Προς το περιεχόμενο

Hawkers sunglasses Up to 73% OFF (Με ΔΩΡΕΆΝ μεταφορικά) (ΤΕΛΟΣ)


drdedus

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 619
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

υπάρχει full black με κλειστό σκελετό απο κάτω και όχι μέχρι τη μέση του φακού? ρωτάω γιατί στη σελίδα βλέπω τέτοιου είδους σκελετούς αλλά όχι στο χρώμα αυτό και αναρωτιέμαι αν ξεμείνανε απο stock απλά

 

και εγω χρειαζομαι ενα τετοιο ζευγαρι αλλα και ενα με κοκκινο φακο :) με τρωει το χερι μου για την 2η παραγγελια αλλα θα περιμενω προς καλοκαιρι 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπάρχει full black με κλειστό σκελετό απο κάτω και όχι μέχρι τη μέση του φακού? ρωτάω γιατί στη σελίδα βλέπω τέτοιου είδους σκελετούς αλλά όχι στο χρώμα αυτό και αναρωτιέμαι αν ξεμείνανε απο stock απλά

 

εννοούσα και μαύρο φακό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Carbon Black · Emerald One: και επαιξε στα 12,5€

O02_bf8b6f3c-891a-408b-80e9-7909b1fbd70e

Σου ήρθαν ή τα περιμένεις;

αυτά αναμένω εγώ μαζι με ενα αλλο ζευγαρι απο την παραγγελία της Παρασκευής.

 

Ακόμη δεν έχω λάβει Tracking Number..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο βουνο απο παραγγελιες που περιμενω ειναι :) 
 

Μυριστηκαν προσφορα και με ζαλισαν να παρω σε φιλους και γνωστους για δωρα πολλα σχεδια οποτε παιζει να καθυστερησουν οι παραγγελιες μου παραπανω.

 

Dimem βγαζει συνεχεια 50% 60% κλπ με σχεδια που ανακυκλωνονται αν πετυχεις κατι που σου αρεσει περιμενε μεχρι τα Xmas ή την πρωτοχρονια για κουπονατη παραγγελια,χωρις εκπτωση δεν λεει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις ήρθε email οτι η παραγγελία που έγινε στις 27 επεξεργάζεται και μόλις έχουν tracking θα το στείλουν. Τα γνωστά.

Αργήσανε αρκετά αυτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα κι εγώ σημερα 2 ζευγάρια (παραγγελία 30/11). Τελικά είμαι κεφάλας! Τα Diamond Black · Sky Classic είναι μικρά για μένα! Έγιναν ένα ωραίο δώρο για τη σύζυγο...

 

Μία ώρα μετά έλαβα μέιλ από zeleris.com  ότι ...

"We're glad to inform you that your order HAWKERS62... from PLAY HAWKERS SL is being processed...."  !!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει κρατήσει κανείς screenshot τις τιμες με την ΠΡΩΤΗ έκπτωση ΠΡΙΝ ΤΑ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΆ??

Ξέχασα να τις σημειώσω και τώρα που πρέπει να παρει ο καθεναςωτα δικά του δεν θυμάμαι τι να χρεώσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει κρατήσει κανείς screenshot τις τιμες με την ΠΡΩΤΗ έκπτωση ΠΡΙΝ ΤΑ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΆ??

Ξέχασα να τις σημειώσω και τώρα που πρέπει να παρει ο καθεναςωτα δικά του δεν θυμάμαι τι να χρεώσω.

 

Το confirmation mail δεν το έχεις; Εκεί έχει το invoice όπου αναγράφει τα πάντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τωρα ποτε λετε να ξανακανουν εκπτωσεις;

Παιζει να κανουν σε λιγες μερες παλι π εχουμε γιορτες; (αν και το βλεπω χλωμο τοσο συντομα)

 

Αν ναι θα τσιμπησω αλλα 2 ζευγαρια

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...