Προς το περιεχόμενο

Hawkers sunglasses Up to 73% OFF (Με ΔΩΡΕΆΝ μεταφορικά) (ΤΕΛΟΣ)


drdedus

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 619
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

εμενα η γειτονισα δουλευει 20 χρονια σε μαγαζι με οπτικα κ μ ειπε ο σκελετος καλος ειναι το τζαμη ομως οχι κλτρα να το αλλαξω δν ειναι ακριβο..

τα classic diamond blaxk εχω!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα πω και γω κατι τωρα αλλα δεν ξερω κατα ποσο ισχυει.

Ειχαμε ενα καθηγητη στο πανεπιστημιο ο οποιος μας ειχε πει πως ειτε παρεις γυαλια απο καποιον που τα πουλαει στο δρομο ειτε παρεις γυαλια απο τα οπτικα ο φακος τους θα σε προστατεψει το ιδιο. Ηθελε να πει δηλαδη οτι στην ουσια πληρωνεις τον σκελετο παρα τον φακο.

edit. Βασικα την μαρκα πληρωνεις :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα πω και γω κατι τωρα αλλα δεν ξερω κατα ποσο ισχυει.

 

Ειχαμε ενα καθηγητη στο πανεπιστημιο ο οποιος μας ειχε πει πως ειτε παρεις γυαλια απο καποιον που τα πουλαει στο δρομο ειτε παρεις γυαλια απο τα οπτικα ο φακος τους θα σε προστατεψει το ιδιο. Ηθελε να πει δηλαδη οτι στην ουσια πληρωνεις τον σκελετο παρα τον φακο.

 

edit. Βασικα την μαρκα πληρωνεις :P

Μου φαινεται πολυ old school αυτος ο καθηγητης σου  :-D  Οταν δεν ξερει κατι αυτοσχεδιαζει  :devil:  :devil:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου φαινεται πολυ old school αυτος ο καθηγητης σου  :-D  Οταν δεν ξερει κατι αυτοσχεδιαζει  :devil:  :devil:

Οld schoolας ειναι σιγουρα :P Αλλα ειναι και το αντικειμενο του γι αυτο και μπορει να υπαρχει μια δοση αληθειας :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πήρα 2 ζευγάρια για τη γυναίκα μου. Για τα χρήματα τους σούπερ. Για γυναικείο πρόσωπο είναι πολύ καλό μέγεθος. Τώρα για κάποιον με φαρδύ πρόσωπο ίσως θέλουν λίγο modding. Μη χρησιμοποιείται πίεση στα μπράτσα χωρίς πριν να θερμάνετε το σημείο με πιστόλι θερμού αέρα ή πιστολάκι.
Φοράω χρόνια γυαλιά και πλέον έχω μάθει να τα διορθώνω μόνος μου. Έχουν πολύ καλό φακό (τα συγκρίνω με της κόρης μου -80€plus-)

Επεξ/σία από mourtias
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα 2 ζευγάρια για τη γυναίκα μου. Για τα χρήματα τους σούπερ. Για γυναικείο πρόσωπο είναι πολύ καλό μέγεθος. Τώρα για κάποιον με φαρδύ πρόσωπο ίσως θέλουν λίγο nodding. Μη χρησιμοποιείται πίεση στα μπράτσα χωρίς πριν να θερμάνετε το σημείο με πιστόλι θερμού αέρα ή πιστολάκι.

Φοράω χρόνια γυαλιά και πλέον έχω μάθει να τα διορθώνω μόνος μου. Έχουν πολύ καλό φακό (τα συγκρίνω με της κόρης μου -80€plus-)

Προσοχή εαν βάλεις πιστόλι θερμού αέρα το έκαψες το πλαστικό.

 

Για το πιστολάκι συμφωνώ αρκεί να είναι απο μια σχετική απόσταση και να ελέγχεις με το χέρι σου το πλαστικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσοχή εαν βάλεις πιστόλι θερμού αέρα το έκαψες το πλαστικό.

 

Για το πιστολάκι συμφωνώ αρκεί να είναι απο μια σχετική απόσταση και να ελέγχεις με το χέρι σου το πλαστικό.

σωστά . η θερμοκρασία πρέπει να αντέχεται από το χέρι σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα πω και γω κατι τωρα αλλα δεν ξερω κατα ποσο ισχυει.

 

Ειχαμε ενα καθηγητη στο πανεπιστημιο ο οποιος μας ειχε πει πως ειτε παρεις γυαλια απο καποιον που τα πουλαει στο δρομο ειτε παρεις γυαλια απο τα οπτικα ο φακος τους θα σε προστατεψει το ιδιο. Ηθελε να πει δηλαδη οτι στην ουσια πληρωνεις τον σκελετο παρα τον φακο.

 

edit. Βασικα την μαρκα πληρωνεις :P

 

Στο δικό μου ευαίσθητο μάτι δεν ισχύει αυτός ο κανόνας. 

Όταν δοκιμάσω γυαλιά περιπτέρου στο 5 λεπτο με πιανει το κεφάλι μου.....

 

Για την ιστορία με τα συγκεκριμένα είμαι μια χαρά ;)  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επιτελους με στειλαν το tr number, αφου τους εστειλα πρωτα email

απο ισπανια εφυγαν, πηγαν γερμανια και δευτερα λογικα θα τα εχω

Estimated Delivery: Monday, December 07, 2015 By End of Day
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

επιτελους με στειλαν το tr number, αφου τους εστειλα πρωτα email

απο ισπανια εφυγαν, πηγαν γερμανια και δευτερα λογικα θα τα εχω

Estimated Delivery: Monday, December 07, 2015 By End of Day

Νούμερο παραγγελίας?

 

Εγώ είμαι 624700 και τίποτα ακόμα. Η πρώτη ήταν 615759 και ήρθε πριν μέρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νούμερο παραγγελίας?

 

Εγώ είμαι 624700 και τίποτα ακόμα. Η πρώτη ήταν 615759 και ήρθε πριν μέρες.

Εγώ είμαι πιο κάτω 6255κάτι και ακόμα τίποτα. Νιώθω σαν να μαι στο ΙΚΑ. Ποιος είναι τελευταίος;; Ο κύριος με το Π;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...