Προς το περιεχόμενο

Hawkers sunglasses Up to 73% OFF (Με ΔΩΡΕΆΝ μεταφορικά) (ΤΕΛΟΣ)


drdedus

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ήρθαν και σε εμένα τα special edition με τις χώρες. Μερικές παρατηρήσεις. Ο σκελετός είναι εντελώς πλαστικούρα, ακριβώς σαν αυτά που πουλάνε στα περίπτερα, σε αντίθεση με τα κανονικά μοντέλα της μάρκας που δεν νομίζω ότι είναι έτσι. Ο φακός τώρα δεν ξέρω τι κουμάσι είναι, μου έκανε κάτι περίεργα χρώματα όταν κοίταζα μέσα από αυτά το κινητό. Θα τα δω και σε ήλιο και βλέπουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 619
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πηγα σε 2 οπτικα μου ειπαν ο φακος ειναι οκ!
Δν αποροφαει το 100% αλλα ειναι καλος και δν θα δημιουργησει προβληματα!
(αμα καποιος τα θελει τλκα θα τα δωσω και τα classic πμ !)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

που τα βρισκετε ρε σεις τα κουπονια? σας ερχεται καπιο mail? ή σε κανα αλλο site?

 

ευχαριστουμε παντως! 

 

τωρα ειδα οτι το γραφει το ιδιο το site τους...  :X

αλλα εχει μεταφορικα, αν δεν ειχε θα επερνα αλλο ενα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

που τα βρισκετε ρε σεις τα κουπονια? σας ερχεται καπιο mail? ή σε κανα αλλο site?

 

ευχαριστουμε παντως!

 

τωρα ειδα οτι το γραφει το ιδιο το site τους... :X

αλλα εχει μεταφορικα, αν δεν ειχε θα επερνα αλλο ενα..

Μου ήρθε μειλ. Το κουπόνι λειτουργεί και στα γυαλιά που έχει ήδη έκπτωση. Δηλαδή τα 25 τα κάνει 12.5

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου ήρθε μειλ. Το κουπόνι λειτουργεί και στα γυαλιά που έχει ήδη έκπτωση. Δηλαδή τα 25 τα κάνει 12.5

Μια χαρα εκπτωση ειναι παλι ειδικα αν παραγγειλει καποιος αρκετα τα μεταφορικα δεν φαινονται καν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα έφτασε η παραγγελία μετά από 12 μέρες και είναι λάθος! 3 ζευγάρια γυαλιά είχαν να βάλουν μέσα και τα έβαλαν λάθος...  :fear: :cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα έφτασε η παραγγελία μετά από 12 μέρες και είναι λάθος! 3 ζευγάρια γυαλιά είχαν να βάλουν μέσα και τα έβαλαν λάθος...  :fear: :cry:

Πρεπει να εισαι ο μονος ατυχος.Και τα 3 λαθος στα εβαλαν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρεπει να εισαι ο μονος ατυχος.Και τα 3 λαθος στα εβαλαν?

 

Είχα 2+1 και αυτοί τα έστειλαν 1+2. Μπέρδεψαν τις ποσότητες σε 2 διαφορετικά μοντέλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα 2+1 και αυτοί τα έστειλαν 1+2. Μπέρδεψαν τις ποσότητες σε 2 διαφορετικά μοντέλα.

κάτι μου λέει ότι δε θα σε χαλάσει καθόλου η απάντηση που θα πάρεις από το customer service ;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κάτι μου λέει ότι δε θα σε χαλάσει καθόλου η απάντηση που θα πάρεις από το customer service ;)

 

Οφείλουν να μη με χαλάσει. :P Για να δούμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί και να σε χαλάσει..

Εγω ζητάω απλα να μου πουν πόσο αγόρασα το καθε μοντέλο μετά την έκπτωση γιατί είμαστε 2 ατομα στην παραγγελία με πολλά ζευγάρια γυαλιά και θέλουμε να ξέρουμε τι χρωστάει ο καθένας και απλά μου στελνουν οι μ@@(@€€€ς το order confirmation πίσω που έχει τιμές αρχικής με συγκεντρωτική έκπτωση.

Η μετα απαντάνε .. υπολόγισε 50% κάτω .

Ειναι άκυροι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...