Προς το περιεχόμενο

Πολλαπλό τρομοκρατικό χτύπημα στο Παρίσι


tritonas00

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βαγγελάκη καταλαβαίνεις τι...καλαθιά πέταξες ελπίζω...

 

Φωτάρα εννοώ δεν έχει να κάνει με το τωρινό κύμα προσφύγων και μεταναστών, οι οποίοι παρεμπιπτόντως μεταναστεύουν κυρίως για να γλυτώσουν από ισλαμιστές. Αυτό που έγινε στο Παρίσι χθες αποτελεί καθημερινότητα στο Αλέπο...

 

Θα μου πεις οι γονείς/παππούδες τους ήταν όμως μετανάστες. Κάποιοι μπορεί να ήταν και οι ίδιοι (που δε ξέρω αν ισχύει). Ωραία, και τι προτείνετε; Ας πούμε:

1) Να απαγορευτεί το Ισλάμ στην Ευρώπη; Δε γίνεται κάτι τέτοιο προφανώς. Το Ισλαμ αποτελεί μέρος της Ευρώπης εδώ και αιώνες και κάτι τέτοιο θα είχε πιο βίαιες συνέπειες άλλωστε.

2) Να στοχοποιήσουμε όλους τους νέους μουσουλμάνους πρόσφυγες/μετανάστες και να τους απαγορεύσουμε την είσοδο στην Ευρώπη, ώστε μελλοντικά ενδεχομένως να είναι λιγότερο πιθανό να μας βγει κάποιο μουσουλμανάκι εξτρεμιστής; Κάτι τέτοιο αποτελεί ακραία περιθωριοποίηση και διάκριση. Το επόμενο βήμα ποιο είναι; Να απαγορεύσουμε και την αναπαραγωγή ξανθών γαλανομάτηδων για να μη μας βγουν και νέοι Μπρέιβικ;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Φωτάρα εννοώ δεν έχει να κάνει με το τωρινό κύμα προσφύγων και μεταναστών, οι οποίοι παρεμπιπτόντως μεταναστεύουν κυρίως για να γλυτώσουν από ισλαμιστές. Αυτό που έγινε στο Παρίσι χθες αποτελεί καθημερινότητα στο Αλέπο...

 

Θα μου πεις οι γονείς/παππούδες τους ήταν όμως μετανάστες. Κάποιοι μπορεί να ήταν και οι ίδιοι (που δε ξέρω αν ισχύει). Ωραία, και τι προτείνετε; Ας πούμε:

1) Να απαγορευτεί το Ισλάμ στην Ευρώπη; Δε γίνεται κάτι τέτοιο προφανώς. Το Ισλαμ αποτελεί μέρος της Ευρώπης εδώ και αιώνες και κάτι τέτοιο θα είχε πιο βίαιες συνέπειες άλλωστε.

2) Να στοχοποιήσουμε όλους τους νέους μουσουλμάνους πρόσφυγες/μετανάστες και να τους απαγορεύσουμε την είσοδο στην Ευρώπη, ώστε μελλοντικά ενδεχομένως να είναι λιγότερο πιθανό να μας βγει κάποιο μουσουλμανάκι εξτρεμιστής; Κάτι τέτοιο αποτελεί ακραία περιθωριοποίηση και διάκριση. Το επόμενο βήμα ποιο είναι; Να απαγορεύσουμε στην Ευρώπη και την αναπαραγωγή ξανθών γαλανομάτηδων για να μη μας βγουν και νέοι Μπρέιβικ;

Απο το στομα σου και στου θεου τ' αυτι αλλα δεν γινεται αυτο ειναι πολυ δυσκολο και ακατορθωτο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχεις να κανεις με διεστραμμενες κυβερνησεις ξεπουλημενες πρωτιστως και υστερα με αυτους τους αμορφωτους που τους χρησιμοποιουν..Αυτο ηταν στημενο για να ερθει μια παγκοσμια χουνταρα και καλα για την ασφαλεια μας.

Λυπαμαι πολυ για τα θυματα αλλα απο εδω και περα θα θυσιαστουν πολλοι αθωοι για να φερουν καποιοι διεστραμμενοι τον κοσμο στα μετρα τους.

Πως μία κυβέρνηση ειναι διεστραμμένη;

Σε ποιους ξεπουλιούνται οι κυβερνήσεις;

Πως ξέρεις πως οι μουσουλμάνοι ειναι αμόρφωτοι;

Οι βομβιστικές επιθέσεις ήταν στημένες; Από ποιον;

Ποια ειναι τα μέτρα των διεστραμμένων;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατι δε παει καλα παντως με τη γαλλικη intel. περίεργο μου φαίνεται 8 άτομα να σου τιναζουν μια πολη στον αερα και να σκοτώνουν 140 με σχέδιο κανονικό και συ να κοιμασαι τον υπνο του δικαιου. τα το περιμεναμε και το φοβομασταν να τα χεσω. αμα το περιμενες και δεν εκανες τιποτα εισαι απλα γτπ καβαλα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκτός από εκδίκηση, σε γδέρνουν ζωντανό απλά επειδή είσαι άπιστος. Αν περάσεις μια βολτίτσα από Συρία και πέσεις στα χέρια τους, θα το «χαμπαριάσεις» πολύ καλά.

 

Το μυστικό και η διαφορά βρίσκονται στο τονισμένο. Για παράδειγμα, στη Γαλλία χθες, τη σφαγή δεν την υπέστησαν επειδή ήταν «άπιστοι». Στα τέτοια τους των Ισλαμιστών, αν οι Γάλλοι στη Γαλλία είναι «άπιστοι». Αντίποινα για την ενεργή εμπλοκή τής Γαλλίας στη Συρία ήταν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο τρομοκράτης που εντοπίστηκε στο γήπεδο είχε περάσει στην Ελλάδα στις 3 Οκτωβρίου. Κατεγράφη και ταυτοποιήθηκε στο hotspot του νησιού. Δύο ημέρες αργότερα έφυγε για να καταλήξει στην Γαλλία. 

 

Το παραπάνω θα χρησιμοποιηθεί από τους πάντες για να απελάσουν λαθρομετανάστες και πρόσφυγες πίσω στην Ελλάδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μυστικό και η διαφορά βρίσκονται στο τονισμένο. Για παράδειγμα, στη Γαλλία χθες, τη σφαγή δεν την υπέστησαν επειδή ήταν «άπιστοι». Στα τέτοια τους των Ισλαμιστών, αν οι Γάλλοι στη Γαλλία είναι «άπιστοι». Αντίποινα για την ενεργή εμπλοκή τής Γαλλίας στη Συρία ήταν.

Κοκομπλόκο θα τους κάνεις να πάθουν.-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο τρομοκράτης που εντοπίστηκε στο γήπεδο είχε περάσει στην Ελλάδα στις 3 Οκτωβρίου. Κατεγράφη και ταυτοποιήθηκε στο hotspot του νησιού. Δύο ημέρες αργότερα έφυγε για να καταλήξει στην Γαλλία.

 

Το παραπάνω θα χρησιμοποιηθεί από τους πάντες για να απελάσουν λαθρομετανάστες και πρόσφυγες πίσω στην Ελλάδα.

Ας προσέχαμε.

Btw δεν θα απελάσουν κανένα ως συνήθως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε κάποιον τρομοκράτη βρήκαν το Συριακο διαβατήριο, ο οποίος είχε ταυτοποιηθει στη Λερο

Λεπτομερειες. Ειναι αδερφια μας οι λαθρο (που ειναι ντροπη να τους λεμε λαθρο), πρεπει να τους βλεπουμε ανθρωπιστικα. Μακαρι να μας τους επιστρεψουν ολους στην Ελλαδα που τοσο πολυ τους αγαπαμε και τους θελουμε.
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως μία κυβέρνηση ειναι διεστραμμένη;

Σε ποιους ξεπουλιούνται οι κυβερνήσεις;

Πως ξέρεις πως οι μουσουλμάνοι ειναι αμόρφωτοι;

Οι βομβιστικές επιθέσεις ήταν στημένες; Από ποιον;

Ποια ειναι τα μέτρα των διεστραμμένων;

Ρε φιλε ολες οι θρησκείες ειναι "οπλα" ελεγχου του οχλου,common sense δηλαδη,οποιος μπορει και τις υοθετει καθολικα οπωσδήποτε δεν κανει επαφη με την πραγματικοτητα,αν ηταν στημενες εσυ κ εγω δε θα το μαθουμε αλλα θα μπορουσε ανετα να ειναι η φαση μια σοβαρη προφαση για να κλεισει η ευρωπη τα συνορα της,η μια προφαση για να τους σκασουν τα μπομπιδια η η η η κοκ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω κλεισει Παρισι 3-7 Δεκεμβριου γαμω τη πουτ@να μου...

 

Τη προηγουμενη φορα εκλεισα Σαντορινη και μπηκαν capital controls...

 

ΑΝΤΕ ΓΑΜΗΘΕ@ΤΕ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΜΟΥ ΣΤΗ ΘΗΒΑ

Ρε φιλαράκι σοβαρά τώρα...

 

5-12/12 θα μαι κ γω Παρίσι... Επίσης είχα κλείσει Σαντορίνη λίγο πριν ανακοινώσει ο λαθρolover τα cc... Την ίδια μέρα εννοώ... Κ την επόμενη το ακύρωσα :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο τρομοκράτης που εντοπίστηκε στο γήπεδο είχε περάσει στην Ελλάδα στις 3 Οκτωβρίου. Κατεγράφη και ταυτοποιήθηκε στο hotspot του νησιού. Δύο ημέρες αργότερα έφυγε για να καταλήξει στην Γαλλία. 

 

Το παραπάνω θα χρησιμοποιηθεί από τους πάντες για να απελάσουν λαθρομετανάστες και πρόσφυγες πίσω στην Ελλάδα.

 

Αυτό, πριν 4 μέρες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...