Προς το περιεχόμενο

Πολλαπλό τρομοκρατικό χτύπημα στο Παρίσι


tritonas00

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν υπαρχει ελευθερια φιλαρακο ουτε εδω.. Ακομα και ο lucifer σε εντοπιζει απο την ιp σου αμα του την σπασεις εδω στο forum με πολλαπλα accounts, βρισιδια και τρολοποστς.

Με το που μπαινεις στο internet κανεις sign in σε υπηρεσιες μη ιδιωτικοτητας.

Ναι και αμα βρει τι εγινε?Τελοσπαντων για να τελειωνω γιατι ολη αυτη η συζητηση ειναι σουρεαλιστικη θα πω οτι για να ειναι αποτελεσματικη η εκτελεση ενος πλανου πρεπει αυτος που το εκτελει να πιστευει σε αυτο και να πιστευει στην επιτυχια του.Αλλοιως δεν θα το εκτελεσει με επιτυχια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κακό είναι ότι τώρα με τους πρόσφυγες γεμισαμε τζιχαντιστες..ακόμα και στην Ελλάδα ..εγώ θα φοβόμουν να πάω κέντρο πάντως σε κάνα σύνταγμα να παθουμε κάτι παρόμοιο...οπως δυστυχώς στο Παρίσι.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι η ωρα να κανουν κατι ΔΡΑΣΤΙΚΟ, να ξυπνησουν επιτελους

Τι δραστικά μέτρα να πάρεις με μια ιδεολογία; Δεν υπάρχει στόχος!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κακό είναι ότι τώρα με τους πρόσφυγες γεμισαμε τζιχαντιστες..ακόμα και στην Ελλάδα ..εγώ θα φοβόμουν να πάω κέντρο πάντως σε κάνα σύνταγμα να παθουμε κάτι παρόμοιο...οπως δυστυχώς στο Παρίσι.

βλεπεις ποσο ευκολα πιανει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κακό είναι ότι τώρα με τους πρόσφυγες γεμισαμε τζιχαντιστες..ακόμα και στην Ελλάδα ..εγώ θα φοβόμουν να πάω κέντρο πάντως σε κάνα σύνταγμα να παθουμε κάτι παρόμοιο...οπως δυστυχώς στο Παρίσι.

Ναι, πρόσεξε μην επιτεθουν στη Βουλή.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκεψου τωρα να μενεις στο λονδινο κ ν ακους αυτο... Μεχρι το σουπερ μαρκετ με φοβο θα πηγαινουν

Καλα στο Λονδινο κανουν περιπολιες οι Ισλαμιστες σε γειτονιες που ειναι πλειοψηφια εδω και χρονια και διωχνουν τους υπολοιπους.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω απο συνομοσιες εγω σου λεω που με οδηγει η λογικη μου συνδεοντας γεγονοτα και γνωσεις στο μυαλο μου.Μπορει να κανω και λαθος μπορει και να μην κανω.100 200 300 και 1000 ανθρωποι ειναι ψιλοι στα αχυρα για τους ισχυρους.

οπ! σε τσακωσα μεσα απο το πληθος  :-D 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βλεπεις ποσο ευκολα πιανει?

Μα φυσικό δεν είναι? Όταν βλέπεις κάτι τέτοιο να συμβαίνει αυτόματα σκέφτεσαι τι μπορεί να γίνει και στην Αθήνα με τόσους πρόσφυγες (αρκετούς από Isis σίγουρα). Εσύ δεν θα φοβόσουν δηλαδή? Εγώ σίγουρα..
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...