Προς το περιεχόμενο

Πολλαπλό τρομοκρατικό χτύπημα στο Παρίσι


tritonas00

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μα φυσικό δεν είναι? Όταν βλέπεις κάτι τέτοιο να συμβαίνει αυτόματα σκέφτεσαι τι μπορεί να γίνει και στην Αθήνα με τόσους πρόσφυγες (αρκετούς από Isis σίγουρα). Εσύ δεν θα φοβόσουν δηλαδή? Εγώ σίγουρα..

Δεν το λεω σε εσενα απανταω σε εναν προηγουμενο.Εγω οχι δεν φοβαμαι αμα αρχισω να ζω με φοβο ισως ειναι καλυτερα να μπω σε καμια κασα.Αμα ειναι να γινει θα γινει απλα

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα φυσικό δεν είναι? Όταν βλέπεις κάτι τέτοιο να συμβαίνει αυτόματα σκέφτεσαι τι μπορεί να γίνει και στην Αθήνα με τόσους πρόσφυγες (αρκετούς από Isis σίγουρα). Εσύ δεν θα φοβόσουν δηλαδή? Εγώ σίγουρα..

Εφοσον η χωρα μας δεν εχει εμπλακει στρατιωτικα, η γενικα με καποιον αλλο τροπο σε αυτην την υποθεση ,εμεις σαν λαος δεν εχουμε προβλημα. Ξενες πρεσβειες ομως, η τουριστες σιγουρα μπορει να εχουν.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μακάρι :P. Αλλά είπα σύνταγμα σαν παράδειγμα..ειναι ιδανικός στόχος το κέντρο.

Μπαα  το κέντρο μην το φοβάσαι , αν επιτεθούν στο κεντρο θα αλληλοσκοτωθούν

μόνο μελαχρινά αγόρια έχει εκεί ..

  • Like 14
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί έβαλαν στο μάτι τη Γαλλία?

Οι ισλαμιστές; Από τη μια η Γαλλία είναι από τις χώρες που ανακατεύονται περισσότερο στις αραβικές χώρες. Από την άλλη, στη πραγματικότητα δε βάζουν στο μάτι όλη τη Γαλλία, αλλά χτυπούν όπου τους είναι πιο εύκολο. Δηλαδή πιθανώς σε πόλεις όπου ζουν και έχουν μεγαλώσει και κυρίως σε πόλεις όπου μπορούν να κρυφτούν εύκολα και να οργανωθούν. Εξου και τα χτυπήματα σε Παρίσι και Λονδίνο, που είναι μεγάλες πολυεθνικές μητροπόλεις πολλών εκατομμυρίων κατοίκων και όπου μένουν πολλοί μουσουλμάνοι.
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο χρήστης DoomWrath21 είπε:
Μακάρι . Αλλά είπα σύνταγμα σαν παράδειγμα..ειναι ιδανικός στόχος το κέντρο.
μπαα αν επιτεθούν στο κεντρο θα αλληλοσκοτωθούν
μόνο ισλαμιστές  έχει   εκεί

Καλα και στο Παρισι που επιτεθηκαν δεν φημηζετε για την Αρια φυλη του
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...