Προς το περιεχόμενο

Σφάλμα Εκτύπωσης


despoinagalani

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα, 

 

Πρόσφατα αγόρασα ενα νέο εκτυπωτή HP 1515

τον εγκατέστησα, έκανα ευθυγράμμιση κτλ μια χαρά.

 

Παρόλα αυτά δεν μπορώ να εκτυπώσω

1. Σκέφτηκα μήπως είναι το driver αλλα δεν είναι

2. Μήπως είναι το καλώδιο αλλα αφου μπορώ να κάνω σαρωση και "στέλνει" την εικόνα στο pc δεν θα δουλευε

 

καμια βοήθεια; μου βγάζει εκει που ειναι τα εγγραφα προς εκτύπωση "Σφάλμα Εκτύπωσης"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπέρα, 

 

Πρόσφατα αγόρασα ενα νέο εκτυπωτή HP 1515

τον εγκατέστησα, έκανα ευθυγράμμιση κτλ μια χαρά.

 

Παρόλα αυτά δεν μπορώ να εκτυπώσω

1. Σκέφτηκα μήπως είναι το driver αλλα δεν είναι

2. Μήπως είναι το καλώδιο αλλα αφου μπορώ να κάνω σαρωση και "στέλνει" την εικόνα στο pc δεν θα δουλευε

 

καμια βοήθεια; μου βγάζει εκει που ειναι τα εγγραφα προς εκτύπωση "Σφάλμα Εκτύπωσης"

Ακριβώς το ίδιο εκτυπωτή έχουμε.Εάν είναι εύκολο ανεβάστε ένα απόσπασμα κατά την εμφάνιση του σφάλματος.

Τι λειτουργικό έχετε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

http://www.insomnia.gr/topic/583909-%CE%BA%CE%B1%CE%B9%CE%BD%CE%BF%CF%85%CF%81%CE%B3%CE%B9%CE%BF%CF%82-%CE%B5%CE%BA%CF%84%CF%85%CF%80%CF%89%CF%84%CE%B7%CF%82-%CE%B4%CE%B5%CE%BD-%CF%84%CF%85%CF%80%CF%89%CE%BD%CE%B5%CE%B9-%CF%83%CF%84%CE%BF-pc-%CE%BC%CE%BF%CF%85/

ετσι για να εμπολουτισω την συζητηση.

Λυση δεν βρηκα ακομη, αποφευγω το format

Επεξ/σία από cloak
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή είχα παρόμοιο πρόβλημα, στα Windows 7 σε επικοινωνία με την Hp μου είχε πεί οτι το όνομα χρήστη στο λογαριασμό δεν θα πρέπει να είναι στα Αγγλικά ή το ανάποδο δεν θυμάμαι ακριβώς.Απεγκατεστήστε πρώτα τους οδηγους και μετα να αλλάξετε το όνομα χρήστη.Συγκεκριμένα είχα πρόβλημα στην ουρά εκτύπωσης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Οι γνωστές αηδιες της hp. Κακογραμμενοι drivers, γεμάτοι bloatware. Έχω τον ίδιο από τα public , πιανει 150mb χώρο στο δίσκο, γιατί ?

Εμένα δεν μου δουλεύει καλά αν το σύνδεση σε hub, μόνο απευθείας στο pc . Και στο excel, δεν κάνει σωστό rendering, και ξεχνά οριζόντιες γραμμές μεταξύ των κελιών.

Η Canon έχει απλούστερους drivers.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...