Προς το περιεχόμενο

Hawkers sunglasses Up to 73% OFF (Με ΔΩΡΕΆΝ μεταφορικά) (ΤΕΛΟΣ)


drdedus

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 619
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Aπο οτι καταλαβα ολοι απογοητευτικαμε και θελουμε να τα δωσουμε?!

σε 1-2 μερες θα δουμε τις αγγελιες γεματο hawkers:P

Στους μεγάλο κεφαλους βασικά δεν άρεσαν. Σε μένα στην αδερφή μου και στη μάνα τους άρεσαν πάρα πολύ σήμερα δοκιμαστηκαν και σε οδήγηση με πολύ ήλιο άψογα πολύ ξεκουραστα.

 

Σε αυτούς που δεν αρεσαν ας πάρουν κανένα polarized γυαλι με 100+.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή με 10€ τι περιμένατε, να τραβάνε και βίντεο; Υποκειμενικό το θέμα τι αρέσει στον καθένα, αλλά δώστε 100 όπως λέει ο king και αφήστε τα για μας τα μπατίρια!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προφέσορα, μαζί θα παραλάβουμε εμείς. Από 29/11 δεν έλαβα κάποιο άλλο mail εκτός από αυτό της επιβεβαίωσης. Τέλος πάντων, για τα χρήματα τους χαλάλι η αναμονή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή με 10€ τι περιμένατε, να τραβάνε και βίντεο; Υποκειμενικό το θέμα τι αρέσει στον καθένα, αλλά δώστε 100 όπως λέει ο king και αφήστε τα για μας τα μπατίρια!

Και 120 ευρώ Ray Ban έχω και για ήλιο δεν κάνουν καθόλου σαν να μη φοράς γυαλιά είναι.

 

Πιο vfm από τα hawkers δεν θα βρείτε.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μονο παραπονα για μεγεθος καταλαβαινω, αν κ εχω δοκιμασει ray ban πολυ μικροτερα. Αυτα τα λεω κανονικα. Οσο για το γυαλι αψογο polarized σε αυτη την τιμη δεν υπαρχει αλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προφέσορα, μαζί θα παραλάβουμε εμείς. Από 29/11 δεν έλαβα κάποιο άλλο mail εκτός από αυτό της επιβεβαίωσης. Τέλος πάντων, για τα χρήματα τους χαλάλι η αναμονή.

Αντε να δουμε ! πάντως τους έστειλα και δευτερο mail σήμερα στο μεσημέρι , ουτε φωνή. 

 

 

Και 120 ευρώ Ray Ban έχω και για ήλιο δεν κάνουν καθόλου σαν να μη φοράς γυαλιά είναι.

 

Πιο vfm από τα hawkers δεν θα βρείτε.

Κι εγώ μια απο τα ίδια.. Με επώνυμα που εχω πληρώσει 150-200 ευρώ δεν την παλεύουν τα μάτια μου οταν έχει ήλιο. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντε να δουμε ! πάντως τους έστειλα και δευτερο mail σήμερα στο μεσημέρι , ουτε φωνή.

 

 

Κι εγώ μια απο τα ίδια.. Με επώνυμα που εχω πληρώσει 150-200 ευρώ δεν την παλεύουν τα μάτια μου οταν έχει ήλιο.

Τα φόρεσα 2-3 φορές τα Ray Ban και από τότε κάθονται πάνω στο γραφείο. Τα hawkers που μου ήρθαν θα φορεθουν πολύ περισσότερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο ρε μαγκες που με το που αγορασετε κατι αυτοματως ειναι το καλυτεροτερο του κοσμου κ οποιαδηποτε κριτικη αντιμετωπιζεται με επιθεση με ξεπερνα

 

αυτα διαβαζαμε στο παλιο θρεντ κ τα περιμεναμε λιγο καλυτερα ποιοτικα,

 

μην παιρνετε κοσμο στον λαιμο σας κ κυριως τα πραγματα σας δεν ειστε εσεις

 

τα γυαλακια ειναι καλα αν κρατησουν κ για τα λεφτα που πληρωσαμε ,μεχρις εκει

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο παραγγελία 28/11 μου έστειλαν το tracking number χτες το βράδυ και σήμερα το πρωί μου ήρθαν.

Φορούσα σήμερα όλη μέρα τα fusion acid και δεν έχω κανένα παράπονο. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε παιδια ειμαι ο μονος που εχω κανει παραγγελια απο 30/11 το απογευμα και ακομα κανενα email με tracking number???

Και εγω έχω από 30.11 μια παραγγελία ακόμα δεν ηρθε tracking.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκανα παραγγελια τηην δευτερα 30/11 και μ ηρθε tracking για dhl

Το βαζω μεχρι κ τωρα στην dhl και βγαζει error.

Ποσο να περιμενω ακομα ;;

Πολυ καθυστεριση ρε παιδι μου...μεγαλος φορτος εργασιας αλλα καντε υπερωριες ρε γαμωτο :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...