Προς το περιεχόμενο

Πολλαπλό τρομοκρατικό χτύπημα στο Παρίσι


tritonas00

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχω πρωτο ξαδερφο που πηγε παρισι για μεταπτυχιακο κ ακομα δεν εχουμε μιλησει.

 

Πολλη μεγαλη αγωνια για πολυ κοσμο

Τηλέφωνο ελληνικής πρεσβείας στο Παρίσι: (+33) 1 4723 7228

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το αστειο ειναι οτι ορισμενοι ειστε σιγουροι οτι ειναι τρομοκρατες, μουσουλμανοι και παρομοιες μπουρδες.. Η άγνοια σας ειναι σαν τις ακτινες του ηλιου, εκτυφλωτικη.

Καλα μωρε σου θιξαμε την θρησκεια;

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι μεχρι να σε βαλει στα γονατα ο μουσατος...(Οχι για π@πα μην χαιρεσαι) αλλα για να σου κοψει το κεφαλι...Μακρινο;;

Ναι, οσο μακρινο ηταν να γινει και αυτο στην Γαλλια

 

Διότι ως γνωστό κάθε μουσάτος μουσουλμάνος στοχεύει να μου κόψει το κεφάλι.Είναι φακτ καρατσεκαρισμένο σύμφωνα με την μέση Ισλαμοφοβική μικροαστή.

  • Like 10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το αστειο ειναι οτι ορισμενοι ειστε σιγουροι οτι ειναι τρομοκρατες, μουσουλμανοι και παρομοιες μπουρδες.. Η άγνοια σας ειναι σαν τις ακτινες του ηλιου, εκτυφλωτικη.

Όχι είναι τσιράκια της Λεπέν και μας έχουν ψεκάσει και τους θεωρούμε τρομοκράτες.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το αστειο ειναι οτι ορισμενοι ειστε σιγουροι οτι ειναι τρομοκρατες, μουσουλμανοι και παρομοιες μπουρδες.. Η άγνοια σας ειναι σαν τις ακτινες του ηλιου, εκτυφλωτικη.

 

ειναι σαφές οτι οταν καποιος φωναζει ο αλαχ ειναι μεγάλος,τοτε πρόκειται περι δυσαρεστημένου οπαδού.

 

Screen-Shot-2015-11-14-at-1.57.41-AM-640

πραγματικά δε ξερω τι να πω...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διότι ως γνωστό κάθε μουσάτος μουσουλμάνος στοχεύει να μου κόψει το κεφάλι.Είναι φακτ καρατσεκαρισμένο σύμφωνα με την μέση Ισλαμοφοβική μικροαστή.

Τοξο δεν πιστευω να μην γνωριζεις τι πρεσβευει το Ισλαμ,για τους gay.Μου κανει εντυπωση οτι υπερασπιζεσαι,ειδικα εσυ,αυτη την θρησκεια (η γενικα την θρησκεια) οταν ειναι ξεκαθαρα ομοφοβικη,βιαια και αναχρονιστικη.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το αστειο ειναι οτι ορισμενοι ειστε σιγουροι οτι ειναι τρομοκρατες, μουσουλμανοι και παρομοιες μπουρδες.. Η άγνοια σας ειναι σαν τις ακτινες του ηλιου, εκτυφλωτικη.

Κατι μαλακες ηταν τελικα και για μην χασουν το στοιχημα απο το Γαλλια-Γερμανια ειπαν δεν κανουμε μια μανουρα να διακοψουμε το ματσακι να παμε ταμειο........ :ph34r:

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τοξο δεν πιστευω να μην γνωριζεις τι πρεσβευει το Ισλαμ,για τους gay.Μου κανει εντυπωση οτι υπερασπιζεσαι,ειδικα εσυ,αυτη την θρησκεια (η γενικα την θρησκεια) οταν ειναι ξεκαθαρα ομοφοβικη,βιαια και αναχρονιστικη.

 

Ρε μην ασχολειστε... :mad:

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...