Προς το περιεχόμενο

Πολλαπλό τρομοκρατικό χτύπημα στο Παρίσι


tritonas00

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Tραγικό άλμα λογικής ότι ειδικά εγώ υπερασπίζομαι θρησκείες/δόγματα.Εναλλακτικά δέχομαι οτι για 6 χρόνια δεν έχεις διαβάσει τις αυστηρά anti-religious απόψεις μου.Τις γενικεύσεις απέναντι σε άτομα που ανήκουν σε μια ομάδα καυτηριάζω.Άλλο τα δόγματα άλλο οι άνθρωποι.

 

και με τους -τοτε- ναζιστες που εμφανιστηκαν θα ησουν το ιδιο ευαισθητος;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χειραγωγηση μαζας μαθημα 101 -1. Η στρατηγική του αντιπερισπασμού,2.Δημιουργία προβλημάτων για μετέπειτα προσφορά λύσεων.3.Συναισθηματική φόρτιση.4.Εξαπλωση φοβου

 

Ετσι αποδεχεσε ωραια και καλα την ασπιδα ασφαλειας του λυκου ζωντας ευτυχισμενος παραδιδωντας οποια προσωπικη ελευθερια :-) 

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χειραγωγηση μαζας μαθημα 101 -1. Η στρατηγική του αντιπερισπασμού,2.Δημιουργία προβλημάτων για μετέπειτα προσφορά λύσεων.3.Συναισθηματική φόρτιση.4.Εξαπλωση φοβου

 

Ετσι αποδεχεσε ωραια και καλα την ασπιδα ασφαλειας του λυκου ζωντας ευτυχισμενος παραδιδωντας οποια προσωπικη ελευθερια :-)

ναι οκ,καταλαβαίνεις οτι αυτη τη στιγμή ειναι νεκροί καμιά 100η αθώοι και άσχετοι άνθρωποι ετσι;

 

δεν είναι όλα συνωμοσίες γαμώ τη πουτάνα μου.....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε βαρεθήκατε να ασχολείστε με το τι λέει ο Τόξος και ο κάθε Τόξος; Αφήστε τον να μιλάει μόνος του ή ιγνκοράκι που είναι και της μόδας τελευταία.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χειραγωγηση μαζας μαθημα 101 -1. Η στρατηγική του αντιπερισπασμού,2.Δημιουργία προβλημάτων για μετέπειτα προσφορά λύσεων.3.Συναισθηματική φόρτιση.4.Εξαπλωση φοβου

 

Ετσι αποδεχεσε ωραια και καλα την ασπιδα ασφαλειας του λυκου ζωντας ευτυχισμενος παραδιδωντας οποια προσωπικη ελευθερια :-)

Δεν υπαρχει ελευθερια φιλαρακο ουτε εδω.. Ακομα και ο lucifer σε εντοπιζει απο την ιp σου αμα του την σπασεις εδω στο forum με πολλαπλα accounts, βρισιδια και τρολοποστς.

Με το που μπαινεις στο internet κανεις sign in σε υπηρεσιες μη ιδιωτικοτητας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ISIS λέει επόμενοι στόχοι Λονδίνο και Ρώμη. Ανέλαβαν την ευθύνη.

Δηλαδη αν τετοιες ενεργειες και τετοιες δηλωσεις δεν ειναι casus belli τοτε τι ειναι δλδ...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Isis ξεκινησε για συμφεροντα αλλα μεγαλωσε τοσο που και οι "γονεις" του δεν τον ελεγχουν και τοσο πλεον...Δεν ειναι ουτε εκπαιδευμενοι στην πλειοψηφεια ουτε κομαντο,ειναι πολλοι φανατισμενοι αμυαλοι και αυτο φαινεται απο τα γεγονοτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω απο συνομοσιες εγω σου λεω που με οδηγει η λογικη μου συνδεοντας γεγονοτα και γνωσεις στο μυαλο μου.Μπορει να κανω και λαθος μπορει και να μην κανω.100 200 300 και 1000 ανθρωποι ειναι ψιλοι στα αχυρα για τους ισχυρους.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...