Προς το περιεχόμενο

Διαθέσιμη για κατέβασμα η πρώτη μεγάλη αναβάθμιση των Windows 10


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 267
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

LLLEFTERIS πρωσπαθω να κατεβασω απο τα λινκ του MEGA αλλα μου λεει οτι το αρχειο δεν ειναι διαθεσιμο.Kανω κατι λαθος. Λίγη  βοηθεια please..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η MS έχει βγάλει πλέον το iso με το November Update (version 1511) από διαθέσιμο download με το MediaCeationTool  και αυτό που κατεβαίνει είναι το παλιό iso χωρίς το update?

 

Πρόλαβα το x86 και έχει το update slimstreamed. Που θα προλάβουμε να βρούμε το x64 με το update???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για όσους θέλουνε το Media Creation Tool που κατεβάζει το νέο image που περιέχει το update Νοεμβρίου:
http://download.microsoft.com/download/1/C/4/1C41BC6B-F8AB-403B-B04E-C96ED6047488/MediaCreationTool.exe

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

έχει δοκιμάσει κανείς το νέο iso σε καθαρή εγκατάσταση με Win 7 pro serial?

Εγω το βάζω απο το ταμπελάκι του λάπτοπ και μου βγάζει ότι δεν είναι ίδια η έκδοση (Win 7 Pro ---> Win 10 Pro)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω τωρα σκεφτομαι να τα περασω στο δικο μου. Ειμαι με 8.1 και δεν εχω κανει το upgrade. Εχω το καινουργιο iso.

 

LEF οντως ειναι περιεργο. Λες να φαω και εγω πατατα και να μην παρει το κλειδι των 8.1? We'll see.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω τωρα σκεφτομαι να τα περασω στο δικο μου. Ειμαι με 8.1 και δεν εχω κανει το upgrade. Εχω το καινουργιο iso.

 

LEF οντως ειναι περιεργο. Λες να φαω και εγω πατατα και να μην παρει το κλειδι των 8.1? We'll see.

εγω δεν είχα κάνει τίποτα για τα Win 10, δοκίμασα το iso της έκδοσης 1511 και δεν μου έπαιρνε το κλειδί απο τα Win 7 pro.

Ξαναέστησα τα Win 7 , κατέβασα την εφαρμογή που δίνει η microsoft για το update (επιλέγοντας upgrade) με το που έφτασε στο 1% την διέκοψα και έκανα καθαρή εγκατάσταση το iso των Win 10 v1511 και έτσι δούλεψε το κλειδί απο τα 7

Επίσης διάβασα και σε κάποια forum ότι η πρώτη έκδοση του November update είχε κάποια προβλήματα και την διόρθωσαν, οπότε καλύτερα ξανακατέβασε το τελευταίο iso για να είσαι σίγουρος  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...