Προς το περιεχόμενο

Πολλαπλό τρομοκρατικό χτύπημα στο Παρίσι


tritonas00

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εγώ όμως που έχω ιδεολογικά απόβλητα και είμαι καπως ανήσυχος σου λέω οτι τα βλέπεις λίγο λάθος τα πράγματα, δε μου λες από αυτό το γεγονός (που δε μας το έγραψες πριν) μας ανέφερες το συμπέρασμά σου ? ότι δηλαδή όλοι οι Σύριοι αποφεύγουν σαν το λιβάνι τους Πακιστανούς και λοιπούς άλλους ? ή έχεις και άλλα τέτοια παραδείγματα ?

 

μαρέσει που το 90% αυτής της χώρας αυτοπροσδιορίζεται και ως χριστιανικό στοιχείο, ανάθεμα αν ξέρουν τι πρεσβεύει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν θυμάμαι πάντως να βάζουν όλοι σημαίες της Κένυα όταν έγινε αυτό :

προσοχή σκληρές εικόνες

812928_unnamed_-1-.jpg



http://www.lifo.gr/team/u51848/56633

Σοκάρομαι όπου με συμφέρει...

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θυμάμαι πάντως να βάζουν όλοι σημαίες της Κένυα όταν έγινε αυτό :

 

προσοχή σκληρές εικόνες

 

812928_unnamed_-1-.jpg

 

 

http://www.lifo.gr/team/u51848/56633

 

Σοκάρομαι όπου με συμφέρει...

Τώρα που το σκέφτομαι, ούτε της Ρωσίας όταν έριξαν το αεροπλάνο με 250 επιβάτες.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Κριμα και οι μονες Ευρωπαικες χωρες που δεν εχω παει ηταν η Γαλλια και η Αγγλια και οι Γαλλοι το βιολι τους ενω και οι Αγγλοι μπηκαν λεει στον στοχο των τρελων. Οποτε τωρα μαλλον καλυτερα να κλειστουμε ολοι στο καβουκι μας, καμια Σαντορινη, Ναξος, Λημνος και πολυ μας ειναι.

 

Τωρα οσοι δινετε καποιου ειδους "αλλοθι" σε αυτα τα φανατισμενα απολιτιστα οντα στο οτι δεν φταιει (και/κυριως) η απολιτιστη και απολυτως επικινδυνη θρησκεια τους(Ισλαμ) για ολα αυτα, να το πω με απλο τροπο: δεν πατε καλα.

Αφηστε τον Χριστινισμο και τον Βουδισμο στην ακρη για αλλη φορα. Τωρα ισχυει αυτο που εγινε τωρα.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυσανάλογα ποσοστά εγκληματικότητας, όπως βιασμοί(συχνά με θύματα παιδιά).

Μεταμόρφωση περιοχών σε κομμάτι straight out of Middle East

 

τρομοκρατικές ενέργειες

 

Εχω ακούσει ότι πίνουν και αίμα μικρών παιδιών

 

Α θα συμφωνήσω για τις τρομοκρατικές ενέργειες

o-ANDERS-BREIVIK-facebook.jpg

  εγω μιλαω συμφωνα με αυτα που βλεπω και αντιλαμβανομαι

έχεις μιλήσει ποτέ στη ζωή σου με μη-έλληνα για πάνω από 2 λεπτά;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχεις μιλησει με κανεναν Συριο ή υπακους την ενδεχομενως προοδευτικη ιδεολογια σου? Οι Συριοι πνιγονται και φτανουν ως "προσφυγες" κατακαθια του Πακισταν και του Αφγανισταν. Τι δεν καταλαβαινεις ακριβως κανε σαφη ερωτηματα κιολας και οχι αερολογιες..Το οτι καποιος ειναι Χριστιανος τι θα πει και τι πρεσβευει ακριβως ο Χριστιανισμος κατ'εσε?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θυμάμαι πάντως να βάζουν όλοι σημαίες της Κένυα όταν έγινε αυτό :

 

προσοχή σκληρές εικόνες

 

812928_unnamed_-1-.jpg

 

 

http://www.lifo.gr/team/u51848/56633

 

Σοκάρομαι όπου με συμφέρει...

 

Το ερωτημα ειναι ΕΝΑ:

 

Εαν βλεπεις(η Δυση) καθημερινα εναν γειτονα(Ισλαμικα κρατη, προς γυναικες παιδια και ολους τους αλλους τους οποιους τους φερονται με βαναυσο, απανθρωπο τροπο εως και τον θανατο, χαρην των προσταγων της τρελης θρησκειας τους) να σπαει στο ξυλο τα παιδια του και την γυναικα του, θα επεμβεις για να τον σπασεις στο ξυλο και εσυ ή θα πεις(οπως λενε μερικοι οτι η δυση φταιει που μπερδευεται) τι δουλεια εχω εγω να μπω στα χωραφια του?

 

 

 

**Με την απαραιτητη υποσημειωση οτι φυσικα εμεις οι δυτικοι δεν ειμαστε και οι πληρως καλοκαγαθοι ανθρωποι που τα κανουμε ολα χαρην αγαπης και πολιτισμου. Εχουμε και συμφεροντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποιος δίνει άλλοθι μωρέ ? δηλαδή για να πάω καλά όπως λες πρέπει να γράφω τις ασυναρτησίες που το 90% εδώ μέσα γράφει ?

τι νομίζεις ότι η αντίδραση στη πολιτική  ηπα-εε δε θα εμφανίζόταν κάποια στιγμή ? δεν είπα ποτέ ότι επικροτώ αυτό που έγινε ούτε δίνω άλλοθι, αλλά ντάξει μου χουν ανακατευτεί τα άντερα με αυτά που διαβάζω εδώ, ουγκ ουγκ πάμε να χτυπήσουμε τους τρομοκράτες του κόσμου..

 

κρίμα που δε θα πας το ταξιδάκι σου ρε φίλε, στενοχωρήθηκα τώρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οσους λογαριασμους και να ανοιξεις θα σε αγνοω . Δεν συνομιλω με τρολλακια που εχουν υποστει κλωτσοπατιναδα απο το φορουμ και επιμενουν να ερχονται.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...