Προς το περιεχόμενο

Hawkers sunglasses Up to 73% OFF (Με ΔΩΡΕΆΝ μεταφορικά) (ΤΕΛΟΣ)


drdedus

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδιά υπάρχει κάποια ενημέρωση όταν στέλνονται; Γιατί έκανα μια παραγγελία χθες και από το email επιβεβαίωσης δεν είχα άλλη ενημέρωση.

Σου έρχεται μια που γράφει ότι έφυγε και σου δίνει το tracking number.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 619
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

παιδιά υπάρχει κάποια ενημέρωση όταν στέλνονται; Γιατί έκανα μια παραγγελία χθες και από το email επιβεβαίωσης δεν είχα άλλη ενημέρωση.

Oταν στελνονται σου ερχεται τρακινκ στο μειλ σου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρελαβα και εγω με τη σειρα μου.

Σημερα πρωι ηρθε μειλ με τρακινγκ και ηδη τα εχω.

Εχω την αισθηση πως ειναι λιγο μικρα σαν μεγεθος αλλα στην τιμη που τα εδιναν, χαλαλι...

Θα τα τσεκαρω και αυριο στον ηλιο για τον φακο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις παρέλαβα και γω την πρώτη παραγγελία, 4 τμχ και περιμένω τη δεύτερη, άλλα 3 τμχ. Οι πρώτες εντυπώσεις μου είναι άριστες. Άνετα πληρώνεις τα δεκαπλάσια απ' ότι πληρώσαμε. Επειδή μου αρέσουν γενικότερα τα γυαλιά ηλίου σαν αξεσουάρ και έχω πολλά ζευγάρια (ανάλογα με το ντύσιμο και τη δραστηριότητα), θεωρώ ότι είναι εκπληκτικά γυαλιά, τουλάχιστον σαν design. Για τον φακό δε μπορώ να εκφράσω γνώμη αφού δεν τα έχω τεστάρει ακόμη. Αλλά από την εμπειρία μου, έχω μείνει ικανοποιημένος από γυαλιά των 100 ευρώ και έχω απογοητευτεί από γυαλιά των 300. Μια από τις καλύτερες αγορές που έχω κάνει. Και μια χαρά για δωράκια είναι. Ευχαριστώ τον ts.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρελαβα και εγω με τη σειρα μου.

Σημερα πρωι ηρθε μειλ με τρακινγκ και ηδη τα εχω.

Εχω την αισθηση πως ειναι λιγο μικρα σαν μεγεθος αλλα στην τιμη που τα εδιναν, χαλαλι...

Θα τα τσεκαρω και αυριο στον ηλιο για τον φακο.

Τα classic έχουν αρκετά μικρότερο σκελετό δεν κάνουν για μεγάλα κεφάλια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα λατρεύω αυτά τα ποστ που οι αγοραστές έχουν κάνει την καλύτερη αγορά της ζωής τους,πολλές φορές χωρίς να έχουν δοκιμάσει κάτι καν,μέχρι την επόμενη φυσικά <3 <3

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά τα δοκίμασα σήμερα και με αρκετή αντηλιά ξεκουραστα και τα μάτια μου ορθάνοιχτα! Είχα τα camel αλλά και τα police στο αμάξι για να κάνω εναλλαγή και πιο ξεκουραστα με διαφορά ηταν τα hawkers. Βεβαια τα camel και ειδικά τα police εχουν πιο ανοιχτο φακό.

Δηλαδή δεν ειναι σκουρος μαυρος. Το κόστος των παραπάνω γυαλιών ειναι στα 150-160 ευρώ περίπου.

 

Ο φακός δεν κουράζει καθόλου τουλάχιστον για μια ώρα χρήσης που τα δοκίμασα. Θέλω να τα φορέσω και περισσότερες ώρες για να βεβαωθώ. Αλλα φαντάζομαι οτι αν ζάλιζε-κουραζε θα φαινόταν απο την αρχή.

 

Οσον αφορά το μέγεθος των classic ειναι μαζεμένο γυαλί και δεν κάνει για πολύ μεγάλα κεφάλια τύπου αερόστατο :P .

 

Για μικρά - κανονικά - μεγάλα νομιζω ειναι καλά . Βεβαια ειναι και θέμα γούστου τι αρέσει στον καθένα.

 

Τα  ONE φαίνονται πιο μεγάλα απο τις φωτογραφίες .Αναμένω παραλαβή για να τα δοκιμάσω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά τα δοκίμασα σήμερα και με αρκετή αντηλιά ξεκουραστα και τα μάτια μου ορθάνοιχτα! Είχα τα camel αλλά και τα police στο αμάξι για να κάνω εναλλαγή και πιο ξεκουραστα με διαφορά ηταν τα hawkers. Βεβαια τα camel και ειδικά τα police εχουν πιο ανοιχτο φακό.

Δηλαδή δεν ειναι σκουρος μαυρος. Το κόστος των παραπάνω γυαλιών ειναι στα 150-160 ευρώ περίπου.

 

Ο φακός δεν κουράζει καθόλου τουλάχιστον για μια ώρα χρήσης που τα δοκίμασα. Θέλω να τα φορέσω και περισσότερες ώρες για να βεβαωθώ. Αλλα φαντάζομαι οτι αν ζάλιζε-κουραζε θα φαινόταν απο την αρχή.

 

Οσον αφορά το μέγεθος των classic ειναι μαζεμένο γυαλί και δεν κάνει για πολύ μεγάλα κεφάλια τύπου αερόστατο :P .

 

Για μικρά - κανονικά - μεγάλα νομιζω ειναι καλά . Βεβαια ειναι και θέμα γούστου τι αρέσει στον καθένα.

 

Τα ONE φαίνονται πιο μεγάλα απο τις φωτογραφίες .Αναμένω παραλαβή για να τα δοκιμάσω.

Με γεια φίλε. Είναι όντως ξεκουραστα και τα φόρεσαν αρκετά άτομα σε αρκετό ήλιο για ώρα χωρίς θέμα.

 

Για αυτό που λέει ο φίλος παραπάνω όταν δίνεις 100+ ευρώ για γυαλιά έχεις την απαίτηση να είναι άψογα σε όλα. Όταν δίνεις 10 ευρώ και περνεις άνω του μετρίου γυαλιά και σε φακό και σε σκελετό τότε είσαι δίπλα ευχαριστημένος από εκείνα που έσκασες 100.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ευχαριστώ. 

 

Ετσι ακριβώς είναι.

 

οταν εχεις mid range γυαλιά απο 100-150 ευρώ για παραδειγμα και επιλέγεις αυτα που αγόρασες με 18.40 τα 2 ζευγάρια,

δηλαδή 9.20 το ζευγάρι μόνο ενθουσιασμένος μπορείς να είσαι.

 

Σίγουρα βέβαια υπάρχουν οικονομικά γυαλιά που έχουν ξεκουραστο φακό. Τα polaroid που αναφέρθηκαν σε προηγούμενο ποστ κοστίζουν 50 ευρώ στο skroutz. Βέβαια δεν μπορώ να εχω προσωπική άποψη μιας και δεν τα έχω δοκιμάσει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά είχα βάλει και εγώ παραγγελία 28/11 και ακόμα ούτε φωνή ούτε ακρόαση. Να αρχίσω να ανησυχώ? Υπάρχουν ακόμα άτομα που δεν έχουν παραλάβει? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά είχα βάλει και εγώ παραγγελία 28/11 και ακόμα ούτε φωνή ούτε ακρόαση. Να αρχίσω να ανησυχώ? Υπάρχουν ακόμα άτομα που δεν έχουν παραλάβει? 

Yeap 2 παραγγελιες 27 και 28 και τιποτα αλλα δεν αγχωνομαι αλλωστε εγραφαν πανω μερικα μοντελα 7 με 8 εργασιμες,χωρις να υπολογιζουμε τις μερες για να ερθει.

 

Οπου να`ναι πιστευω θα σκασουν τα Tracking.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα και εγώ χθες τρια μοντέλα που είχα παραγγείλει 30/11.

Τα classic δείχνουν κάπως μικρά πάνω μου ίσως επειδή λείπει και το κάτω μέρος, τα X Paula από την άλλη δείχνουν πιο γεμάτα.

edit: Τώρα το πρόσεξα, έχει και ακριβείς διαστάσεις

Model ONE dimensions: 14,2 cm. (front), 4.75cm. (tall), 13.33cm. (arms).

Model CLASSIC dimensions: 13,8 cm. (front), 5cm. (tall), 13.7cm. (arms).

 

Το σίγουρο είναι πως δεν θα πάνε χαμένα, στην οδήγηση, στο περπάτημα/ποδήλατο αλλά και στην καθημερινότητα τα λεφτά τους θα τα βγάλουν και με το παραπάνω.

Ένα ευχαριστώ στον TS.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παρελαβα σημερα την 2η παραγγελια απο το cyber monday, με χρωματα της βραζιλιας. Απο κοντα ειναι πιο ωραια απ οτι στις φωτο. Αυριο θα τα δοκιμασω και στον ηλιο.

 

και σε εμενα η παραγγελια απο black friday τιποτα ακομη παντως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπάρχει full black με κλειστό σκελετό απο κάτω και όχι μέχρι τη μέση του φακού? ρωτάω γιατί στη σελίδα βλέπω τέτοιου είδους σκελετούς αλλά όχι στο χρώμα αυτό και αναρωτιέμαι αν ξεμείνανε απο stock απλά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...