Προς το περιεχόμενο

Πολλαπλό τρομοκρατικό χτύπημα στο Παρίσι


tritonas00

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχω φιλο μουσουλμανο, θρησκο και μαλιστα δεξιο (ολο για στρατο βαζει κτλπ) καλος ανθρωπος αλλα ποτε δεν ειμαι σιγουρος.

Ολο κατι πεταει ερχεται ο καιρος, ειναι γραμμενα αυτα, ο αμερικανος φταιει για ολα κτλπ οταν τους βομβαρδιζει ο Πουτιν δεν ελεγε και τιποτα, ο,τι λεει και ενας χριστιανοταλιμπαν που διαβαζει Παϊσιο βασικα.

Καλα για Εβραιους μην ακουει καν και αυτος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καποιοι γλιτωσαν απ το θεατρο υπαρχει βιντεο που βγαινουν..

 

10' λεει ηταν η επιχειρηση και τους εφαγαν.

 

Ας ανοιξουν πολεμο με ολους... Ν απελασουν ολες οι χωρες καθε εναν απο δαυτους (ναι και τους "καλους τι να κανουμε) και να δουμε τι θα δινει.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τοξο δεν πιστευω να μην γνωριζεις τι πρεσβευει το Ισλαμ,για τους gay.Μου κανει εντυπωση οτι υπερασπιζεσαι,ειδικα εσυ,αυτη την θρησκεια (η γενικα την θρησκεια) οταν ειναι ξεκαθαρα ομοφοβικη,βιαια και αναχρονιστικη.

 

Tραγικό άλμα λογικής ότι ειδικά εγώ υπερασπίζομαι θρησκείες/δόγματα.Εναλλακτικά δέχομαι οτι για 6 χρόνια δεν έχεις διαβάσει τις αυστηρά anti-religious απόψεις μου.Τις γενικεύσεις απέναντι σε άτομα που ανήκουν σε μια ομάδα καυτηριάζω.Άλλο τα δόγματα άλλο οι άνθρωποι.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tραγικό άλμα λογικής ότι ειδικά εγώ υπερασπίζομαι θρησκείες/δόγματα.Εναλλακτικά δέχομαι οτι για 6 χρόνια δεν έχεις διαβάσει τις αυστηρά anti-religious απόψεις μου.Τις γενικεύσεις απέναντι στα άτομα που ανήκουν σε μια ομάδα καυτηριάζω.Άλλο τα δόγματα άλλο οι άνθρωποι.

Νταξει θα σε πετουσαν απο το πιο ψηλο κτηριο για την αμαρτια να crave for c...

Επομενος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανελαβε την ευθυνη τον ισλαμικο κρατος και οτι θα υπαρχουν και αλλοι στοχοι!

 

Aπειλει ΛΟΝΔΙΝΟ και ΡΩΜΗ

 

FUCK

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η κεντρικη Ευρωπη θα παει σερι ..Γαλλια ,Γερμανια που ειναι το κεντρο ειναι στανταρακια.

Η Γερμανια τι σχεση εχει; Δεν εχει στρατο στο εξωτερικο, γιαυτο και δεν ειναι στοχος.  

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...