Προς το περιεχόμενο

torrents


noobogadgetakias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια καλησπερα.μ εχουν σπασει τα νευρα.οποιο προγραμμα και εχω κανει εγκατασταση για να κατεβαζω τορρεντ μ δημιουργει θεμα.τελος δν παει αλλο.καθε φορα που κατεβαζω καποια τορρεντ οταν ξανα ανοιγω το client για να κατεβασω κατι αλλο μ βγαζει σφαλμα σε ολα αυτα που εχω κατεβασει εως τωρα και πρεπει να τα ξανακατεβασω.ελεος.transmission qbittorrent εφαγαν x.ελεος.τι να κανω;ετσι μ ερχεται να περασω παλι windows να τελειωνω.βαρεθηκα με τα σφαλματα ολη την ωρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άμα σου το κάνει σε πολλά προγράμματα μάλλον κάπου αλλού έχεις πρόβλημα,ίσως δεν πάτησε καλά η εγκατάσταση ίσως να έχεις πρόβλημα με τον δίσκο ή την μνήμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο δισκος που εγινε η εγκατασταση ειναι ολοκαι ουριος greencaviar 1tb.το θεμα ειναι οτι βγαζει ενα κοκκινο x κατω δεξια που βγαζει τα update για το λειτουργικο.και λεει σφαλμα κ εκει.ξανα εγκατασταση τα λινουξ απο την αρχη τωρα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

oxi.κατεβαζω τα τορρεντ κατευθειαν στον σκληρο δισκο που εχω για αποθηκη και ποτε δεν αλλαζω θεση σε αυτο.εχω συγκεκριμενους φακελους για οτιδηποτε κατεβαζω ωστε να μπορω να τα σινταρω παντα κιολας..το θεμα ειναι πως κατεβασα πριν λιγο μια ταινια.εγραψε οτι εχει κατεβει και παρολα αυτα οταν ανοιξα ξανα το qbittorrent για να κατεβασω κατι αλλο η προηγουμενη ταινια ηταν ξανα εκει για να ξανα κατεβει..λολ δηλαδη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο δισκος που εγινε η εγκατασταση ειναι ολοκαι ουριος greencaviar 1tb.το θεμα ειναι οτι βγαζει ενα κοκκινο x κατω δεξια που βγαζει τα update για το λειτουργικο.και λεει σφαλμα κ εκει.ξανα εγκατασταση τα λινουξ απο την αρχη τωρα;

 

Καλημέρα. Τι διανομή έχεις φίλε μου?  

το κόκκινο Χ κάτω δεξιά σημαίνει πως υπάρχουν κάποιες λάθος εξαρτήσεις απο πακέτα ή ppa που δεν υποστηρίζονται απο την διανομή σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Linux mint 17.2

δν μπορω να καταλαβω γτ τα κανεια υτα...ουτε cf δεν μπορουσα ν γραψω.ξεκινουσε η εγγραφη και ξαφνικα κολλουσε..οχι τπτ πηγαινει στραφι και cd.χαλια μαυρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν αποθηκευεις τα αρχεια σε αλλο δισκο απ αυτον που ειναι το λειτουργικο θα πρεπει καθε φορα που ανοιγεις τον υπολογιστη να ανοιγεις και τον δισκο πριν ανοιξεις το transmision για να βρει την διαδρομη.

Καλο βραδυ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δώσε σε ένα terminal το εξής.

# sudo apt-get update

και γράψε εδώ το error που παίρνεις. Λογικά στο τέλος θα λέει "Some index files failed to download. They have been ignored, or old ones used instead."

Το θέμα είναι θέλω να δω αν το πρόβλημα βρίσκεται στον /var/lib/apt/lists.

Εάν είναι εκεί επειδή παρουσιάζεται συχνά στο mint δώσε :

 

# sudo rm /var/lib/apt/lists/partial/*

# sudo apt-get update

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...