Προς το περιεχόμενο

Πολλαπλό τρομοκρατικό χτύπημα στο Παρίσι


tritonas00

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εχουν πλακώσει οι γνωστοί ηλίθιοι και ανύπαρκτοι και γράφουν οτι να'ναι...ω θεοί...

Screen-Shot-2015-11-14-at-2.42.18-AM-640

 

 

 

Οι δράστες «έριχναν στο πλήθος» αδιακρίτως, «κραυγάζοντας “Αλλάχου Άκμπαρ”»,
PARIS-TROMOS07-13NOVEMBER2015-777x437.jpA man lights a candle in tribute to the victims of the Paris attacks, outside the French embassy in Berlin, Germany, 13 November 2015. Dozens of people have been killed in a series of attacks in Paris on 13 November. EPA, LUKAS SCHULZE

November 13, 2015

Οι δράστες της επίθεσης χθες βράδυ στον συναυλιακό χώρο Μπατακλάν στο Παρίσι άνοιξαν πυρ εναντίον του πλήθους, φωνάζοντας «Αλλάχου Άκμπαρ», ανέφερε ένας αυτόπτης μάρτυρας του μακελειού, μιλώντας στον ραδιοφωνικό σταθμό France Info.

«Μαζί με τη μητέρα μου καταφέραμε να διαφύγουμε από το Μπατακλάν (…) αποφύγαμε τα πυρά, υπήρχε κόσμος πεσμένος κάτω παντού», αφηγήθηκε ο νεαρός, που σύμφωνα με το ραδιοφωνικό δίκτυο ονομάζεται Λουί.

«Ήρθαν οι τύποι, άρχισαν να ρίχνουν στο επίπεδο της εισόδου», συνέχισε. «Πυροβολούσαν μέσα στο πλήθος κραυγάζοντας “Αλλάχου Άκμπαρ” με τουφέκια».

«Τους άκουσα να ξαναγεμίζουν, η μουσική είχε σταματήσει, όλος ο κόσμος είχε πέσει κάτω, συνέχισαν να πυροβολούν στον κόσμο… ήταν κόλαση», πρόσθεσε, προσπαθώντας να συγκρατήσει τους λυγμούς του.

ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ, ΑΠΕ-ΜΠΕ, Παρίσι, France

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως ακριβως θα μου στερησουν εμενα την ελευθερια κλεινωντας τα συνορα στους λαθροταλιμπαν? Ισα ισα η ελευθερια μου θα αυξηθει...

Οχι θα κλεισουν και για σενα τα συνορα θα ειναι το επομενο βημα.Σταδιακα γινετε αυτο η ρωμη δεν χτιστηκε σε μια μερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι σφαγείς όλων των λαών παίρνουν ακριβώς αυτά που έσπειραν όλες αυτές τις δεκαετίες. Το παρακμάζων δυτικό "βασίλειο" πέφτει απο τα τέρατα που το ίδιο δημιούργησε.

 

νοιωθεις!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαι τα λεγε πριν απο καποιες μερες ο chief της MI5 για το Λονδινο....

 

 

 

http://www.dailystar.co.uk/news/latest-news/472719/ISIS-mass-casualty-terror-attack-Britain

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

During the police's storm, one terrorist was killed by the RAID, but 2 committed suicide by detonating their bomb belts, according to a police official on iTele.

 

 

 

Αρκετοι λενε οτι βοηθησε και το οτι συνεχιστηκε το παιχνιδι κ δεν υπηρχε πανικος 

Οι βομβες στο stade de france failαραν παντως , ευτυχως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να παρουμε, εννοειτε! Ο κοσμος απαιτει μετρα για το "καλο" του. :shock:

 

Πως σκλαβωνεις ενα πληθος.

1) Create a threat

2) Offer security

3) Restict freedoms in the name of security

 

Ποιος/τι κινει τα νηματα. Τιποτα δεν ειναι τυχαιο.

Να γιατι εμείς είμαστε ΗΔΗ ασφαλές κράτος. Απλά γιατι συντρεχουν ηδη τα 1 (χρέος/κίνδυνος χρεοκοπίας), 2 (δανεισμός) και 3 (μνημονιο/μέτρα).
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι θα κλεισουν και για σενα τα συνορα θα ειναι το επομενο βημα.Σταδιακα γινετε αυτο η ρωμη δεν χτιστηκε σε μια μερα.

Βασικα τα συνορα για μενα (τον Ελληνα) παιζει να κλεισουν αν συνεχιστει η κατασταση που υπαρχει τωρα με τον καθε λαθραιο να μπαινει ελευθερα. Ε τοτε ναι απο ενα σημειο και μετα θα φαμε αποκλεισμο απο ολους...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικα τα συνορα για μενα (τον Ελληνα) παιζει να κλεισουν αν συνεχιστει η κατασταση που υπαρχει τωρα με τον καθε λαθραιο να μπαινει ελευθερα. Ε τοτε ναι απο ενα σημειο και μετα θα φαμε αποκλεισμο απο ολους...

Ε αυτο σου λεω και εγω.Οταν γινετε κατι να πηγαινεις παντα στο end result και μετα να αρχισεις να αναρωτιεσαι τι και πως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχαίοι γαλλοι πολίτες ήταν στολισμενοι σαν τον Βοναπάρτη μπουκαραν μέσα όχι πολίτες 3-4 γενιας από προσφυγιά ξέρω εγώ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...