Προς το περιεχόμενο

Πολλαπλό τρομοκρατικό χτύπημα στο Παρίσι


tritonas00

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οι σφαγείς όλων των λαών παίρνουν ακριβώς αυτά που έσπειραν όλες αυτές τις δεκαετίες. Το παρακμάζων δυτικό "βασίλειο" πέφτει απο τα τέρατα που το ίδιο δημιούργησε.

Σωστο εν μερει,αλλα δεν φταιει ο απλος λαος. Εν τω μεταξυ ακομη δεν ειναι παρακμαζων,εχει τεραστια στρατιωτικη δυναμη,μακαρι να μην εχουμε κλιμακωση και χειροτερες εξελιξεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμεις θα παρουμε μετρα?  @@

Να παρουμε, εννοειτε! Ο κοσμος απαιτει μετρα για το "καλο" του. :shock:

 

Πως σκλαβωνεις ενα πληθος.

1) Create a threat

2) Offer security

3) Restict freedoms in the name of security

 

Ποιος/τι κινει τα νηματα. Τιποτα δεν ειναι τυχαιο.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην επικρατεια της Αιγυπτου ειμαστε? Ειλικρινα δεν σε καταλαβα,χωρις ειρωνια. Αν εννοεις οτι βαζουν βομβες και σε μουλσουλμανικες χωρες,το ξερω,εχω φιλους μουσουλμανους που τους μισουν τους ισλαμιστες.(Οχι ολοι ομως.)

 

το παρισι βρίσκεται στη μεση ανατολή και δε το γνώριζα;

 

 

ιν αδερ νιουζ/

 

 

Defcon 2 στις ΗΠΑ : Armed Forces ready to deploy and engage in less than 6 hours.

( 5 τα στάδια συναγερμού)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετα την Ρωμη και το Λονδινο, μιλανε και για Washington..... hohoho.....

 

Να προτεινω, οχι Washington, αλλα Austin, Houston,Dallas, Fort worth, κλπ...... γενικα κατα Texas μερια.....  :devil:

Οχι βρε,τους συμπαθω τους Τεξανους. Εχει και η AMD εργοστασιο εκει. :devil:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λεπέν θέλουν. Εγώ κόβω τον πουτσο μου, οι τρομοκράτες είναι γάλλοι πολίτες. 99% θα είναι και δεύτερης γενιάς.

 

σχεδόν δεδομένο.

αλλωστε κάποιες χιλιάδες γαλλων,εχουν μεταβεί στη μεση ανατολή κι εχουν εισχωρήσει στο χαλιφάτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα λιγα ειναι τα ψωμια αυτου του ISIS καιρος να μπει χερι σε ολες τις αραβικε χωρες να μαθουν την θεση τους.Α και απαγορευση  του Ισλαμ παρακαλω να τελειωνουμε επιτελους .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το αστειο ειναι οτι ορισμενοι ειστε σιγουροι οτι ειναι τρομοκρατες, μουσουλμανοι και παρομοιες μπουρδες.. Η άγνοια σας ειναι σαν τις ακτινες του ηλιου, εκτυφλωτικη.

Το αστειο ειναι οτι το 2015 υπαρχουν ακομα ενοιες οπως ισλαμ/χριστιανισμος/βουδισμος για ανθρωπους που θελουν και τους αφηνουν να ζουν "πισω απο τον ηλιο",θυτες και θυματα στην ιδια μοιρα για τα συμφεροντα αλλων,περαστικα.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να παρουμε, εννοειτε! Ο κοσμος απαιτει μετρα για το "καλο" του. :shock:

 

Πως σκλαβωνεις ενα πληθος.

1) Create a threat

2) Offer security

3) Restict freedoms in the name of security

 

Ποιος/τι κινει τα νηματα. Τιποτα δεν ειναι τυχαιο.

Πως ακριβως θα μου στερησουν εμενα την ελευθερια κλεινωντας τα συνορα στους λαθροταλιμπαν? Ισα ισα η ελευθερια μου θα αυξηθει...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα λιγα ειναι τα ψωμια αυτου του ISIS καιρος να μπει χερι σε ολες τις αραβικε χωρες να μαθουν την θεση τους.Α και απαγορευση  του Ισλαμ παρακαλω να τελειωνουμε επιτελους .

Ναι καλα ,μας δουλευετε κυριε με το username που εχετε? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά, ημαρτον με τους πρόσφυγες. Οι πρόσφυγες γίναν πρόσφυγες επειδή ζουν κάθε μέρα αυτό που ζει σήμερα η Γαλλία. Δείτε κάνα yt τους σκοτώνουν με cartoon style. Νιωστε λίγο, μην είσαστε τόσο σκατοψυχοι.

 

Έλεος δηλαδή.

Αυτό ακριβώς .συμφωνω μαζί σου.Υπάρχει μπέρδεμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...