχοντας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.e-shop.gr/polymixanima-canon-maxify-mb2350-wifi-p-PER.407490

Αυτό είναι πολύ οικονομικό για απλές εκτυπώσεις κυρίως.

 

http://www.mediamarkt.gr/el/product/_canon-pixma-mx725-1165865.html?outlet=1256&etcc_cmp=Productlisting&etcc_med=Price%20Search%20Engine&etcc_ori=skroutz.gr&etcc_par=Price%20Search%20Engine&et_cid=3&et_lid=5

 

Αυτό είναι καλό αν σε ενδιαφέρει να βγάζεις και καλές φωτογραφίες. Εχει ακριβά αυθεντικά μελάνια, αλλά υπάρχουν και τα φθηνά συμβατά.

 

 

Από τους hp έχω πολύ καλές εμπειρίες όσον αφορά την την αντοχή. Εχουν όμως πολλά θέματα με τα συμβατά μελάνια γιατί η hp τα πολεμάει πολύ και σου βγάζει συνεχώς μηνήματα ή προβλήματα... Εξαρτάται βέβαια και από το μοντέλο που θα πάρεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Καλυτερα Επσον , οτι μηχανημα ειχα σε χιουλετ μου χαλαγε.

Ασε που αγοραζεις και φθηνα 10μλ δοχεια μελανης απο ebay και εισαι αρχοντας

Πολύ γκαντέμης είσαι ρε φίλε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...