Προς το περιεχόμενο

Hawkers sunglasses Up to 73% OFF (Με ΔΩΡΕΆΝ μεταφορικά) (ΤΕΛΟΣ)


drdedus

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σε εμένα έγινε το αναπάντεχο.. παρήγγειλα χθες με την προσφορά 1+1 δώρο μαζί με μεταφορικά 25€.

(Έβαλα πρώτα το φθηνό ζευγάρι και μετά το πιο ακριβό το έβγαλε τσάμπα!) Και σήμερα χτύπησε το courier το κουδούνι και παρέλαβα!!! Απίστευτο κι όμως αληθινό... ούτε από Ελλάδα δεν κάνουν τόσο γρήγορα.

Αγροτης στα εφερε???

Ειπαμε οτι ειναι γρηγοροι αλλα οχι και ετσι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 619
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 

Σε εμένα έγινε το αναπάντεχο.. παρήγγειλα χθες με την προσφορά 1+1 δώρο μαζί με μεταφορικά 25€.

(Έβαλα πρώτα το φθηνό ζευγάρι και μετά το πιο ακριβό το έβγαλε τσάμπα!) Και σήμερα χτύπησε το courier το κουδούνι και παρέλαβα!!! Απίστευτο κι όμως αληθινό... ούτε από Ελλάδα δεν κάνουν τόσο γρήγορα.

Αγροτης στα εφερε???

Ειπαμε οτι ειναι γρηγοροι αλλα οχι και ετσι...

Πολύ πιθανό.. στο Χαϊδάρι μένω!!! Χαχαχαχαχαχα
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρελαβα σημερα carbon black emerald one και τα carey sky classic, τα δευτερα δε μου αρεσαν τοσο. ποια η διαφορα carbon black με τα diamond black και τα black? 25 30 και 35 οι τιμες αντιστοιχα με ιδιο φακο(πρασινο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρότι έχω κάνει παραγγελία και δεν έχω παραλάβει ακόμα, νομίζω ότι μπορώ να σε βοηθήσω επειδή το έψαξα έχοντας την ίδια απορία.

 

Νομίζω ότι τα carbon έχουν matte σκελετό, τα diamond έχουν glossy σκελετό και τα (σκέτο) black πρέπει να είναι καλύτερης ποιότητας κατασκευής (για αυτό και η πιο υψηλή τιμή). Αν προσέξεις στις φωτογραφίες, εκεί που ενώνονται τα μπράτσα στα (σκέτα) black φαίνεται να υπάρχουν μεταλλικοί σύνδεσμοι, ενώ στα υπόλοιπα είναι πλαστικό.

 

Ίσως μπορεί να βοηθήσει περισσότερο κάποιος που έχει παραλάβει. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα κι εγώ τα 6 ζευγάρια που λέγαμε.

Χωρίς να είναι εξαιρετικά, θεωρώ ότι είναι μια χαρά για λεφτά τους.

Αν έχετε λίγο μεγάλο κεφάλι ή μαγουλάκια νομίζω δεν σας κάνει.

Ο χρόνος θα δείξει για την αντοχή τους...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγώ παλι έριξα 2 παραγγελίες, τη Πέμπτη που μας πέρασε, η πρώτη είναι απο παρασκευή Ισπανία, η Δεύτερη ήρθε Δευτέρα.

Τους έστειλα μαιλ για τη πρώτη και δεν έχουν απαντήσει ακόμη, κάποιος που να έχει πάθει παρόμοιο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα και εγώ σήμερα. Το ένα ζευγάρι είναι αυτό που παρήγγειλα  το δεύτερο όμως άλλα ντι άλλον. Είχα διαλέξει το carbon black dark one και μου ήρθε το emerald one. Και το πιο κουλό είναι οτι από κάτω απ'το κουτί έχει το σωστό μοντέλο. Έστειλα μαιλ, να δουμε τι θα μου απαντήσουν. Περίεργο πάντως...έχει τύχει σε κανέναν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...