Προς το περιεχόμενο

Hawkers sunglasses Up to 73% OFF (Με ΔΩΡΕΆΝ μεταφορικά) (ΤΕΛΟΣ)


drdedus

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα πω και γω κατι τωρα αλλα δεν ξερω κατα ποσο ισχυει.

 

Ειχαμε ενα καθηγητη στο πανεπιστημιο ο οποιος μας ειχε πει πως ειτε παρεις γυαλια απο καποιον που τα πουλαει στο δρομο ειτε παρεις γυαλια απο τα οπτικα ο φακος τους θα σε προστατεψει το ιδιο. Ηθελε να πει δηλαδη οτι στην ουσια πληρωνεις τον σκελετο παρα τον φακο.

 

edit. Βασικα την μαρκα πληρωνεις :P

 

Αν ο φακός δεν έχει προστασία από UV ακτινοβολία σου κάνει μεγαλύτερη ζημιά, διότι η σκίαση του γυαλιού ανοίγει την κορη και αφήνει περισσότερη ακτινοβολία μέσα στο μάτι.

Για αυτό τα γυαλιά του δρόμου _αν δεν έχουν προστασία από ακτινοβολία_ είναι πιο επικίνδυνα από το να μη φοράς καθόλου.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 619
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αν ο φακός δεν έχει προστασία από UV ακτινοβολία σου κάνει μεγαλύτερη ζημιά, διότι η σκίαση του γυαλιού ανοίγει την κορη και αφήνει περισσότερη ακτινοβολία μέσα στο μάτι.

Για αυτό τα γυαλιά του δρόμου _αν δεν έχουν προστασία από ακτινοβολία_ είναι πιο επικίνδυνα από το να μη φοράς καθόλου.

Εφοσον ειναι polarized σημαινει οτι εχουν κανονικα προστασια.Ειχα παρει και κατι γυαλια απο πλανοδιο τα φορεσα μια φορα και πεταχτηκαν αμεσως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις ελαβα κι εγώ tracking για την πρώτη της παρασκευής.

Για της Δευτέρας που ειναι 6247000 μου είπαν οτι υπάρχει delay και θα σταλεί μεσα στην άλλη εβδομάδα.

 

Οπότε οσοι ειστε κοντα στο παραπάνω νούμερο υπομονη θα σταλουν την επομενη εβδομάδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω ειμαι 624838 παραγγελια...οποτε να περιμενω tracking αποστολη κτλπ απο τελος του μηνα;; :(

Μεγαααλη αναμονη..

(Η παραγγελια εγινε βραδυ 30-11)

Λίγο πιο πίσω από σένα είμαι και εγώ. Πιστεύω στη βδομάδα που έρχεται θα παραλαβουμε.

 

 

Η μεγάλη αναμονή είναι από κίνα που έχουμε 43 μέρες και ακόμα τίποτα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω απο κινα περιμενω μονο 2 ρολογακια που ειχα κανει παραγγελια.

Ευτυχως ολα τα αλλα αν και με μεγαλη αναμονη ηρθαν (banggood)

 

Αντε να ερθουν και τα hawkers και απο την νεα χρονια παλι :)

Μόλις ελαβα κι εγώ tracking για την πρώτη της παρασκευής.

Για της Δευτέρας που ειναι 6247000 μου είπαν οτι υπάρχει delay και θα σταλεί μεσα στην άλλη εβδομάδα.

 

Οπότε οσοι ειστε κοντα στο παραπάνω νούμερο υπομονη θα σταλουν την επομενη εβδομάδα.

Σου εχει φυγει ενα μηδενικο στoν αριθμο της παραγγελιας που εγραψες....

Αν ειχες αυτο το νουμερο θα εκανες παραλλαβη λογικα σε 2-3 χρονια :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νούμερο παραγγελίας?

 

Εγώ είμαι 624700 και τίποτα ακόμα. Η πρώτη ήταν 615759 και ήρθε πριν μέρες.

 

Όντως;

Εγώ με 598xxx δεν εχω καμια ενημερωση ακομα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικά λόγω capital control φέτος τα Χριστούγεννα θα έπρεπε να είναι μικρότερες οι αναμονές απο Κίνα απο την στιγμή που ο περισσότερος κόσμος δεν μπορεί να κανει αγορές απο εξωτερικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου κάνει εντύπωση που κάποιοι δεν εχετε παραλάβει. Εγω παρήγγειλα 2 Τρίτη πρωι (λίγο πριν λήξει η προσφορά) και Παρασκευή ήρθαν. Μάλιστα ήταν 2 παραγγελίες με διαφορά μισής ώρας και ήρθαν σε διαφορετικά δέματα.

Μήπως αν πήρατε με κάρτες φταίει ο χρόνος έγκρισης της συναλλαγής απο την τραπεζα; Γιατί εγω πήρα με paypal.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικά λόγω capital control φέτος τα Χριστούγεννα θα έπρεπε να είναι μικρότερες οι αναμονές απο Κίνα απο την στιγμή που ο περισσότερος κόσμος δεν μπορεί να κανει αγορές απο εξωτερικό.

Αυτο ειναι λογικό που γράφεις και φαντάζομαι οτι ισχύει.

 

Εχω κάνει 3 παραγγελίες. 2 απο banggood και μια ebay . Ολες ερχονται απο κίνα . Την εβδομάδα που μπαίνει κλείνω  μήνα αναμονής και το γραμματοκιβώτιο ειναι στεγνό..

 

Δεν ξέρω αν το πρόβλημα ειναι πλέον των ΕΛΤΑ και αργής διαχείρησης των πακέτων ή καθυστέρηση απο τον κινέζο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω απο κινα περιμενω μονο 2 ρολογακια που ειχα κανει παραγγελια.

Ευτυχως ολα τα αλλα αν και με μεγαλη αναμονη ηρθαν (banggood)

 

Αντε να ερθουν και τα hawkers και απο την νεα χρονια παλι :)

 

Σου εχει φυγει ενα μηδενικο στoν αριθμο της παραγγελιας που εγραψες....

Αν ειχες αυτο το νουμερο θα εκανες παραλλαβη λογικα σε 2-3 χρονια :P

Ποσες μερες έκαναν να σου ρθουν τα άλλα? Εμένα μου είπαν στις 50 μέρες στείλε μας ξανά να το δούμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τα γνωστα φωτακια xiaomi ειχα κανει 2 παραγγελιες εκανε 33 και 30 μερες.

Το γνωστο xiaomi powerbank εκανε 24 μερες η μια παραγγελια και 19 μερες η αλλη.

Τωρα αναμενω τα hawkers να δω ποσο θα κανουν

Γενικα τετοιες μερες πρεπει να εχεις υπομονη γτ πεφτουν ολοι μαζι κ ψωνιζουν κ υπαρχει μεγαλη καθυστεριση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τα γνωστα φωτακια xiaomi ειχα κανει 2 παραγγελιες εκανε 33 και 30 μερες.

Το γνωστο xiaomi powerbank εκανε 24 μερες η μια παραγγελια και 19 μερες η αλλη.

Τωρα αναμενω τα hawkers να δω ποσο θα κανουν

Γενικα τετοιες μερες πρεπει να εχεις υπομονη γτ πεφτουν ολοι μαζι κ ψωνιζουν κ υπαρχει μεγαλη καθυστεριση.

Μια χαρά το μέγιστο 33 μέρες. Σε μένα όλα έχουν πάνω από μήνα και 2 πάνω από 40 μέρες. Δεν έχει έρθει τίποτα ακόμα. Όλα από banggood.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...